Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 122800 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #45 u: Svibanj 21, 2012, 23:39:12 »
Je li tko gledao Top Gear večeras? Ja sam gledao one Udbaše iz Jugoslavije na 1. pa sam slučajno okrenuo na drugi kad ono Top Gear. Gledao zadnjih 10 minuta kad je bio troboj M3, C 63 AMG i stari RS4...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #46 u: Svibanj 22, 2012, 00:29:01 »
Ja gledao još možda 10 minuta ranije  cer1njo

Bile su neke "nagrade" onako, najšugaviji auto, najbolji auto. Ugl, ništa ozbiljno, Top Gear stil
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: Top Gear
« Odgovori #47 u: Svibanj 22, 2012, 09:52:54 »
Ja gledo, bio David Tennant, onda ono govno od auta G-wiz, na 402 metra vozio protiv Mustanga od 500 KS-a, Mustang imo oko 10 sek, ovaj 35, onda su G-wizu ugradili 10 puta jači akumulator i stavili ga na daljinsko upravljanje, pa je bio brži od Mustanga, onda malo Stig vozio Lotus F1 iz 71., C63, M3 i RS4, Lotus imo 2:17, M3 2:38, a Audi i Merđo 2:43.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #48 u: Svibanj 22, 2012, 12:50:07 »
E da, i taj G-Wiz sam gledao, to je bilo jako  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #49 u: Svibanj 28, 2012, 21:19:41 »
Gleda se Top Gear kava1 šofe1

EDIT: znaci ne bih nikada rekao da je M drajer ekonomicnija od Prius, i to za dvije litre na njihovoj stazi. Jeremy je svrsavao na 430 Scuderiu kaze da je to pravi Ferrari. Pajo imas ukusa sm1jeh
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2012, 22:30:25 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #50 u: Svibanj 29, 2012, 00:17:20 »
ni ne čudi me ovo sa M3ojkom jer tehnologija je čudo jedno  ;D

jer npr moj Golf III troši oko 9l bliže 10l općenito jer sam ponajviše u gradu i troši toliko koliko troši...
čisto usporedbe radi, Porsche 911(997) Turbo troši u gradu od 8-16l, 11l kombinirano...
ovak izgleda puno jer se radi o takvom autu kako se radi, ali uzmite u obzir međusobne specke tih dvaju automobila i razliku spremnika od oko 20l  ;D
911(991) Carrera pak troši od 6,7 do 12l (?!), kombinirano 9l....
Z4(2009) od 6-12l, kombinirano 8.5, sa motorom 3.0l, obujam spremnika oko 55l....

ali pretpostavimo da vama ovo nije niš novo, pošto smo svi ovdje u ovakvim vodama automobilizma  dsmoker hug1

ista stvar i sa manjim autima novijeg doba... više se isplati kupiti novi auto nego ugrađivati plin i razne gluposti izvoditi :)
jedva čekam i prvom prilikom si kupujem novi auto  cer1njo cer1njo

EDIT: meni nestalo struje i nisam vidio koje je vrijeme onaj gay guy napravio...
a presmiješno mi je bilo ono sa murjačkim autima i Hammond i njegov jezik  cer1njo cer1njo

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #51 u: Svibanj 29, 2012, 08:08:53 »
1.51.2 gay, 1.51.8 onaj plavi. Oni su neki stand up komicari iz Engleske. A kako je onaj plavi understeerao u Chicagu, pobio cijelu floru i faunu cer1njo.
I to sto kazes, tehnologija se razvija jako. Npr, ono zatvaranje na V4 a motor je V8, to sad imaju skoro svi jaci auti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #52 u: Svibanj 29, 2012, 08:39:21 »
Nisam gledal već neko vrijeme, zapravo od onog dana kad je bila neka serija o Titanicu, i mislil sam da su prestali emitirati, iako sam kasnije (za tjedan-dva) opet videl u programu.
Moram opet početi gledati, iako nije baš da imam de...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #53 u: Lipanj 22, 2012, 23:41:45 »
Danas je bio prikazan specijal kako su isli na Sjeverni pol. Hammond na saonicama koju su vukli psi, May i Clarkson u Hiluxu. Pa moras biti lud voziti saonice bez zastite za lice po onakvom vjetru fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #54 u: Lipanj 23, 2012, 00:25:24 »
Znači ne samo da kasne naši nekoliko godina, nego još i repriziraju to?!?! Jer gledao sam tu epizodu na HRT-u prije par mjeseci  fpalm1 fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #55 u: Lipanj 23, 2012, 08:24:30 »
Da! Ne znam koji im je tuki da repriziraju, pa nisu valjda samo jednu sezinu kupili? Mozda cuvaju "nove" za jesen...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #56 u: Lipanj 23, 2012, 08:42:57 »
odkad su dva gosta to je nova sezona, ja čitao majke mi

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #57 u: Lipanj 23, 2012, 11:04:12 »
A kako objašnjavaš to da je ista epizoda bila prije kojih 2, 3 mjeseca  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #58 u: Lipanj 25, 2012, 19:43:01 »
ak je bila ovih dana onda neznam jer nisam gledao  :P
tj. dok traje EUro

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #59 u: Lipanj 25, 2012, 19:50:27 »
Zapravo nova sezona Top Geara je odgođena za siječanj iduće godine, zbog Olimpijskih igara u Londonu.