Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 823837 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #255 u: Ožujak 14, 2012, 20:32:45 »

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #256 u: Ožujak 15, 2012, 09:03:38 »
Dok, ima službeni intro (video) sezone?
Videl sam ih par i prije dosta vremena, htel bi baš ogrinalni.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #257 u: Ožujak 15, 2012, 11:16:29 »

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #258 u: Ožujak 15, 2012, 19:40:02 »
Oce tko gledat treninge veceras,odnosno ujutro ? Ja budem  p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #259 u: Ožujak 15, 2012, 19:59:30 »
405 kanalu max  tv-a ako se ne varam

Zašto sam ja tek sada ovo vidio? Zašto sam tek sada pogledao na max tvu taj program i vidio F1?  fpalm1
Imam doma max tv već nekoliko godina, ali sve što pogledam je gamereport i pokoji dokumentarac, nisam nikada ni gledao što drugo ima jer imamo to čudo zapravo smao da bi starci mogli gledati milion filmova i serija po cijele dane  cry1

Ugl, wuhu, mogu pratiti F1... no teoretski, jer ako im se poklopi utrka sa nekom serijom ili nekim govnom... badave mi max tv
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #260 u: Ožujak 15, 2012, 20:38:24 »
 fpalm1
Haha nasmijao si me Vanja. Barem sam te oraspoložio i sada nećeš gledati samo 666 i 100-110 ;D
To ti je kanal samo za F1 a preuzimaju od NET-a sve. Imaju treninge, kvale, utrke... skoro sve bitno.
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2012, 20:45:47 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #261 u: Ožujak 15, 2012, 20:44:00 »
sada nećeš gledati samo 666 i 100-110 ;D

vidim sve znaš  ;D

Ma kad kažem, realno gledma tja max tv sat vremena na tjedan, jer je u dnevnom boravku gdje ove moje biljke doma okupiraju tv po cijele dane
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #262 u: Ožujak 15, 2012, 20:48:52 »
Couch potato hehe kuul Same here. Sad su na tapeti fatmagul i slične govnarije kava1

GP1.hr | Najbrži hrvatski F1 portal

Kad jedan krene...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #263 u: Ožujak 16, 2012, 00:36:29 »
Meni nije jasno zašto je on uopće bio i zabranjen. Možda je negdje bilo rečeno, a ja propustio to, no stvarno ne shvaćam, jer zapravo i sa DRS-om vozač "upravlja" aerodinamikom bolida. Ista stvar jel stisnuo gumb i promjenio nagib zadnjem krilu ili začepio rupu nogom i opet radio skoro istu stvar. Netko pametan, ili nikome nije jasno, samo FIA izvodi gluposti?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #264 u: Ožujak 16, 2012, 09:08:47 »
I je gledal ko treninge, su prenosili uopće?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #265 u: Ožujak 16, 2012, 09:22:22 »
Ja sam gledao 1.u polusnu al su Button i Hamilton bili najbrzi.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #266 u: Ožujak 16, 2012, 11:23:45 »
Gledao drugi trening. Zanimljivo je bilo tek zadnjih 15 min jer se tada staza počela skroz sušiti. McLaren i Mercedes izgledaju opako, Schumacher i Alonsno su ova vremena odvozili na tvrdim gumama, dok su okolo njih bili na mekanima! Red Bull djeluje da je u problemima, Ferrari dobar, sigurno nije 7 ni 9 kako to kaže "profesionalni" Auto Moto und Sport!! Alonso bi iamo prvo vrijeem jer je dominirao u sektorima u zadnjjm sekundama, ali je morao pustit gas jer se na ciljnoj ravnini Kobayashi izvrtio! Lotus nevidljiv, Sauber djeluje moćno.....
Da se dotaknem "svog" Ferrarija. Zašto mislim da je dobar? Zato jer Massa leti stazom u Ferrariju, to se po vremenu ne vidi, ali on je vozio kada je staza bila polu suha i tada je sa Alonsom bio zajedno na 2-3 poziciji!
« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2012, 11:30:26 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #267 u: Ožujak 16, 2012, 11:28:07 »
Daj bože da su Red Bulli u banani.  cer1njo

Makar - još je rano za donositi neke zaključke, nakon par utrka se bude tek znalo realno stanje.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #268 u: Ožujak 16, 2012, 11:36:47 »
Kimi +5s  cry1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #269 u: Ožujak 16, 2012, 11:39:47 »
Ma uvijek je rano za zaključke. Već Schumachera proglašavaju prvakom, ali to onda nije rano kada si njegov fan i nema veze šta je to tek drugi trening na polu suhoj stazi! Jedva čekam da prođe utrka da po raznim poratalim i forumima pobijem razmišljnjna "stručnjaka" koji valjda znaju bolje stanje od Frya i Hornera....

Već sada mogu sa viđenim ubit onu tvrdnju o ekstra lošem Ferrariju!
Sada su već "stručnjaci" "analizirali" vožnju Buttona i Alonsa iz kokpita i vide da Alonso jedva vozi "taj loš"  Ferrari. Pa čovjek je imao -4xx na prvo vrijeme Michaela Schumachera u posljednjem krugu i sada se Mercedes i Schumacher dižu u nebesa! To je kada ljudi ne prate i nemaju jebenog pojma! Pogledajte gdje su Hamilton, Button i Massa u drugom treningu i onaj tko je gledao zna zašto su tu, ali onda dođe stručnjak na portal/forum i da svoje stručno mišljenje koje nema veze sa mozgom, ali on "zna"

______________-

Imamo novu odličnu kameru, sa kacige vozača, kao ono sa Rosbergom u Silverstoneu na perdstavljanju Mercedesa