Autor Tema: FM4 Online: CroSimRacing Car Club  (Posjeta: 121312 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #450 u: Siječanj 25, 2013, 21:39:38 »
Nisam još vozil s njima, al sad za vikend budem. Vidim da su aktivni, od kad sam u klubu svaki dan dolaze invajti za vožnju, samo kaj sam farbal auta sad i vozil rivale.

Glede asistencija - uključil sam si TC da budem konkurentniji jer vidim u rivalima da ih 80% koristi ili TC ili ABS i još se privikavam na to čudo. Ima jako brzih likova među njima koji voze s svim asistencijama off i u top 500 kaj imaju vremena. A i videl sma dok sam vozil neki Rivals na Tsukubi kak jednostavno bez asistencija tj. bez traction controla nema šanse, jer na jednom djelu (onaj desni zavoj prije Dunlop gume) jednostavno meni beži zadnji kraj previše dok ovaj ne mora ništ kontrirati i tu se puno gubilo. Al treba znati i s tractionom, jer se auto zna zahititi nekad (više understeer nego over, ode prek nosa) u nekim zavojima kaj počne proklizavati i onda se TC uključi i uspori te dosta, pa treba otpuštati gas u pravom momentu.

A ono, te asistencije morem pregutati jer mi je dopizdilo načekavati ljude i onda na kraju kaj niko ne dojde, dok sim voze svaku večer s solidnim gridom (i na čisto za razliku od publica). Dok su prvenstvene utrke vozi ih normalno više.

Trenutno sam skužil da se vozi par prvenstvi - Renault 5 cup, onaj Jag XKR il kak se zove (GT auto) kup, MX-5 kup i DTM prvenstvo - prvu utrku su odvozili tak da ja nastupam od 2., u ponedeljak.

Uglavnom - odma mi je i sama igra bolja jer dok je aktivno tak, dok se dešava celo vreme nekaj i taj car club dok ima značenje, dok imaš čija vremena loviti na rivalima, a da nisu skroz random ljudi.

Željni sam dobrog utrkivanja, vidim da je GT5 i dalje potrti, public u FM4 nema smisla i tu nema puno kruha i da je ovo jedini način.

Ak ne bu dobro, onda ovak:

Кирпичный маньяк или десантура отдыхает


 cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2013, 22:21:59 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #451 u: Siječanj 25, 2013, 22:28:27 »
 cer1njo

Sumnjam da je trenutno GT5 online tak potrti kak ljudi pricaju, nisi vjerojatno ni probal nakon update-a. Ako je trenutno stanje tak strasno lose, a sumnjam da je jer nikad nisam imal problema, onda i ja dolazim u taj klub. Ocekujem da me prek veze ubacis, al prvo cekam tvoje prve dojmove  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #452 u: Siječanj 26, 2013, 10:39:52 »
Probal sam, del sam HC postavke za lobby, Le Mans, prototipi, promjenjivi uvjeti i to sve. Niko nije došel.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #453 u: Siječanj 26, 2013, 20:52:08 »
Nice, kad ti kup/liga pocinje?

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #454 u: Siječanj 26, 2013, 20:54:22 »
Vu pondelek vu pol noći.  cer1njo

Ak bu sve dobro i ak se pridružiš, dok si odabereš broj morem napraviti male preinake na skinu kaj bumo nekaj tipa Trueno duo.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #455 u: Siječanj 26, 2013, 21:03:26 »
Cekam tvoje dojmove, a onda bude odluka pala...
Ako je sve na visokoj razini, onda i ja dolazim da zrulamo sve ko levin-trueno team  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #456 u: Siječanj 26, 2013, 21:06:31 »
Tenk ju veri mač.  sm1jeh

Pizda bum i ne bum ga del na storefront lolololololollololololololololol

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #457 u: Siječanj 26, 2013, 21:14:43 »
Sad si frajer dok imas trofeja, a prije si ko pizda molil da skinemo tvoj prvi skin  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #458 u: Siječanj 26, 2013, 21:18:01 »
Šta ću.  cer1njo

Tak ti je to. Al vidiš da bi s tobom podelil. Al ak bi ga ti uploadal ubil bi te.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #459 u: Siječanj 26, 2013, 21:22:51 »
Uploadal i kitil se s tudjim perjem  cer1njo
Ma kakvi, dostojanstveno na vrhu bi gaseral dok englezici gledaju u CSR logo na guzici mog auta  dsmoker

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #460 u: Siječanj 26, 2013, 21:23:31 »
Vidiš kak si odma skužil strateško postavljenu adresu.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #461 u: Siječanj 26, 2013, 21:29:03 »
Ako kojim slucajem igraju prljavo, samo ukljuci headset i pocni citirati Night Ridera  cer1njo

I am the chosen one. The mighty hand of vengeance, sent down to strike the unroadworthy! You should see the damage, metal damage, brain damage heheheh  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #462 u: Siječanj 26, 2013, 21:30:31 »
I puštati im muziku, onu 'demonsku' z Wangana.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #463 u: Siječanj 26, 2013, 21:41:25 »
Ova stvar uvijek pocne svirati dok se u necijem retrovizoru pojavi novi lik koji leti 300 i jos ima gasa  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #464 u: Siječanj 26, 2013, 21:42:45 »
Opaki je soundtrack, ima materijala za kompilacije.  cer1njo