Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 134057 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Top Gear
« Odgovori #405 u: Lipanj 30, 2014, 12:00:10 »
Sad su dali popust 50%! TZg911S
Ovo je baš fer prema onima koji su kartu uzeli u pretprodaji ili na vrijeme  kava1

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #406 u: Lipanj 30, 2014, 18:08:18 »
Stvarno bezveze hmm Znači, bit će polupuna dvorana sudeći po ovakvim akcijama. Kupio sam ulaznicu dok je bio popust od 30%, vrlo dobra mjesta.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #407 u: Lipanj 30, 2014, 18:45:38 »
Pa kad su nabili cijene na pocetku tak im i treba.

Offline speedy56

Odg: Top Gear
« Odgovori #408 u: Lipanj 30, 2014, 20:07:57 »
Stvarno bezveze hmm Znači, bit će polupuna dvorana sudeći po ovakvim akcijama. Kupio sam ulaznicu dok je bio popust od 30%, vrlo dobra mjesta.
Koju si uzeo? Možda smo blizu, ja isto imam ok mjesto od onih za 330 kn, taman sam oko sredine  kuul

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #409 u: Srpanj 01, 2014, 08:36:14 »
Upravo je na "Dobro jutro" bil intervju, kojeg je naša Martina koja nije u Brazilu, odradila sa svima znanim trojcem.
Najavili su uglavnom i nogometnu utakmicu, s autima naravno.

Pa kad su nabili cijene na pocetku tak im i treba.

Slažem se.
Zbilja sam bil zagrijan za ovo, godinama nigde nisam bil (osim u bolnicama), no kad ste mi tu rekli paprene cijene, to je bilo to.
A probal bi negde posuditi da su bile kolko-tolko prihvatljive.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline manjamax

Odg: Top Gear
« Odgovori #410 u: Srpanj 01, 2014, 10:58:02 »
Jučer je bila i reklama Top Geara na HRT-u.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56


Offline radici

Odg: Top Gear
« Odgovori #412 u: Srpanj 01, 2014, 23:23:10 »
tnx,zahvaljujući tebi,pogledao ovo,to mi jako prerano ujutro fpalm1

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Top Gear
« Odgovori #413 u: Srpanj 02, 2014, 12:31:18 »
predobri su, a smiješan mi je bio May kad se nije mogo sjetit kak se zove Rimac cer1njo

Offline radici

Odg: Top Gear
« Odgovori #414 u: Srpanj 02, 2014, 22:58:25 »
a ko je to???

he,he :P


Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #416 u: Srpanj 03, 2014, 16:31:52 »
Ahaaa kuul

Eto, ja se spremam ljudi moji, budem vam poslikao događaj. Možda koji video uploadam na YT.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Top Gear
« Odgovori #417 u: Srpanj 03, 2014, 16:33:03 »
Vi koji imate privilegije prisustvovati, slikajte, snimajte pa nabacite tu nekaj ekskluzivnog sadrzaja :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #418 u: Srpanj 03, 2014, 21:06:38 »
Kae to danas? Oo

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #419 u: Srpanj 04, 2014, 12:17:04 »
Nisam očekivao senzaciju jer sam znao da to neće biti. Hladne glave dajem


Šou za mase koja se krevelji na svaku riječ i sliku. Bilo mi je drago što sam ih vidio, svu četvoricu, njihove šale koje zbijaju jedni drugima su bile fora, dobar mi je bio nogomet, to je baš fora uživo vidjeti, nisam mislio da će mi biti to dobro. Imam 2,3 videa i 6-7 slika, nisam htio previše slikavati jer onda bi više visio na na mobu nego gledao predstavu, kao što su drugi radili.

Budem uploadao neke stvari kad uzmognem.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.