Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 127277 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Top Gear
« Odgovori #210 u: Lipanj 26, 2013, 21:06:10 »
Ja sam gledao.

Koji carevi, pogotovo ono na kraju kad su se sudarili cer1njo

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #211 u: Lipanj 26, 2013, 21:12:41 »
Da, hehe, pas pojeo... I onaj kadar kad su stavljali gas maske zbog "tvari" i "čestica" a Hamster obukao odijelo ;D ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Top Gear
« Odgovori #212 u: Lipanj 27, 2013, 16:06:44 »
Kad su svašta našli u autima od sline pa do stidnih dlaka  cer1njo

Inače za onu Zondu što su vozili, za nju treba i vlastitu stazu imat kad je prebučna. Znači uz auto i vlastitu stazu treba kupit.
Al strašno brz auto.

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #213 u: Lipanj 27, 2013, 17:25:21 »
Ma raketa. Ali nisu potrebne toliko drasticne mjere, gledajuci buku. Moze se smanjiti buka motora, nesto se doda, nesto oduzme, ne znam sto ili jednostavno ne prelazi granicni broj okretaja. Ono sto je jako glupo je da taj auto nije homologiran, raden za neko natjecanje, a ne moze niti na cestu fpalm1 I zato je skup ko vrag hmm
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #214 u: Lipanj 27, 2013, 21:07:14 »
Jeremy je bome guštal dok se vozikal u Zondama.
Auto (R) je brutala, na sve moguće načine.

No meni je ipak draži FXX.
Sjećam se dok ga je vozil Šumi.

Zakaj stalno govore o novom Stigu, kaj je "stari" otišel u penziju? :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #215 u: Lipanj 27, 2013, 21:18:50 »
A ovo je mislim na tvu prva sezona otkad je otkriven identitet prošlog stiga, sa tom sezonom počinje aktualni stig za kojeg još ne znamo tko je.

Offline Iceman

Odg: Top Gear
« Odgovori #216 u: Lipanj 27, 2013, 21:51:10 »
Tko je bio prošli Stig? Jel se zna zašto se otkrio?

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #217 u: Lipanj 27, 2013, 22:19:11 »
Ovaj lik

Puno se toga nadrobilo zašto, tko je tu koga, kada i kako...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #218 u: Lipanj 30, 2013, 13:42:58 »
večeras kreće TopGear sezona 20
pretpostavljam da će opet bit na FinalGear.com :: There's Fifth Gear, There's Top Gear, And Then There Is Final Gear oko 22-23h

trailer
Top Gear Series 20 (2013): Launch Trailer - BBC Two






Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #219 u: Lipanj 30, 2013, 13:45:59 »
YES thx na obavijesti, potpuno sam zaboravio ^^

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #220 u: Lipanj 30, 2013, 14:00:42 »
ne bi ni ja znao, zahvaljujući usranom Facebooku znam

danas kreće TopGear, sutra rvacka kreće u evropu, prekosutra GT6 kreće u psn, intenzivan period  ;D

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #221 u: Lipanj 30, 2013, 14:15:49 »
THE END IS NEAR

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #222 u: Lipanj 30, 2013, 16:08:35 »
And on that bombshell ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #223 u: Srpanj 01, 2013, 14:05:25 »
Odgledao prvu epizodu 20.-te sezone

klasično dobra epizoda. Neću spoilat ništa.

Jedino namamit na gledanje nekakvom random činjenicom, recimo da u novom Cliu RS...na displayu centralne konzole možeš namjestit zvuk auspuha i tamo biraš modele auta i njihov zvuk. Mo'š si namjestit zvuk od GTR-a. U Cliu! I onda ti taj zvuk dolazi iz zvučnika. Iz zvučnika.
 fpalm1

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #224 u: Srpanj 01, 2013, 14:10:28 »
Večeras kod prijatelja gledam novu epku, preko project free tv-a.

Zanimljivo, zvuk od Mazde 787B u Cliu ;D Čisto sumnjam da imaju zvuk od nje, zapravo, siguran sam.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.