Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 827475 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1875 u: Ožujak 23, 2013, 23:31:46 »
Katie the Orangutan predicts Malaysian GP 2013 winner - Fernando Alonso!

Katie the Orangutan predicts Malaysian GP 2013 winner - Fernando Alonso!


e da sam stigao na vrijeme na onom castrolu onda bih se kladio znači na pobjednika  ;D

Nego opet ono glupo pitanje - u kolko je utrka? shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1876 u: Ožujak 23, 2013, 23:50:39 »
U 9 uri.
Od 8:20 emisija.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1877 u: Ožujak 23, 2013, 23:52:55 »
Naravno Shimmy ako kojim slučajem opet ne pogledaš utrku, imaš reprizu u popodnevnim satima (mislim da je oko 14h)  kadt1kažem

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1878 u: Ožujak 24, 2013, 00:13:38 »
Sutra ću onda sigurno gledati samo pitanje live ili reprizu. Ali nisam još pogledao Melbourne. Već 3 dana otkad mi se skinuo planiram ali opet me nije bilo doma takoreći, svaki dan planiram pogledat i netko navrati ili me pozove ili moram negdje tako da nikako nisam uspio. Danas planirao nakon ručka i onda me zove kum da mu nema žene da dođem pa kod njega malo bio pa svratio i do tete i tako... nikako  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1879 u: Ožujak 24, 2013, 01:10:59 »
su rekli kaj za vrijeme kakvo će biti?

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1880 u: Ožujak 24, 2013, 04:09:00 »
Malezija je to, tu nikakva prognoza nije sigurna :D

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1881 u: Ožujak 24, 2013, 09:51:22 »
Koja utrka kava1

Ajmo Mercedes!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline CROKiXi

Odg: Formula 1
« Odgovori #1882 u: Ožujak 24, 2013, 09:54:18 »
Hamilton kralj  ave1 ave1  cer1njo  nisu ga baš druželjubivo prihvatili haha  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline the_prodigy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1883 u: Ožujak 24, 2013, 10:52:31 »
Kakva atmosfera, možeš ju nožem rezati, Weber kuha
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1884 u: Ožujak 24, 2013, 11:12:16 »
Kako mi jw zao webbera, ovo je takva pljuvacka u facu onima koji govore da samo Ferrari ima 1. Vozaca.

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #1885 u: Ožujak 24, 2013, 11:12:35 »
Full čudna utrka, Kimia nema nigdje, Massa tako-tako, za Alonsa nemam riječi, sa puknutim krilom ide dalje LOOOOL.
Šteta što Rosberg nije došao do postolja, i Hamiltonu nije drago što je na postolju i sa sigurnošću mogu reći da bi ga Lewis pustio da je znao o ćemu se radi.

A Vettel  fpalm1


Hamilton Bog  ave1
Lewis Hamilton (Mercedes) - Wrong Epic Pit Stop in Mclaren - 2013 Malaysian GP

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1886 u: Ožujak 24, 2013, 11:20:24 »
Kakva utrka!
Veliki momčadski dvoboji i proglašenje te intervjui kakvo još nisam videl...

Ne znam kaj točno reći, no da krenem sa Mercedesom.
Drago mi je kaj su se pokazali konkurentnima, no jednostavno je trebalo pustiti Rosberga da napadne Hamiltona.

S druge strane, zgadila mi se ona rečenica Vettela kad je sredinom utrke javil svojima "maknite ovog ispred mene", no isto tak, sam prolaz, želja za pobjedom i neposluh (tu se isto da raspravaljati, ne vjerujem ja nimalo u vjerodostojnost ukora prema premu njemu nakon utrke) nekaj su kaj mi se inače jako sviđda. I sad mi se je sam taj dvoboj jer je bil zbilja fenomenalan.

No, kolko je puta Webber bil u situaciji da bude ispred Vettela pa je "moral" završiti iza...
Na neki način mi je drago kaj je Webber napokon "pukel" i sad jedva čekam videti kaj bude dalje.
Znam da mu više ne budu mogli komandovati jer mu je očito prekipelo, a nema 20god i karijeru pred sobom.
Ak mu uskrate konkurentan bolid, ne budu mogli u konstruktorski napad, jedino da ga maknu, no voljel bi da prije toga barem jednom uništi utrku svom "kolegi".

Sve bi bilo kak je trebalo biti (kak su barem dva "oštećena" vozača to htjela) da je Hamilton pokupil Vettela kod onog improviziranog ulaska u boksa...
No prijetnje i neslaganja meni su uvek dobrodošla, pogotovo jer mi se čini da se Vettel najviše bojal upravo toga, gubitka svog "firewalla".
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1887 u: Ožujak 24, 2013, 11:59:37 »
Shimmy, ako nisi gledao utrku ne citaj!!! :P



Strasna utrka.
Start: Alonso dobro starta i pretice Massu. Raikkonen nije, zbog guma. Onda Alonso udara u Vettela i krug kasnije odustaje. Nije on uopce bio kriv; kao prvo, Vettel je naglo usporio i onda je Nando udario u njega, kao drugo; pitwall nije naredio da u sljedecem krugu ode u boks. I to mi je nevjerojatno, da ga nisu poslali, sto su mislili, da ce moci tako voziti jos 10 krugova a krilo mu struze po stazi? Ogromna pogreska.
Odlican mi je bio Hulkenberg danas, pravi fajter. Ali definitivno najbolji trenutci u utrci je bila borba Webbera i Vettela. Vettel je bio prgav, ali ajmo reci da ima onaj neki mentalitet prvaka kojeg Webber (jos) nema, a pod time mislim na ono sto je Montoya vec napisao. Webber je izvisio ali je pokazao zube, uvijek ih je i imao. Ovim potezom da zakoci Webbera u borbi za pobjedu Red Bull si je zakomplicirao situaciju na maksimalno. Razdor se stvorio i nikad nije bio veci, nista nije nemoguce. Timske odredbe su nesto najgore sto se moze dogoditi u ovakvom sportu gdje svatko zeli pobijediti. Rosberg i Webber su bili moralni pobjednici danas, bili su brzi tokom utrke i vjerojatno bi bolje zavrsili negoli ovako kako je bilo. Ali jbg, pare su u pitanju i momcadi ne zele riskirati.
Drago mi je zapravo sto se ovo dogodilo, jer su ti problemi oduvijek postojali, samo nisu eskalirali. Sad su se ispustili ventili i vidjet cemo sto ce se zbiti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1888 u: Ožujak 24, 2013, 12:24:27 »
Kao prvo:

Zar ljudi stvarno mislie da je Alonso odlučio ostat na stazi, a ne momčad? Ajmo malo realno; dali Alonos iz bolida vidi u kakvom mu je stanju krilo ili to vidi ekipa na "šanku"?

Drugo; uvijek se pljuje po Alonsu i Ferrariju o momčadskim odredbama! Dans je Webber u drugo zaustavljanje ušao na svoju volju jer se je vidjelo da u bosku nisu bili spremni da ga prime nego su izletili kada su vidjeli da on ulazi.... Ostatak se zna...

Mercedes - jadno!

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1889 u: Ožujak 24, 2013, 12:43:58 »