Autor Tema: FM4 Online: CroSimRacing Car Club  (Posjeta: 121260 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #495 u: Veljača 08, 2013, 23:57:21 »
Znam, ali probal bum poiskati neki klub u kojem pomagala nisu dopustena, a ima dovoljno ekipe. Makar vec sad znam da nista od toga i stvarno ispada da su konzolasi mulci. Jebeni LFS ima konstantno lige, a u FM i GT koji su prodani u "miljardu" primjeraka se mucis da naletis na 10 ljudi koji zele HC utrkivanje, a jos vise da naletis na one koji su i sposobni za to  fpalm1
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2013, 23:59:38 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #496 u: Veljača 09, 2013, 00:01:38 »
Štos je v tome kaj su ti HC prehace, to su ovi gore s kacigama.  cer1njo

A ova pomagala, velim ti - moreš organizirati kup i ljudi budu ziher došel, napišeš da se vozi hc bez asistencija i to je to, jer ima ful brze ekipe v klubu kaj s svim zgašenim voze. Mogel bi i ja organizirati, al mi se to sve zgadilo, pa se rađe ovak prilagodim.

I kolko god to sve stoji, nema damage-a, ovo ono - zabavil sam se puuuno više nek u svim utrkama z GT5 i FM4 skupa. Ono, DTM je baš ono kaj bi očekival od touring auti - bumper to bumper utrkivanje.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #497 u: Veljača 09, 2013, 00:05:14 »
Mozda organiziram nekaj dok produljim gold clanstvo, jos kratko sam zlatni decko  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #498 u: Veljača 09, 2013, 00:09:10 »
I dobro je kaj voze pile, a ne onak kaj bi bili ograničeni na sporine z F klase ili nekaj.  cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #499 u: Veljača 09, 2013, 11:24:11 »
A Therg. naš siroti nikako da se negde ugnjezdi  cer1njo

Drago mi da uživaš Rampinjo  thumbs1 Ja isto uglavnom vozim sa britancima i svi smo na volanima, mada ima njih i na onim smećima od microsofta. Ima nas 8 uvjek nas standardnih, a bude nas i 9-10.  Fair play je na visokoj razini i imamo komisiju za sranja. Pon. su utrke, a čet kvale. Dva natjecanja se tako vrte.  U ned vozimo F1.

Dal bi u pon Therg. nastupio kao gost?  kava1

Ja bi se kontaktiro sa adminom i javio ti potrebne informacije.



Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #500 u: Veljača 09, 2013, 11:47:02 »
Šteta da nas domaćih nema više, onda bi se i dalo nekaj.

Dobro mi je kad je opuštena atmosfera, kaj nisu nabrijani. Dok sam gledal kojekakve lige i forume, svakakve gluposti sam videl - tipa onak su bile slike kao kak se sme u zavoj - vidiš 2 kotača malo prek pasice na travi prekriženo, nikako, nema šanse!  cer1njo

Pa daj beži, takve brijače bi odjebal na jedan-dva, tak da se nisam ni pokušaval registrirati.

Iskreno - jedva čekam novu generaciju, moraju biti bar 20+ gridovi i na GT-u i na Forzi, promjenjivi uvjeti, realna potrošnja goriva i guma etc.

Jer dok se setim GTR2, promjenjivi uvjeti, setupi, 28 ljudi na gridu, potrošnja svega - to je to, tak nekaj treba, ovo je još dost daleko od toga.
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2013, 11:48:59 od ManTheRamparts »

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #501 u: Veljača 09, 2013, 16:59:19 »
Šteta da nas domaćih nema više, onda bi se i dalo nekaj.

Da, jebiga. Na ovom forumu mislim da se nikad neće formirat neko natjecanje radi manjka ljudi. Ako bude dobar GT6 onda se vraćam na GT surgeouns jer tamo ima rulje, a forza i tako nije tu popularna kao GT  fpalm1 ,opet će ljudi masovno kupovati PS i GT bez obzira na sve. Tako da mi opet ostaje inozemstvo.
 
Dobro mi je kad je opuštena atmosfera, kaj nisu nabrijani.

Ja se isto nalazim među ekipom di je opuštena atmosfera, e sad neznam za njih ali ja sam nabrijan svaki put na race  ;D Više ne stignem vozit events-i i rivalse pored treninga za nadoazeći race. Još kad te krene..

Iskreno - jedva čekam novu generaciju, moraju biti bar 20+ gridovi i na GT-u i na Forzi, promjenjivi uvjeti, realna potrošnja goriva i guma etc.

Jer dok se setim GTR2, promjenjivi uvjeti, setupi, 28 ljudi na gridu, potrošnja svega - to je to, tak nekaj treba, ovo je još dost daleko od toga.

Ti prvo moraš skupit ekipu za 20-28 gridova, a i često se pokazalo da previše vozila na stazi ne valja. Kod nas su isto znali uletjet neki tulipani u F1 ili FM4 (mislim..oni dođu na forum i prijavu se, inače je lobby private), ali su oni suđenjem i dokazanom snimkom diskvalificirani. Pošto se zna često radit o nekom mulcu oni bi se na to uvrijedili i nebi se ni vraćali.
Nas je bilo u početku 5 dok sam ja malo isprobavao ekipu, onda su u 12mj došli još tri standardna vozača i nadam se dolasku još dobrih vozača. Sad nas bude do 10. E sad skupit 28 takvih vozača..hmhm  hmm

Ajde ćeš doć kao gost na utrku u pon u 9 navečer? Bit ćeš zadovoljan, nemaš što izgubit  kava1


Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #502 u: Veljača 09, 2013, 18:30:05 »
Ma štos je u tome kaj je ekipa na konzolama još uvek neozbiljna i to je najveći minus. Na GTR2 je uvek bilo minimalno 15 ljudi na startu, prosječno 20+ i to je ludilo bilo od utrkivanja. Još k tome smo par mjeseci samo Spa vozili i ništ drugo. Jedan auto, jedna staza i deri - preopako i celo vreme nabrijavanje setupa.

Za pon ne znam, imam par igri ovak još kaj prelazim, pa više manje samo navečer na DTM dojdem. Budem videl još.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #503 u: Veljača 15, 2013, 19:16:17 »
Dal bi u pon Therg. nastupio kao gost?  kava1

Ja bi se kontaktiro sa adminom i javio ti potrebne informacije.

Sry, tek sad vidim ovo. Nije me citav tjedan bilo na forumu + za par dana mi istjece gold clanstvo, a sumnjam da cu uskoro produljiti jer i tak trenutno nist ne igram online. Svejedno hvala na ponudi, javim ti ako se predomislim  p1va

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #504 u: Veljača 15, 2013, 21:57:08 »
Već sam pomislio da si se nadurio iz nekog razloga na mene  jaad
Ipak smo mi stare kompe  hug1

Nego.. kad sam već tu.. , jučer sam vozio s jednom ekipom, nas 15 sve skupa, i svih 14 voze bolesno dobro, borio sam se tamo za 12 mjesto  fpalm1 Uglavnom sve joypad ekipa. Pošto smo vozili Road Americu onda sam kroz popodne probao vozit na joypad. Ponovno sam uvidio koliko je lakše na joypad igrat, naime u blagim zavojima s gasom do kraja gubitka trakcije nema, u oštrim zavojima je puno, puno manja mogućnost da se izgubi veza sa tlom nego je to slučaj sa volanom, ali naravno nikad neću preć na joypad da bi bio više konkurentan nekome jer mi je glavni cilj zabaviti se, a imam volan.

Offline Cole™

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #505 u: Veljača 15, 2013, 22:52:24 »
Bio bi jako glup, kada bi pored Fanateca vozio na joy.  kava1 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #506 u: Veljača 16, 2013, 13:44:18 »
Bio bi jako glup, kada bi pored Fanateca vozio na joy.  kava1 cer1njo

Nikad  cer1njo  Nego stari moj, baš me fascinira koliko je vozača na joypad-u, čudo, jer ovakvu simulaciju zbilja, tko je u mogućnosti, treba vozit na volan. Inače, jako dugo sam vremena proveo na raznim stranim forumima i you tube kanalima gdje se vodila rasprava o razlici, a ujedno sam i sam analiziro u više navrata, tako da ne pričam o bedastoćama.
Al kako sam ja uopće i došao na spoznaju o tim razlikama? Naime, dok smo ja i Amar spajali Frex-a onda smo si malo i popričali sa strane. Pričali smo o online vožnji jer sam mu spomenuo neke sumnjive situacije koje se događaju, onda me je on upoznao sa svim gore navedenim,
sa zaključkom da nemam što radit u online utrkivanju  jaad Naravno jedino ako imam ekipu koja sva vozi s volanom,l a nju je teško za nać (dosad neuspješnmo, a pokušavao sam).
Skompo sa se s jednim zagriženim fanom Forze iz Rusije koji planira stupit u kontakt s Forza timom da se u novom nastavku razvrstavaju ekipe  s volanom i joypadom, pa.. sretno mu  ;D

Ali samo da se zna (da ne ispadne da sam cvilindreta), ovo nije izgovor za to što ja ne osvajam prva mesta u online utrkivanju. Ova ekipa s kojom sam neki dan igrao ima jebeno nabrušeni skill, ali samo bi bolje pariro njima da imamo potpune iste uvjete.
Primjerice i Therg i Ramparts su vozači sa jakim skillom, i vjerujem da bi me dobili i da igramo u potpuno istim uvjetima. To su ipak vozači koji nisu od prošle godine u auto-simulacijama, jednako to vrijedi i za prethodno navedenu ekipu.

Sve u svemu i dalje ću vodit rat u online-u, mada tu i tamo poludim kad vidim neke situacije  cer1njo
Bitno da ja napredujem  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #507 u: Veljača 16, 2013, 14:05:26 »
@Jack

To sve kaj si naveo stoji i slazem se, ali znas i sam zbog cega tolko ljudi vozi Forzu na kontroler. Zbog kretenske politike Microsofta i stednje tijekom proizvodnje. XID im je ustedio 5$ po konzoli, ali uopce nije bitno kaj je to tehnologija koristena u doba Ps1 i prije. Koriste prastari XID force feedback mehanizam i jedino Fanatec volani simuliraju efekt koji daju volani na HID uredjajima. Rado bi vozio Forzu na volan, ali ne pada mi na pamet prodavati novi T500rs od 4 soma za neku smijesnu cifru i kasnije nadoplacivati jos barem 5 soma za volan iste kvalitete i to sve zbog jedne igre. Druga je stvar dok ne posjedujes kvalitetan volan pa fanatec predstavlja dugorocnu i logicnu investiciju. Situacija bi se na iducoj generaciji xboxa trebala drasticno promijeniti jer i ostali volani budu podrzani na pravi nacin zbog HID-a  thumbs1
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2013, 14:13:07 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #508 u: Veljača 16, 2013, 14:46:29 »
Sve to stoji, glavni problem je čip i moreš ga jebati.

Forza ide on hold, Grand Prix 4 se sad (opet) igra i sad (opet) vidim kolko su Forza i GT na kraju samo igrice za jednu punokvrnu PC simulaciju. Šteta da se neki takvi detalji i sitnice koje puno znače NEĆU (to je jedina prava istina, jer se more) deti u igre samo da svaki biser more igrati... Mrzim prokleti mainstream...

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #509 u: Veljača 16, 2013, 15:21:16 »
Znam da mi je igra bila odlicna dok sam probal na G25 jos prije, nadam se da na volan igras....