Autor Tema: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli  (Posjeta: 13165 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« u: Ožujak 20, 2012, 10:17:43 »


Developer: Eutechnyx
Izdavač: System 3
Datum izlaska: 28.1.2008.
Platforme: PS3, PS2, Wii, Nintendo DS
Žanr: Simulacija vožnje

WARNING!!! ATTENTION!!! DANGER!!!
Igra koju je dobrano pregazilo vrijeme, jako loše je ostarila. Svojevremeno je još bila donekle (ni onda nije bila nekaj posebno, srednja žalost), još kak su u međuvremenu stigli GT5, FM3 i FM4, pa čak i Shift, otišla je debelo ispod prosjeka. Ovo nikome ne želim preporučiti, čak ni najgorem neprijatelju. Ne bi igral da mi neko plati, ja bi toj osobi platil da me poštedi te kazne. 30/100% samo zbog Ferrari licence. Ova tema vam je upozorenje da ne bi slučajno došli u napast probati igrati ovo čudo ili ne daj Bože kupiti. Trailer još dobro izgleda - al zamka vam je to!!!

Ferrari Challenge PS3 "Launch Trailer" 2008 HD


Vaša mišljenja?  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #1 u: Ožujak 20, 2012, 10:20:07 »
Fala bogu da ovo nisam probao.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #2 u: Ožujak 20, 2012, 10:28:01 »
Mislim da je baš na akciji na Storeu :)
Ili je Ferrari The Experience - ili obje.
A temu je uvek dobro imati, ak je baš tu kao upozorenje  p1va
Nekima se možda svidjela igra, treba čuti...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #3 u: Ožujak 20, 2012, 10:31:24 »
Ma teško, igru je opasno pregazilo vreme, probal sam jedan put nakon GT5 zavrteti i bila je reakcija 'kaje ovo?!' šus van z konzole. Katastrofa je. Dok je zišla igra još je kolko-tolko bila, al sad da to igram više od 2 minute bilo bi mi ko da sam na golom otoku.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #4 u: Ožujak 20, 2012, 11:29:46 »
WARNING!!! ATTENTION!!! DANGER!!!

 cer1njo cer1njo cer1njo

Sjecam se da si se tjedan dana nabrijaval na igru i dok sam ti ju konacno posudil, odma drugi dan si mi vratil u kutiji od uncharteda  cer1njo

Stvar je u tome kaj igra nije bas tak losa, pogotvo dok je izasla. Simulacija i to se itekak osjeti na kocenjima, fulas za 20m mjesto kocenja i vani si. Jedino kaj citav osjecaj voznje nije profinjen kao npr. u GT-u ili Forzi. U ono vrijeme solidna igra, ali vrijeme je svoje odradilo i necu nikome nist preporuciti. Oduvijek mi je u oci upadal natpis na kutiji: REALISTIC DAMAGE, a u igri uopce ne postiji - nikakav 0! AI isto los, ali u ono vrijeme nisam imal kaj za voziti pa je pala i platina. U kolekciji je ostala samo zato je sam u dusi stari ferrarista  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #5 u: Ožujak 20, 2012, 11:31:36 »
Dok je bila nova igra, bilo je ok, ništ spektakularno - ali ok! Na ovoj igri se baš brutalno vidi kak ju je vreme pregazilo, retko koju igru baš tak uništi vreme.

Offline Thergothon

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #6 u: Ožujak 20, 2012, 11:35:35 »
Zato ju vise ne mislim pokretati, necu si kvariti relativno dobre uspomene  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #7 u: Ožujak 20, 2012, 11:36:57 »
Meni su dobra sjećanja na igru naglo splasla. U manje od 5 minuta.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #8 u: Ožujak 23, 2012, 19:57:51 »
Meni je u vrijeme kad sam ju kupio bila i više nego dobra. Tada nisam imao briga oko toga zašto je ona takva, kakva je fizika i slično jer sam bio njubara. Kupio sam ju u algoritmu za, čini mi se, 149kn i to za PS2!

Bila mi je u to vrijeme zarazna, volio sam aute i staze ali i tada sam kužio da mi se kamera ne sviđa kao ni boje. Da ne govorim o sporosti svega u meniju i loadanje staza.

Bilo kako bilo, igra je imala potencijala, dobar koncept s kartama Ferrarija, pa onda oni challengei i sl. Ali ništa od toga nije isprovedeno onako kako je to trebalo biti.

Sad ste mi zagolicali maštu i htio bih ju zavrtiti na mom debeljku kad budem mogao pa bih onda napravio i bolji osvrt na samu igru.
Isto kao i Thergothon, imam ju jer sam Ferrarista.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #9 u: Ožujak 23, 2012, 20:07:07 »
Također me nije oduševila , osrednja grafika (mislim na vrijeme kada je izašla), poprilično zbrčkani izbornici , i ne baš sjajna kontrola.
Svidjeli su mi se FF efekti pri kočenjima kad bi volan tresao ko lud , i neke zanimljive staze

Offline Thergothon

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #10 u: Ožujak 23, 2012, 20:11:20 »
@DogZy
Nisam do sad znal da je igra izasla na Ps2, makar mi je 100 puta pod nosom bil popis platformi.
Vec sam pomislil da mislis na prastari Ferrari F355 Challenge  :P Solidna igra u ono vrijeme....

Offline DogZy

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #11 u: Ožujak 23, 2012, 20:39:21 »
Platform(s)    PlayStation 3, PlayStation 2, Wii, Nintendo DS
Evo... s wikipedia skinuto. F355 challenge nažalost nisam probao. Uvjetno rečeno. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #12 u: Ožujak 23, 2012, 23:24:06 »
Otvaranje teme da se veli kolko je igra loša. Ajd dobro  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline petko23

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #13 u: Travanj 18, 2012, 03:43:09 »
igra ima fantastican zvuk motora, bolji od GT5 i forze 3, kaze AR.

inace iman u planu kupit neku voznju za ps3. mislin se izmedu ove igre, Ferrari The Race Experiencea i supercar challengea. koja je najbolja? vidin na storu svaka je oko 100kn.

Offline DogZy

Odg: Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli
« Odgovori #14 u: Travanj 18, 2012, 20:07:45 »
Znam samo da The race experience otpada. Možda ipak supercar challenge ;)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.