Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 134039 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #285 u: Veljača 25, 2014, 17:25:39 »
versus, pa kaj nisu zakon ove epizode iz sezone 3?
Meni jesu, a vjerujem i mnogima ovdje.

Nemam kak pratiti nove pa sam zadovoljan i s ovima.
Sad kad ova završi vjerojatno budu počeli s nekom "novom", 2-3god starom.

jesu, ali
ipak je poanta emisije na automobilima i blesavo izgleda kad prezentiraju ili najavljuju vozila koja su prije 8 godina povučena iz proizvodnje.
Meni TopGear iz 2002 jednostavno nije za prime-time termin. Ima svojih draži to gledati, al sramotno je davati ga na nacionalnoj televiziji.

Što bi bilo da umjesto TopGeara na HRT-u daju neku engleski magazin o tehnologiji iz 2002? I onda da usred 2014 gledamo prezentaciju Intel Pentiuma II ?

Offline Thergothon

Odg: Top Gear
« Odgovori #286 u: Veljača 25, 2014, 18:09:51 »
Nije problem u tome, sve bi bilo ok da su počeli emitirati epizode kronološki po sezonama.
Ne pratim redovito ovo na HRT-u, ali znam da je fokus na starim sezonama i da se šaltaju kak im se ona stvar digne.
Totalni random, ali dobra stvar je da se to uopće kod nas počelo prikazivati, mnogi su su se tek sad upoznali sa serijalom.
Lako se kasnije skinu sve sezone, možemo biti licemjerni i dijeliti ovdje banove zbog piratstva, ali ja ne čekam niti mislim čekati da HRT počne prikazivati najnoviju sezonu  kava1

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #287 u: Veljača 25, 2014, 18:43:35 »
Mislim da bi svi trebali dobiti jednu finu, socnu bananu radi piratluka ;D cer1njo


Pricao sam nedavno s kolegom i u razgovoru o Top Gearu je spomenuo kako je HRT-u pisao da pocnu emitirati novije sezone, a ne ove starudije, citiram ga. Na to su mu odgovorili da su otkupili novu sezonu. E sad, koliko NOVU? ;D

Slazem se s Arniejem.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #288 u: Veljača 26, 2014, 10:57:40 »
Odlična mi bila ova zadnja epizoda. Pričam o aktualnoj, ne HRT-ovskoj, jel
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #289 u: Veljača 26, 2014, 17:26:03 »
ok je bila epizoda

čudna je ta priča sa Disco Volante. Meni je Alfa 8C (koju za njega treba kupiti i rastaviti) puno ljepša i skladnija. Ukusi.

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #290 u: Veljača 26, 2014, 19:28:15 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #291 u: Veljača 26, 2014, 21:02:31 »
ok je bila epizoda

čudna je ta priča sa Disco Volante. Meni je Alfa 8C (koju za njega treba kupiti i rastaviti) puno ljepša i skladnija. Ukusi.

I meni je zapravo 8c ljepša, ali je DV posebnija. Ako ti to ima smisla. I ne mislim zato što ih još manje ima nego o dizajnu pričamo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Top Gear
« Odgovori #292 u: Veljača 28, 2014, 13:55:58 »
jao pogledao ovu prvu epizodu 21. sezone...Hammond opet ima najzanimljiviji auto cer1njo

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #293 u: Ožujak 02, 2014, 22:54:11 »
5. epka je up, skida se trenutno ^^

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #294 u: Ožujak 03, 2014, 14:00:44 »
Pretty much sums whole episode up  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo


Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Top Gear
« Odgovori #295 u: Ožujak 03, 2014, 21:14:44 »
oh god epizoda sa černobilom ;D

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #296 u: Ožujak 03, 2014, 21:27:21 »
Jeste gledali do sad na drugom?
Besmrtna Toyota ave1
To je zapravo onaj kaj je stalno na postolju kasnije??

Zakon je bila i ona prica Maya s britijom i "tipom" koji rjesava krizaljku...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #297 u: Ožujak 03, 2014, 22:03:22 »
Ček opet su tu epizodu pustili?, bila je i prošli ponedjeljak i u subotu sad O.o

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #298 u: Ožujak 04, 2014, 07:19:52 »
Jedna epizoda nije bila dosta, iako su na sve na nacine pokusavali.
Pa su se sad sjetili minera...ali Toyota i dalje zivi thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #299 u: Ožujak 04, 2014, 08:30:45 »
Od 28.03. u prodaju krece Top Gear Hrvatska magazin, cijena za 150 stranica je 15 kuna te kazu kako ce biti 70% originalnog engleskog sadrzaja i 30% domacih prica i vijesti. Nisam zapamtio grupaciju, ali sam zapamtio da je ta ista grupacija nedavno izbacila Rolling Stone casopis...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.