Autor Tema: Need For Speed: Hot Pursuit  (Posjeta: 17578 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Need For Speed: Hot Pursuit
« u: Ožujak 20, 2012, 09:51:37 »


Developer: Criterion Games (u suradnji s EA Digital Illusions CE)
Izdavač: Electronic Arts
Datum Izlaska: 19.11.2010.
Platforme: PC, PS3, X360
Žanr: Arkada
Multiplayer: Online do 8 igrača

Prvi Criterionov pokušaj u serijalu Need For Speed rezultirao je najboljim NFS-om u zadnjih 10 godina. Povratak korijenima se pokazao kao najbolji mogući potez za ovaj serijal. Sve ono zbog čega se obožavao NFS je prisutno - arkadno, frenetično natjeravanje po prekrasnim krajolicima i otvorenim cestama u egzotičnim pilama s policijom na repu se vratilo u velikom stilu. Criterion nije ponovio pogrešku koju su napravili s otvorenim svijetom na Burnout Paradise-u, već su taj veliki i detaljni otvoreni svijet ograničili u utrkama tako da se igra i sama utrka ne razvodni, pa je akcija stalno prisutna. Gameplay je jako zabavan, a igrivost na visokoj razini. Single player modovi su malo šturi, ali to nije bitno jer igra je pravi dragulj tek kad se ode online. Tada igra policajca i lopova dobiva sasvim novu dimenziju. Tu je po prvi puta i Autolog preko kojeg igra, između ostalog, preporučuje evente na kojima su vas prijatelji pobjedili. S tehničke strane igra jednostavno briljira - konstantnih, stabilnih 60 sličica u sekundi uz detaljnu grafiku. Pohvalna je mogućnost stavljanja custom soundtracka. Vozni park je sasvim solidan - ima svega, od 'sporijih' automobila tipa Mitsubishi Lancer pa sve do Porsche-a i Zonde. Jedina prava boljka glede voznog parka je izostanak Ferrarija. Electronic Artsov odabir Criteriona za razvoj NFS serijala je pun pogodak.

Need for Speed Hot Pursuit - E3 Reveal Trailer


Need For Speed Hot Pursuit (PS3) - Online Gameplay [HD]




Vaša mišljenja?

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #1 u: Ožujak 20, 2012, 10:24:01 »
Po meni najbolji NFS ikad, proveo sam jako puno vremena u ovoj igri.

Nadam se da ću si uskoro ponovo instalirati ovo čudo, jer iako sam utukao preko 20-ak sati u ovaj naslov nisam ni blizu kraju.
Odličan vozni model i odlični auti. Savršen balans voznog modela prilikom drifta. Osjećaj brzine i mogućnosti interakcije s protivnicima su fantastični. Crash model isto fantastičan.
Izbor automobila je odličan, auti i staze prelijepo izgledaju. Igranje pandura i lopova rula kako u nijednom NFS do sada. Jednostavno očaran viđenim. Svakako preporuka ako slučajno niste igrali ovo.

Soundtrack isto rula bogove.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #2 u: Ožujak 20, 2012, 10:26:03 »
Meni također najbolji NFS ikad. Arkadno savršenstvo. Slažem se s svim rečenim Cole. Osim za soundtrack, ali zato je tu mogućnost custom soundtracka, tak da ni to nije problem.  shy1

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #3 u: Ožujak 20, 2012, 10:27:32 »
Također grafika i staze rulaju bogove. Neznam ovo zadnje smeće od The Run-a je udaljeno osamsto godina od ovog.  kuul cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #4 u: Ožujak 20, 2012, 10:29:02 »
Da, fenomenalno izgleda i jako raznoliko je.

The Run je u onoj grupi - ni da mi platiš.  cer1njo

Demo je bil blago rečeno - SMETJE!!!  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #5 u: Ožujak 20, 2012, 10:35:51 »
Jel pokreneš još kad igru?  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #6 u: Ožujak 20, 2012, 10:38:41 »
Sad nisam neko vreme igral, ali zna biti tak da dugo ne igram, pa onda zavrtim par sati u komadu. Još jedan od razloga zakaj rula igra, uvek joj se mogu vratiti. Piknem u konzolu, online i piči!

Općenito sad baš ne igram previše, jučer sam malo Mortal Kombat česal i to je to.

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #7 u: Ožujak 20, 2012, 12:09:13 »
Sve super ali bilo bi jos i bolje da mi daju kokpit kameru i malo realniji (u okvirima arkade) vozni model, bez tog automatskog drifta dok ulazis u zavoje.

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #8 u: Ožujak 20, 2012, 12:12:27 »
Ma da, tak je i meni. Al ne žalim se na ovo previše kad je prokleto zabavno i konačno NFS koj vredi nekaj nakon raznih Undergroundova i sličnih izbljuvaka.

Offline Montoya

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #9 u: Ožujak 20, 2012, 12:54:44 »
Moram reći da bi trenutno možda najviše od svih racing naslova htel odigrati baš taj.
Po svemu se čini kao super igra, a mislim da je baš HP uvel Autolog - jednu moćnu funkciju, koju sad i ostali (primjerice, "Pitwall" u Motorstorm RC) masovno kopiraju - jer rula!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #10 u: Ožujak 23, 2012, 23:30:24 »
Slažem se baš sa svime Cole  ave1

Igra je apsolutno fenomenalna, i iako sam ju ja završio 100% (SP, MP nisma igrao jer sam imao, khm, kopiju ;D), i da nisam upravo počeo Burnout Paradise, počeo bih opet HP (jer mi ej to i bio plan, no uleito je Burnout za siću na Steamu shy1).

@Therg - ne znam, ja se ne slažem sa ovime za kokpit kameru, jer iako je to uvijek način na koji vozim simulacije, ovakve arkade pak stalno vozim u drugoj krajnosti - sa kamerom izvana, nekako mi je najveći gušt i najljepše mi izgleda. No da, drift bi bio ok da sam uzrokuješ, no nije da baš smeta  shy1

Ugl igra je savršeni spoj dobrih (starih) NFS-a i Burnouta - najbolje iz oba svijeta! I Iskreno se nadam da će EA još surađivati sa Criterionom na NFS-u, odn zaposliti ih da rade NFS igru
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #11 u: Ožujak 24, 2012, 14:09:01 »
Genijalna igra, skidam kapu criterionu (il kak se vec zovu)
Igra je zabavna, grafika je dobra, cijeli taj svijet koji su napravili za igru izgleda genijalno i kao da bi tako mogao biti i u stvarnosti, gameplay je dobro balansiran pa se uz malo vjezbe moze svaki "gadget" lijepo koristiti.
Ocjena 10/10

Offline veg

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #12 u: Ožujak 26, 2012, 02:43:33 »
 SAVRSENA igra ocijena 10/10 , a i platina je pala... thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #13 u: Srpanj 19, 2012, 23:09:36 »


Kupio na Steamu konačno (pikiram ga već godinu dana pa nikad para kad je na popustu cry1), i nije mi žao! Kada sam ga prvi put igrao, bio mi je zakon. No sada kada ga ponovno igram i kada sam isprobao online, mislim da mogu reći da je ovo stvarno najbolji NFS do dana današnjeg! Još uvijek je jednako zabavan (sa onlineom i zabavniji) kao prije skoro 2 godine!


Ako netko igra ovo još, ili bi igrao, neka me doda. Shimmy555 mi je username
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Need For Speed: Hot Pursuit
« Odgovori #14 u: Srpanj 20, 2012, 20:54:45 »
Zadnja rečenica (početak) ti je ko da je igra iz 2000., ne iz '10 :)
Meni je HP na listi prioriteta, htel bi ga svakako imati u PSN kolekciji...i igrati naravno.
Puno je veći problem izvesti to.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"