Autor Tema: FM4 Online: CroSimRacing Car Club  (Posjeta: 122622 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #510 u: Veljača 16, 2013, 15:24:08 »
Volanista.  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #511 u: Veljača 16, 2013, 17:59:53 »
Forza ide on hold, Grand Prix 4 se sad (opet) igra i sad (opet) vidim kolko su Forza i GT na kraju samo igrice za jednu punokvrnu PC simulaciju.

E da si još Forzu probao na volan kao taj GP4. Ovako ti ne stoji ova izjava.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #512 u: Veljača 16, 2013, 19:11:54 »
Nije samo vozni model ono kaj čini simulaciju.  kadt1kažem

I tu na puuuuno područja su Forza i GT debelo iza PC simulacija.

To je njihov glavni problem - čim se teže vozi, čim je više orjentirano na vozni model - onda je konzolaškoj publiki realna igra. Di su kvarovi i trošenje auta? Di su realne kazne i pravila? Živost u pit lane-u (ljudi, formule ulaze/izlaze iz boksa etc.), ljudi oko staze koji mašu s zastavicama ovisno o situaciji na stazi, promjenjivi uvjeti, sama atmosfera utrkivanja i još puno sitnih detalja - tužno da igra stara 11 godina ima sve te stvari i više, a reprezentativni primjerci konzolaških utrka još debelo zaostaju na puno polja za takvim fosilima - najžešće od svega - i vozni model je odličan! Baš mi je drago da sam se vratil na tu igru i sad tek vidim kolko je Codemasters nebitan s svojim ispljuvcima.
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2013, 19:18:26 od ManTheRamparts »

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #513 u: Veljača 17, 2013, 12:17:32 »
Je prijatelju, ja sam se samo orijentiro na vozni model. U pravu si za sve ostalo. Forza ima dobru fiziku i definitivno bi se morali pozabaviti sa svime time što kažeš, al tko zna što je njima u planu za idući nastavak.  hmm
BTW Neznam kako su uopće mogli zajebat sa potrošnjom guma i goriva, pa to je ono baš pod MUST što igra takvog kalibra mora imat  fpalm1 Kad sam počeo igrat igru to mi je baš falilo.
Da imaju dobro odrađene i sve ove ostale stavke, koje si naveo, Forza bi vladala i vladala.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #514 u: Veljača 17, 2013, 12:33:01 »
Toga me strah najviše jer su Forza i GT na kraju ono najgore - igre za mase i nekak sumnjam da bu to to i na idućoj generaciji. Uvek nekaj fali, svaki put je - ma bu bolje na drugoj generaciji (kaj ne Ther  cer1njo) i onda na kraju opet to nije to.  fpalm1

Mislim - da se razmemo, super mi je Forza, al na kraju mi uvek fale te neke stvari jer sam dost dugo vremena provel na tima PC simulacijama tipa GTR2, rFactor, taj GP4, RACE serijal etc. i glupo mi je videti da tak stvari fale jer je očito da se more napraviti, al se neće nego se na skroz krive stvari fokusiraju. Mislim lepo je imati 500+ auti u igri, al daj mi rađe sve kak se spada odsimulirano, dost stazi, 50 dobro odabranih auti, mogućnost moddinga etc. i puno više bum igral tu igru od bilo kojeg GT-a ili Forze.

Jer na kraju GT-u i Forzi je bitno da na kutiju moru napisati 'Više od 20000 auti unutra!!! Neviđena grafika!!! Neviđeni kombinezoni!!! Najbolja vožnja E3 sajma!!! Ima iskri vnutra!!!' i takve gluposti...

Idu oni u dobrom smjeru, al presporo to meni ide jer su igre prije 10 godina imale usavršene sve bitne stvari i sad mi se tu kurče s stvarima koje smo odavno vidli na PC-u (waaaauuu promjenjivi uvjeti na 3 stazeee  fpalm1) - i to na svim stazama.

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #515 u: Veljača 17, 2013, 17:08:37 »
A jebiga stari, to su već sad sve priče bez dna.

A znaš i sam kako će bit, dobit ćeš ono što bude  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #516 u: Veljača 17, 2013, 17:20:50 »
Nikak dobro.  cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #517 u: Veljača 17, 2013, 21:00:06 »
Skeširat ćeš lovu ovako i onako  kava1

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 Online: CroSimRacing Car Club
« Odgovori #518 u: Svibanj 13, 2013, 23:26:30 »
Nakon dva tjedna pauze pokrenuo Forzu ponovno. Jučer i danas sam nakon odigranih rivalsa se malo uputio u online sa slučajno izabranom random ekipom. Neznam jel su bananja napravila posao ili sam ja slučajno dvije večeri zaredom naletio na fair play ekipu, zabavio sam se.  thumbs1