Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816279 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1305 u: Rujan 10, 2012, 12:19:09 »
Mislim da ću i ja drugi put gledat snimku utrke, ovo šta rade s reklamama je užas. Nezna se koja je reklama jadnija cry1

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1306 u: Rujan 10, 2012, 12:22:30 »
Najgore su one za olimpyaa hotel i hotel holiday T_T tako retardirane reklame i muzika u njima.

Offline Briatore®

Odg: Formula 1
« Odgovori #1307 u: Rujan 10, 2012, 16:03:33 »
Prvi krug Alonsa je savrsenstvo i pocetak drugog dok na kocenju majstorski prodje ledenog "Rajka". Zao mi je Masse jer ocekivao sam puno vise nakon odlicnog starta. Kazna Vettelu je opravdana, ali nikom nista da ju i nije dobio. Kretenski mi je kaj ista pravila ne vrijede za sve vozace, bilo je jos slicnih situacija. Perez je zahvaljujuci odlicnoj taktici i boljim gumama na kraju uspio sve ispred sebe "poniziti". Totalno neocekivano i definitivno jedna od boljih utrka ove sezone.

Eh, Prasicko je prica za sebe i ovo je vjerojatno zadnja utrka koju sam gledao na nasoj televiziji. Ubija me u pojam s reklamama. Fascinatno je kak uvijek uspije, ali apsolutno uvijek pogoditi krivi tajming.

Ne diraj mi Blažička i
Nemoj da pričaš gluposti opet

Kak možeš uspoređivati strane kanale i Net sa studijem...gdje ono? Zaboravio sam ono smiješno mjesto odakle se javljaju i svaki put Neven trči da bi stigao u studio...čovjek sve radi, a ne kao na stranim televizijama gdje ih milijun radi na F1 projektu...

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #1308 u: Rujan 10, 2012, 16:07:59 »
Onda uzivaj.
Imam izbora i ne znam zbog cega i dalje pratim na nasoj televiziji  fpalm1

Offline Briatore®

Odg: Formula 1
« Odgovori #1309 u: Rujan 10, 2012, 17:10:21 »
Onda uzivaj.
Imam izbora i ne znam zbog cega i dalje pratim na nasoj televiziji  fpalm1
S obzirom da nemam satelitsku antenu, već samo kabelsku, vrlo sam sretan da mogu pratiti F1 na našem jeziku. Istina da je Blaž uprskao timing reklama na nekoliko zadnjih utrka, ali smatram da to nije razlog za njegovo razapinjanje, odličan je komenatator. Kad se sjetim one dvojice antitalenata od prošle sezone, uhvati me jeza.
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2012, 17:57:07 od Briatore® »

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1310 u: Rujan 10, 2012, 17:41:34 »
I mene živcira njegovo tempiranje reklama - ioako me puno više živciraju same reklame, koje su stalno iste i totalno bezidejne.
One stare (kavez i muzej) reklame Nikea mogel bi recimo gledati stalno :)

Dobro je da uopće moremo gledati F1, nekad su komentirali sa samih staza, odn. uživo pa onda uopće nismo de imali gledati trke...
Sad je zlatna sredina.

A kuće poput BBC-a i Sky-a imaju ljude koji se cijeli život bave samo Formulom (ili drugim sportovima - ne da svi komentiraju sve), uz komentatore uvek imaj i neke prestižne goste, Bog zna kolko novinara uz samu stazu i u boksu - to košta ekstremne pare.

No meni su bitne utrke i žar kod komentiranja, a toga Blažu zasigurno ne nedostaje.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1311 u: Rujan 10, 2012, 18:18:29 »
Eh, dani kad je HRT imao para poslati novinarsku ekipu da izvjestava s mjesta utrke.  sm1jeh

Lijepo napisano Montoya. Sky i hrv. televizije se ne mogu mjeriti, iako rade istu stvar, prenose utrku. Ali postoje torrenti raznorazni i satelit ako vec zelite nesto takvo gledati, no to su neke druge price
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1312 u: Rujan 10, 2012, 19:00:41 »
Baš sam se okušao u prvom Super Maldonado Kart Chalengu  cer1njo


Offline budainka16

Odg: Formula 1
« Odgovori #1313 u: Rujan 10, 2012, 19:19:12 »
 cer1njo cer1njo . Ali i  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1314 u: Rujan 10, 2012, 19:37:16 »
 ave1 ave1

"Make your way round Turn 1/La Source safely (this isn’t Super Grosjean Kart)"

umirem  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1315 u: Rujan 10, 2012, 19:59:33 »
Kolko znam 1. Zavoj je la sarthe, ne la source ;_; al inace XDDDDDDDD

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1316 u: Rujan 10, 2012, 20:03:00 »
Kolko znam 1. Zavoj je la sarthe, ne la source ;_; al inace XDDDDDDDD


Malo si pobrkao lončiće



« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2012, 20:06:12 od doktor1 »

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1317 u: Rujan 10, 2012, 20:22:26 »
Spa mi je jedna od najljepsih staza, i krajolik i kombinacije zavoja. Je li i vas podsjeca na neko oruzje? Mene na uzi  ;D

A dok, kakvu si tu krnju verziju Le Sarthea stavio? Nema zadnje dvije sikane, prve tri sikane i nema Porsche zavoje. Vjerujem da je tako staza izgledala davno, davno... Am I right?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1318 u: Rujan 10, 2012, 20:42:49 »
Da stara staza.....

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1319 u: Rujan 10, 2012, 21:43:58 »
Da pobrkao sam, vidio sam kasnije što sam napisao  fpalm1 fpalm1