Autor Tema: FM4 Online: CroSimRacing Car Club  (Posjeta: 121264 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #480 u: Siječanj 29, 2013, 23:17:15 »
GRID je priča za sebe.  cer1njo

Ma ovo je jako dobro, samo kaj dok se isključi damage, odma ljudi manje paze. Ono, lik zakanta auto na krov i onda me još dostigne, a tih prvih par krugova sam vozil bez greške. Prokleto tuniranje i isključeni damage. fpalm1

Još na početku ih se bar troje potrlo, ja sam to sve izbegel kad sam pazil. Dalje voze ko da ništ nije bilo, to mi je bezveze. Da je bil uključen damage, tima bi utrka bila gotova odma na početku.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #481 u: Veljača 05, 2013, 00:59:55 »
Odvožena treća utrka DTM prvenstva (moja druga od kad sudjelujem) - Twin Ring Motegi East, 20 krugova, startal 8. (od 11 ili 12, nsiam ziher sad), završil 4., mogel sam i bolje, držal 2. poziciju neko vreme, ali prvu polovicu utrke nisam bil najbolje koncentriran. Pal sam u jednom momentu na 7. poziciju, al sam onda u par krugova englezićima prodal finte na čisto i na fino. Druga polovica utrke, od 10 kruga na dalje - 10 sekundi iza 3., 10 sekundi ispred 5., od kad sam ovu trojicu zrezal skoncentriral sam se i polako skidal zaostatak za borbom za drugu poziciju. Na kraju završil koje 3-4 sekunde iza drugog i trećeg, ziher im nije bilo svejedno dok su vidli točku na mapi kak se brzo približava, a začas su me mogli videti i u retrovizoru.  thumbs1

Dobra utrka, jedino da je bla bla, ono kaj sam prošli put sve rekel. thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #482 u: Veljača 06, 2013, 16:00:34 »
Evo highlighti moje DTM utrke:

Forza Motorsport 4 DTM Full Throtle Racing (1FTR) Rd. 3 - Twin Ring Motegi East Highlights


Start je dobar bil, ali je očito neko jako zajebal u 3. ili 4. zavoju.  cer1njo

Šteta da mi se zvuk zmrdal na videu, loše zvuči...

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #483 u: Veljača 08, 2013, 22:48:18 »
Pokrenem i cujem Fear Factory - Body Hammer, odmah mi je palo na pamet: "uh, sunce ti hebem zarko, mora da ima jako puno tresca." Brzo pauza, odem po pivu, nacnem cipse, zavalim se u ugodni naslonjac i konacno stisnem play.



Tebi svaka cast na zaobilazenju nemoguceg, ko izmicanje dok te u nekoj arkadi napadaju kometi iz vedra neba  fpalm1 cer1njo Ne dolazim u ovaj klub, englezici ko da su ovisni o speedu. Ne, ne mislim o brzini o kojoj smo ovisni svi mi racing fanatici, nego o stimulantu iliti drogi od koje te puca adrenalin i uvjeri invalida da ce prohodati. U ovom slucaju samopuzdanje da znaju voziti, a vecinu vremena provode po pasnjacima s cobanima  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #484 u: Veljača 08, 2013, 22:51:39 »
 cer1njo cer1njo

Ma dobre su utrke, voze na čisto, al na startu se obavezno bar jedan mora streščiti, svi bi čim više poziciji hteli nadoknaditi odma.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #485 u: Veljača 08, 2013, 22:54:19 »
Ma sve znam, al nisam mogel zdrzati da ne komentiram  cer1njo
Inace, +1 za soundtrack, sad bas preslusavam taj album  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #486 u: Veljača 08, 2013, 22:59:10 »
Čak mi je jako zabavna bila utrka. Skužil sam da ih uvek uspijem izbeći dok se spoteru, očito sam se spraksal kroz godine.  cer1njo

A i dobro mi je kaj je opuštena atmosfera, a ne ono skroz nabrijano uber hardcore z jebenim rukavicama na rukama i kacigom na glavi.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #487 u: Veljača 08, 2013, 23:04:17 »
A i dobro mi je kaj je opuštena atmosfera, a ne ono skroz nabrijano uber hardcore z jebenim rukavicama na rukama i kacigom na glavicer1njo

E pa to je prava stvar, dok nekoga trknes kaj niti ne osjeti, a odma se vuzge i dozivotno te bana iz kluba, blokira te i cak obrise svoj acc. da ne mora vise s tobom imati posla  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #488 u: Veljača 08, 2013, 23:08:50 »
Tipa ovo:

TORA 2013 Sporting Regulations

Malo žešće zabrijavanje.

Na ovo pišam:

Prototype, single seater and GT racing, as defined by TORA, are non-contact sports.
Touring Car Racing, as defined by TORA we would expect to see close bumper to bumper racing which would not endanger yourself or your competitors.

 fpalm1 fpalm1 fpalm1 fpalm1

Ne znam jel su ti ljudi kad gledali kakvu utrku, al kontakta uvek ima, pogotovo u TC i GT klasama. Mislim, super pravila su tu i sve, al pak takva zabrijavanja su tu mač.

I tu zgubiš volju za utrkivanjem - odobravanje liverija, pa koj kurac?!  cer1njo
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2013, 23:10:32 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #489 u: Veljača 08, 2013, 23:14:37 »
Ja nemam nist protiv toga jer sam sposoban totalno kontrolirati auto i ne ugrozavati ostale sudionike, ali mi je najjace dok sam autor takvog teksta tj. onaj koji promovira takva pravila u virtualnom racingu nije sposoban odvoziti cisti krug na praznoj stazi, a ostatak ekipe se ne usudi prikljuciti jer misli da su to PRO vozaci  cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #490 u: Veljača 08, 2013, 23:17:23 »
Sve je to lepo i krasno - al su u 99% slučajeva 2 krajnosti - il ovo kaj si navel, ili je ekipa ona gore kaj sam navel (rukavice i slična preseravanja) ak i malo dojde do kontakta kaj se strke i halabuke onako dižu.

Na kraju je to sve samo igra i tu smo da se zabavimo, ovo je ipak preveč. Nemrem najti par slika na koje sam isto pišal.  fpalm1 fpalm1 cer1njo

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #491 u: Veljača 08, 2013, 23:27:07 »
Takvi brijaci samo unistavaju lige i ekipe jer ako nisu na prvom mjestu i neko im se zalijepi na bumper (ono skroz dok dolazi do bezazlenih dodira) odmah se na forumima zale na nesavjesnu voznju, izlazak iz boksa prevelikom brzinom, presjecanje linije, neoprezno izlazenje na cestu nakon izleta i slicno. Ekipa koja ubija samo natjecanje svojim kretenskim stavom i obavezno, ali OBAVEZNO u sigu moraju imati sliku ili citat od Senne i briju si kak su nove nade auto-moto sporta  cer1njo
Jao, da samo znas od kakvih su meni brijaca dolazili invajtovi za FM klub i jos prije za GT, isto ekipa koja na forumima dogovara lige, ali i marljivo zadovoljavaju sve navedene stereotipne norme  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #492 u: Veljača 08, 2013, 23:33:06 »
Ma katastrofa. Zato su mi ovi englezi ok - ak se i neko spotere, nema posle cviljenja po forumu - vozi i bok. Jedino da malo na startu porade, onda bi bilo to to, ovak je jedino taj start trn u oku.  cer1njo

Al sve u svemu - glede zabave i dobrih utrka s solidno popunjenim lobijem - bog bogova. Zna se kaj se vozi, zna se kad se vozi i uvek ima 8+ igrača u lobiju.

Offline Thergothon

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #493 u: Veljača 08, 2013, 23:43:22 »
Iskreno, znam i sam popizditi cak dok se vozi i najobicnija utrka u kojoj strtam prvi i neko me pokupi ko zadnja budala. Pripazi malo, imas kocnice, sporo je brzo  cer1njo
Uopce se ne zalim ako mi netko pruzi bumper to bumper blisku borbu koja potraje npr. 5 krugova i nakon toga me zbog kasnog kocenja osakati i izbaci iz utrke. Nije mi uopce potrebna isprika jer ako mi netko moze pruziti takvo iskustvo tijekom kojeg zaboravljam da postojim, ruke se znoje, oci suse jer trepnem jednom u deset minuta - to je to, razlog zbog kojeg virtualno vozim!
Ipak, na kretensku voznju nemrem ostati hladnokrvan i prvi bi se zalil, ali normalni trkaci incidenti su svakodnevnica i jebaga, normalno da ponekad i sam budes u istome prisustvoval.
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2013, 23:46:23 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #494 u: Veljača 08, 2013, 23:50:47 »
Samo bum ovo rekel - ovo je najbolje u zadnjih par godina kaj sam vozil online, od GT5, FM4 i svega ostaloga. Još od GTR2 dana nisam bil u ovak dobrim utrkama.

Sve ono na GT-u online je bil nikud nikam, FM4 prije ovoga isto tak - ono zabavno je bilo ono kaj smo vozili skupa, al treba meni ipak puni grid, da ima akcije, da je zanimljivo bar veći dio utrke.

Sim mi je taman sve, ljestvice, bodovanje, vožnja bez zabrijavanja itd. Ak baš oćeš, moreš sam organizirati i hostati ligu po svojim pravilima i ljudi se budu sigurno priključili, samo dok je neki termin navečer od 20-24 koj nije popunjen. Dok pogledaš na kalendar vidiš da se voze bar jedna ili dve ligaške utrke na dan kojih 5 dana u tjednu. I ono, ljudi dojdu v lobi spremni, s autom koj treba, pripremljeno sve kak se spada, nikakve gluposti jel bu ko došel, jel ne bu.