Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 127210 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #195 u: Travanj 28, 2013, 22:56:05 »
Nista.

Stranica je pravo otkrice, frend mi ju je preporucio i odsad samo preko nje gledam stvari koje me zanimaju. Sve je besplatno, u roku od odmah ti dodu nove epizode serija, emisija i nema nikakvih ali. Imaju na milijune svih mogucih i zamislivih serija, emisija i filmova, nikad ih toliko nisam vidio na jednom mjestu. Naravno, reklamiranje je prisutno, ali klikne se samo na hide ads i nece se pojavljivati vise.
Preporucujem putlocker.com od ovih sto hostaju serije i emisije, uvijek mi preko njega brzo skine i bez problema mi radi. Kod nekih drugih (divx nesto) mi je znalo stekati, pa cak mi se nekad nije moglo ni downloadati.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline karlo007

Odg: Top Gear
« Odgovori #196 u: Svibanj 07, 2013, 08:34:46 »
Jel mi moze neko objasnit što se dogodilo s top gesrom one 2000 godine jel vidim da su fift gear i top gear bili zajedno nekad ?

Offline Praetorian

Odg: Top Gear
« Odgovori #197 u: Svibanj 08, 2013, 22:38:40 »
Bio Tom Cruse danas u Top Gear-u.

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #198 u: Svibanj 08, 2013, 23:07:18 »
Kako sam se smijao na vijesti... cer1njo cer1njo
Charles Peugeot cer1njo cer1njo cer1njo

Dobra epizoda, ali ne toliko "napeta".. Sa Bugattijem je bilo jako zanimljivo

Offline Praetorian

Odg: Top Gear
« Odgovori #199 u: Svibanj 30, 2013, 13:47:57 »
Evo jedna slika kad su jučer išli nosit kao Isusu darove, a ono mali Stig  ;D


Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #200 u: Svibanj 30, 2013, 14:02:13 »
Daaa cer1njo
Bliski istok specijal, bilo jucer u 10 ipo navecer na HTV2. A kako je May nastradao, jesi vidio? jaad
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Top Gear
« Odgovori #201 u: Svibanj 30, 2013, 20:36:24 »
Ma da vidio sam, dobro je i prošao jer svaki udarac u glavu može završit kobno.
Al sve je dobro završilo  sm1jeh

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #202 u: Svibanj 31, 2013, 22:59:18 »
S19 E05

Jesu genijalci ova trojica, osmislili auto za starije ljude. Kulminacija je bila kad su vozili 3 bakice na piknik cer1njo

Sad ću pogledati special E06
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline karlo007

Odg: Top Gear
« Odgovori #203 u: Lipanj 01, 2013, 18:09:51 »
S19 E05

Jesu genijalci ova trojica, osmislili auto za starije ljude. Kulminacija je bila kad su vozili 3 bakice na piknik cer1njo

Sad ću pogledati special E06
preporučam ti da pazis da ne umres od smjeha :)

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #204 u: Lipanj 01, 2013, 19:15:01 »
A uvijek bude situacija kad su presmiješni ;D

Jezzina wc školjka, splav... da ne spojlam previše radnju drugima koji nisu gledali. Ostalo mi je još dvadesetak minuta da pogledam i zadnju, no imao sam poteškoća pa ću ju pogledati danas navečer.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #205 u: Lipanj 07, 2013, 12:16:26 »
Bilo je dobro sad u srijedu (ili utorak).
Porše protiv Bube, u onom prvom, normalnom "heatu" bilo bi pravo da je nakon predstavljanja 911-ice i početnog blaćenja Bube ista "zatancala" sa nekom ludom hidraulikom, da se u stilu predstavil audio sistem od par tisuća vati i na kraju, spoznaja da je kompletna bila u nekom tuning servisu pa ima nekih 1k ks-a...i kao, samo im je nove farbe ponestalo :)
Naravno, podrazumijeva se kak bi onda završil drag test...
No u tom slučaju bi ju sigurno na neki način uništili - "pokvaren nitro" itd.

Dobar je bil i test Škode Yeti, tak se to dela.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline the_prodigy

Odg: Top Gear
« Odgovori #206 u: Lipanj 07, 2013, 16:38:55 »
Onaj ce jos dugo pamtiti svoje tetoviranje :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline radici

Odg: Top Gear
« Odgovori #207 u: Lipanj 07, 2013, 21:23:12 »
ak je tatu bil za istač-onda bu pamtil čitav život,jadnik cry1

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #208 u: Lipanj 13, 2013, 11:24:47 »
Bilo je dobro sinoc.
"nakupina mesa koja se usput povezla", "Štik" itd.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #209 u: Lipanj 26, 2013, 20:07:16 »
Za koji trenutak pocinje Top Gear na drugom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.