Autor Tema: FM4 Online: CroSimRacing Car Club  (Posjeta: 122613 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #465 u: Siječanj 26, 2013, 21:48:26 »
Uvijek ima video/audio materijala na bacanje, ali nema zivaca za ono prebacivanje koje je direktno iz pakla. Za video od 5 minuta ti doslovno treba citav dan, a brzinu skidanja su ogranicili na 40 kb/s.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #466 u: Siječanj 26, 2013, 21:50:29 »
Ne moraš mi pričati, sve znam - još onda super duper komp koj se počne gušiti dok ima više od minute i pol videa u kompilaciji = živci na 800.  cer1njo

Jordan Grand Prix


Jedan od najboljih videa na jubitubiju makar je kvaliteta koma, poslužilo ko inspiracija za skin. Ova stvar u pozadini kaj svira (Blood of Cuchuluain) je celo vreme svirala na repeat dok je skin bil u izradi.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #467 u: Siječanj 26, 2013, 21:55:14 »
Ti i tvoj nikad prezaljeni Jordan, znam da od nekad za njima ludujes  ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2013, 22:00:32 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #468 u: Siječanj 26, 2013, 22:01:30 »
Najpametnije ovak jer je krenula rasprava u skroz 10 smjeru.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #469 u: Siječanj 26, 2013, 22:04:20 »
Daj mi linkaj (mores i na PP) njihovu stranicu da detaljnije proucim koje sve kupove voze itd.

Offline DogZy

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #470 u: Siječanj 28, 2013, 02:41:03 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #471 u: Siječanj 28, 2013, 11:01:39 »
El Presador  cer1njo

BTW to je FM3. thumbs1

Naravno da je crta uključena.  cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2013, 11:03:48 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #472 u: Siječanj 28, 2013, 16:17:23 »
Danas trenutak istine, imam osećaj da se ne bum proslavil.  cer1njo

Offline Punisher

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #473 u: Siječanj 28, 2013, 16:23:18 »
Držimo palčeve, pokaži stranjcima kak se vozi  thumbs1 šofe1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #474 u: Siječanj 28, 2013, 18:36:57 »
Nemam ni setup ni ništ.  cer1njo

Default ulazim u utrku pa da vidimo. thumbs1

Offline the_prodigy

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #475 u: Siječanj 28, 2013, 23:49:27 »
Nemam ni setup ni ništ.  cer1njo
Default ulazim u utrku pa da vidimo. thumbs1
Koji auto?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #476 u: Siječanj 29, 2013, 01:12:24 »
Astra V8 DTM

Ovak - prvo smo vozili 2 utrke IROC kupa s Camaroima, za prvu sam se kvalificiral 3. (od 9). Prvu sam malo zeznul i završil na 5. poziciji, a drugu sam se probil s 5. startne na 1. u prva 2-3 kruga. Onda me lik prestignul i tak je ostalo do kraja, 2. pozicija. 12 krugova se vozilo, neki besni layout Sedone (moja 'omiljena'  cer1njo ), prvo u normalnom smjeru, pa u reverse.

DTM - nije mi se baš svidlo jer koriste tunirane aute i damage je bil na cosmetic za razliku od ovog Camaro kupa di se vozilo kak se treba voziti. Mislim, bilo je zabavno, 10 igrača, bez laga. ALI - puno sudaranja je tu bilo kad je damage onemogućen, 3 put se start ponavljal i zbog toga mi je malo volja splasnula, na ravnini su me ostavljali solidno kad su maknuli restriktore (ne svi, ima kao 4 setupa, pa ovisno na kojoj poziciji završiš dobiš pravo na korištenje tune-a da te ubrza - svojevrsni catch-up) - kad sam sad prvi put vozil, vozil sam default bez ikakvog setupa, nisam ništ prčkal po autu kad sam mislil da bi ovak nekak moglo ispasti. Ono, dobro ekipa igra, ali taj nedostatak damage-a odma uzrokuje nepažnju pa je kaotično bilo. Da ne spominjem dopušteno nabrijavanje auti. Ipak je stock, stock, dok su default auti i ok dok je dopušteno prčkanje po setupu. Ovak mi nije baš po guštu.

Još sam dobro završil s obzirom da sam vozil s default autom - sedma pozicija. Dobro sam se držal prvo oko 5. pozicije (startal sam 8.), tam negde oko 6. ili 7. kruga (od 15) su se narivavali i kak sam izbjegaval taj celi kaos i sudar, lik je zletel iz toga točno pred mene i trešče normalno.  cer1njo

Onda sam još u 13. krugu zakantal svojeg Opelđiju v zid zbog kasnog kočenja. I to onak, drito na glavu, frontalno. cer1njo

Tu me lik prestigel i pal sam na 8. poziciju, al začas sam ga vlovil i lepo na čisto sam mu prodal školske manevre. Nakon 2 zavoja sam videl kak je produžil v pesak i samo čul 'bollocks' i vidim rage quit.  cer1njo

Dok je završila utrka likovi su se čudili di je nestal, al je došel opet v lobby i rekel je da ga je izbacilo.   cer1njo cer1njo cer1njo

Najžešće mi je bilo negde v 3. ili 4. krugu - vidim v retrovizoru iza lik kak leti po zraku (ne zbog laga ili nekaj, nego zbog trešča).  cer1njo

Da su setingi bili ko na Camaro kupu, puno bolje bi to bilo. Al bilo je ful zabavno, puuuuno bolje od publica. Taj Camaro cup je bil odličan - svi isti auti i deri, damage i sve kak treba. DTM je više sprdačina bila nego utrkivanje.
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2013, 01:16:22 od ManTheRamparts »

Offline Praetorian

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #477 u: Siječanj 29, 2013, 22:19:23 »
Vidim bilo je zanimljivo, ovaj dio gdje kažeš da si u retrovizoru vidio lika kako leti po zraku ave1 cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #478 u: Siječanj 29, 2013, 22:31:00 »
Bilo je, da. Samo to kaj velim, da je malo više HC bilo bi bolje.

Offline Praetorian

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #479 u: Siječanj 29, 2013, 23:11:27 »
Ja se sjećam dok sam igrao GRID online, pa to je ličilo na demolition derby. Još je bilo nekih specijalaca koji su vozili u suprotnom smjeru i dočekivali nas koji vozimo normalno da se zabiju u nas fpalm1