Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 827953 vremena)

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1170 u: Srpanj 29, 2012, 20:49:27 »
Ma schumiju se ugasio motor a posto je krug dosta kratak, da imaju vremena maknut ga u boks.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1171 u: Srpanj 29, 2012, 21:03:15 »
Znači (Šu)maher si je sam s*jebao utrku cer1njo cer1njo Prvoklasan potez kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #1172 u: Srpanj 29, 2012, 21:27:23 »
Kolko sam ja skužio Schumacher je sam ugasio auto jer oni semafori bili neispravni (najprije su zasvjetlili crveno a zatim žuto) a on je to protumačio kao stopiranje utrke što vjerovatno i znaći takva procedura na tim semaforima.Međutim onaj stari što starta utrke (zaboravih mu sad ime) je doslovno rukom domahnuo ovima da krenu u još jedan krug . Schumacher je bio daleko na gridu i vjerovatno nije ni vidi ni skužio što se naprijed događa ,

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1173 u: Srpanj 29, 2012, 21:33:20 »
A Schumi si i je lagano sam ujebo utrku, i zbog glupe kazne koju je dobio XDD

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1174 u: Srpanj 29, 2012, 21:36:22 »
Ne kužim, što se točno dogodilo? Utrka je krenula a ovaj ugasio motor? I što je onda bilo, odustao ili?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1175 u: Srpanj 29, 2012, 22:19:44 »
Svi su krenuli u drugi krug zagrijavanja a on je tad iskljucio motor. Odustao je kojih 20 krugova prije kraja utrke.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1176 u: Srpanj 29, 2012, 22:25:53 »
Aha, ali znači nije ga to isključenje koštalo pozicija na početku
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1177 u: Srpanj 30, 2012, 00:34:54 »
Pa ono je, ali startao bi 17 ovako je startao zadnji XD

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1178 u: Srpanj 30, 2012, 00:44:19 »
Silly season je u zamahu, sada je naredu Kimi da vozi za Ferrari. Ufff koja bi to kombinacija bila, Alo-Rai. Samo ledeni baš nije u dobrim odnosima s Montezemolom, ali zato sa svima drugima u momčadi je jako dobar. No Kimi ko Kimi, kad su ga pitali što kaže na prelazak u Ferrari, on kaže: dobro mi je u Lotusu, neznam što će biti u budućnosti. Nešto slično je govorio dok je bio u ferrariju 2009 godine.

Što se tiče utrke, a ono bilo je i boljih ove sezone. Ovdje se nije moglo preticati, Svi se približe jedni drugima, a onda dalje nejde. Alonso povecao bodovnu prednost nad drugim Webberom na 40 bodova. No veća opasnost su gladni vukovi iza njega, Vettel, Hami i Kimi.
Lotus je vjerojatno i najbolji bolid u samoj utrci, a McLaren je vjerojatno najbolji bolid u kvalama. RB je jako dobar u oba segmenta, ali vjerojatno nije top. Ferrari iza predhodno navedenih.
Sad slijedi odmor i za 32 dana legendarna Spa.

Offline igzyy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1179 u: Srpanj 30, 2012, 09:02:36 »
Ma fuck, dosadna trka.......

No  ova trka je pokazala koliko je Kimmi zapravo jedan od ikad najboljih vozača i koliko je "kompletan" završen i oblikovan vozač F1 (one i ove ere)

Fascinantno koliko čovijek može kontrolirati situaciju, to je ono što me fascinira u F1, ali žalosno je da Lotus nije potvrdio ovu vozačku postavu za koju po meni bi se jedan Ferrari ili možda trgao.

Pogledajte samo (ne individualno) več obojicu vozača koja vremena i koje uspjehe imaju a i po prvi put imamo da jedan mladi vozač i neiskusan (Grosjan) uspije se nosit s jednim "Vukom" u F1 (Kimi .R), onaj dvoboj za 2 mjesto bi u Red Bullu ili u Mc sigurno završio s posljedicama.

Bravo Lotus, legenda se vrača .... p1va

Iduče sezone ako potvrde vozače Lotus je na vrhu!   ave1

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1180 u: Srpanj 30, 2012, 09:18:13 »
Sad mi je sinulo, jučer nije komentiral Blaž!
Je na godišnjem (glupo, budući da ima sad vremena!) ili je pak otišel nekud?


@Montoya
A ja pogodio tri od tri: Ham 1., Lotusovci na podiju i konstruktorski troboj izmedu Mclarena, Lotusa i Ferrarija kuul

A pismeni dokaz :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1181 u: Srpanj 30, 2012, 09:40:21 »
Bas i meni nedostaje Blaz. Ovaj Cvijanovic uopce nema jacinu glasa, cak je Novak bolji od njega.

@Montoya
Provjeri Reboot/f1 topic kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1182 u: Srpanj 31, 2012, 15:11:25 »
Ja nisam baš mogao gledat utrku jer sam imao obaveza, al sam vidio kad je Šumi ugasio bolid pa kad su ga vukli u box cer1njo
Al drago mi je da Button popravlja formu, a Lotus se stvarno hrabro bori s Ferarijem, Red Bullom i McLarenom.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1183 u: Srpanj 31, 2012, 18:11:39 »
Ma Gumbek si je sjebao utrku i opet su ga u boksu zajebali, nije bas briljirao.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1184 u: Kolovoz 08, 2012, 22:00:50 »
GP1.hr | Najbrži hrvatski F1 portal

Mi to dobro znamo, je li tako? :)

Bit će zanimljivo u nastavku sezone, teško da bi mogao Alonsa stići, ali u igri je za drugo mjesto, sasvim sigurno. A tu je i novoformirani konstruktorski trokut Lotus- Ferrari-McLaren šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.