Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 134051 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Top Gear
« Odgovori #360 u: Svibanj 05, 2014, 21:15:33 »
7.5.
Već su najavili test Alonsovog LaFerrarija kao i veliku količinu stranica posvećenih propetom konjiću  hug1

Offline Iceman

Odg: Top Gear
« Odgovori #361 u: Svibanj 05, 2014, 22:30:19 »
Kaj Alonso ima LaFerrari? Kaj nije to namjenjeno onima koji imaju 5+ Ferrarija na kontu?

Offline manjamax

Top Gear
« Odgovori #362 u: Svibanj 05, 2014, 23:06:25 »
Jeste li uopće čuli za optuživanje Clarksona za racizam? Kada je birao između Toyote GT86 i Subarua BRZ-a pjevao je neku brojalicu u kojoj je riječ Nigger. On je to mrmljao, ali su ga optužili jer se slabo čuje i tražili su od BBC-a da mu daj otkaz. On se javno ispričao na Twitteru i sad ništa, sve po starom. :)
Meni u osobno to gluposti, jer je Clarkson to promrmljao, jer tako ta brojalica ide. Svi se danas zbog gluposti uvrijede.
Inače na nekoj anketi je 90% ljudi reklo da mu se ne uruči otkaz. :)
Samo mi je čudno, ta epizoda je prikazana u Hrvatskoj prije 2 tjedna. Je li možda moguće? Da je jedan čovjek iz Hrvatske to rekao? Zaboravite, sjetio sam se da ima Netflix i ostali izvori epizoda. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #363 u: Svibanj 05, 2014, 23:32:43 »
nisu baš gluposti... aj da je to crnac rekao, nikom ništa... ali bijelac ak kaže n@#$& i to još na javnoj telki... a whole different ball game.
Ljudi jesu glasali da mu se neda otkaz, zato što on općenito nema gafova i da, bila bi glupost da mu se zbog takve "sitnice" da otkaz. Naravno ne zaslužuje, ali će možda paziti bolje u budućnosti - not cer1njo

EDIT: Editiro post.. da ne bi bilo cer1njo
« Zadnja izmjena: Svibanj 06, 2014, 07:16:32 od Wulf »

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Top Gear
« Odgovori #364 u: Svibanj 06, 2014, 00:00:07 »
ma joj sve te tužbe oko njega su od ljudi koji ne mogu shvatit ni trunku šale, show je poznat po tome kaj imaju sve najnovije i najbrže ali i zato kaj se sprdaju sa svima i o svemu...mislim ono ne želimo još jedan 5th gear ;D

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #365 u: Svibanj 06, 2014, 07:15:35 »
Pa da, tocno to. Nisu na nivou njihove zajebancije i valjda cekaju jedan njihov zajeb da im mogu solit pamet. A jedna od boljih emisija koje sam gledao - ikad. Osim mozda Mogu ja! na HRTu.
Imaju takve provale i tak se znam nasmijat kad neko od njih izvali nekaj jer su originalni i ne jebu zivu silu

Sent from the den


Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #366 u: Svibanj 10, 2014, 00:25:07 »
Ovaj novi broj je pravi, toliko Ferrarija na okupu, pravo ludilo. Sjećam se EVOa iz 2008. - vrlo slično je izgledalo. Još se nisam uspio baciti na čitanje, mislim da ću sutra konačno moći.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Top Gear
« Odgovori #367 u: Svibanj 10, 2014, 13:05:09 »
je dobar je ovaj novi broj, pogotovo ovaj hrvatski skupljać Ferrarija...dat 599 though  p1va

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #368 u: Svibanj 17, 2014, 15:19:54 »
Zaboravil napisati, prošli tjedan gledal sam jednu epizodu u kojoj je bil specijal de su napravili auto za starije, bilo je pravo ave1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Top Gear
« Odgovori #369 u: Svibanj 17, 2014, 17:22:49 »
auto za starije...jel to ono gdi su vozii babe na bingo? urnebesna epizoda p1va

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #370 u: Svibanj 17, 2014, 17:26:28 »
Je, u autu prepunom najnaprednije tehnike i pirotehnike cer1njo
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Boss302

Odg: Top Gear
« Odgovori #371 u: Svibanj 17, 2014, 23:33:13 »
Rover James
Best car....IN THE WORLD! ;D

Send from the cockpit


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #372 u: Svibanj 18, 2014, 00:12:18 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Boss302

Odg: Top Gear
« Odgovori #373 u: Svibanj 18, 2014, 09:45:32 »
t
Well thank you sir..
I didn't notice that :)) :))

Sent from the cockpit


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #374 u: Svibanj 19, 2014, 01:16:33 »
 ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.