Autor Tema: FM4 Online: CroSimRacing Car Club  (Posjeta: 122553 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #105 u: Travanj 07, 2012, 16:36:26 »
Ufff, sto bi legli cevapi prije utrke dsmoker

Neznam baš.. ja sam se prošle ned. najeo janjetine pa skoro zaspo na volanu, isključio sam box i otišao spavat  cer1njo
Ako znaš umjereno jest onda u redu  kava1

EDIT:
@Jack
Jesi za koju utrku veceras oko 23h?

Može, ja ću igrat forzu od 8 i pol na dalje, ti samo pošalji invite, otvori lobby (jer ja još to do sad nisam radio), HC postavke i uglavnom stavljaj ove staze koje su  i na GT5, može i Catalunya i Road America jer neznam baš ove druge još, aute nekako po redu po klasama.
Imaš headset?

Neznam dal je Therg danas doma...  hmm

Offline Duvorynn

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #106 u: Travanj 07, 2012, 17:27:26 »
Imam HS. Nisam ni ja do sada otvarao lobby, ali vjerujem da nije neki problem. Cim budem slobodan za utrkivanje, posaljem ti invite (mozda cak i prije 23h).
A sad jedno glupo pitanje -> sto su HC postavke?
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Punisher

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #107 u: Travanj 07, 2012, 17:32:30 »
Svi assisti off i simulation steering.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #108 u: Travanj 07, 2012, 18:00:43 »
Slobodno pocnete bez mene, imam u planu nekaj veceras....
Inace tijekom tjedna u vecernjim satima mozete racunati na mene.

Offline Duvorynn

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #109 u: Travanj 07, 2012, 19:30:33 »
Svi assisti off i simulation steering.

Hvala. Tako i vozim tj. kontroliram, posto nemam volan za X360
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #110 u: Travanj 07, 2012, 19:40:08 »
Ipak dolazim, vidimo se online  thumbs1

Offline Deadwalker

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #111 u: Travanj 07, 2012, 20:33:42 »
Učlanim se kada si produžim gold članstvo na Liveu^^

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #112 u: Travanj 07, 2012, 21:28:54 »
Učlanim se kada si produžim gold članstvo na Liveu^^

Odlično  thumbs1

Ja počinjem sa Forzom. Idem po ruter sad, mada mislim da box radi puno bolje bežično nego ps.
Vidimo se!

Offline Cole™

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #113 u: Travanj 07, 2012, 23:20:21 »
Probao u rival modu skinut Luku u Kii na TG stazi, ali već na startu mi pobjegne?! Kak to startaš tak ludo?  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #114 u: Travanj 08, 2012, 00:57:43 »
Probao u rival modu skinut Luku u Kii na TG stazi, ali već na startu mi pobjegne?! Kak to startaš tak ludocry1

Kaj ti opcenito vozis samo jedan krug u rivalima?
Mozes voziti kolko god zelis ako se ne radi o autocrossu i taj njegov "ludi" start je vjerojatno leteci tj. ulazak u drugi krug pod punim gasom. Slicno kao u F1, prvi krug zagrijavanje i nakon toga ulazak u brzi krug  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #115 u: Travanj 08, 2012, 01:09:37 »
@Cole- Jesi sredio gold?


Ja, davorin i therg. malo odvozili večeras. Dečki odlični ste  thumbs1 Ja sam iznimno zadovoljan što sam počeo svladavati aute, s obzirom da prošlu ned. nisam mogao tri zavoja preć  ;D Baš je gušt vozit. Malo je bila zajebana ona zadnja zvjer Audijev R10 i NSX mi je stalno htjela pobjeć preko nosa.
@Therg.- ..ma odlično biraš aute i staze  thumbs1 Jedino bi mogli sutra i pokoju "slabiju" klasu, tipa megan, golf, ...
                I gdje ti je headset?  jaad
Vidim da si ti Davorin danas imao headset, ja sam ga uključio u volan i neznam kako da profunkcionira, kako?  fpalm1

Sutra u 15:00 bi to trebalo bit sređeno.

I idući tj. će nas bit više  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #116 u: Travanj 08, 2012, 01:14:29 »
Jooj da, još jedna stvar, sorry Davorin što sam te štopo na Mugellu, ali slabo sam vidio iza sebe, e sad zašto više nemogu joypad-om gledat sa strane?  hmm

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #117 u: Travanj 08, 2012, 01:18:24 »
Headset je bil spreman kraj mene, ali posto nitko od vas nije prical nisam ga niti ja ukljucival  cer1njo
Bilo je super veceras, Duvorynn je odlican igrac i fakat je bilo gust voziti - jako dobri dvoboji  thumbs1

Danas sam stavljal sve i svakaj, nadam se da vam se barem nekaj od toga svidlo.
Drugi put cu malo ove slabije klase, tu bi tek trebalo biti pravih borbi.

@Jack
Ma bude to sve na svoje doslo ako nastavimo s ovim online susretima, napredujes i to jako dobro - u rivalima stalno smanjujes zaostatak i to mi se uopce ne svidja  cer1njo thumbs1

Mislis tijekom voznje na bocni pogled ili?

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #118 u: Travanj 08, 2012, 01:21:15 »
Mislis tijekom voznje na bocni pogled ili?

Da  jaad
I kako da sredim headset da radi? Uštekam ga u volan i onda?

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #119 u: Travanj 08, 2012, 01:27:17 »
Desna gljiva je bocni pogled ako se igra na kontroler, trebalo bi ti raditi ako nisi mijenjal kontrole.
Stvarno ne znam, mozda mora biti ustekan u joypad, ali trebalo bi ici i preko volana.
Koji headset koristis? Ako onaj koji si dobil s konzolom provjeri dal ti je mikrofon ukljucen, ne znam koji pametan savjet da ti dam jer trebal bi raditi cim ga ustekas  hmm