Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 828133 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #4290 u: Svibanj 01, 2017, 23:46:01 »
Neznam baš sad povijest unatrag, ali kako su McLaren doveli tu di je sad? Od šampionske momčadi?


Facebook Video
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #4291 u: Svibanj 02, 2017, 12:09:05 »
Gubitak nekih ljudi (Paddy Lowe, Hamilton), katastrofalna 2013. sezona (2012. je bolid na stazi bio "prebrz", naime, 2012. su imali bolje performanse na stazi nego u zračnom tunelu, 2013. je bila kontra). Onda je došla 2014. i hibridna era, nisu više (ajde, nisu od 2010., ali dok su se vozili V8 motori to nije imalo toliko utjecaja ko danas) bili tvornička momčad Mercedesa, a niti šasija nije bila nešto. 2015. dolazi Honda i.... pa Honda!  cer1njo Tuga i jad zadnjih god. McLaren se restrukturirao (neki ljudi otišli, došli neki novi, nove ideje, nova filozofija) i ja fakat mislim da su napravili više koraka naprijed u odnosu na tu 2013. ili 2014., ali kaj ti to znači kad ih Honda jebe u zdrav mozak  fpalm1

Inače...da su 2009. blokirali Brawnovu šansu da voze na Mercedesovim motorima i da Mercedes na kraju god nije kupio tu momčad, McLaren bi danas bio tvornička momčad Mercedesa, ovi ljudi bi vjerojatno i dalje bili u momčadi i ovo kaj zadnjih god radi Mercedes bi radio McLaren-Mercedes (barem u nekoj mjeri)

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Formula 1
« Odgovori #4292 u: Svibanj 02, 2017, 14:32:25 »
Najgore što im se dogodilo je upravo ulazak Mercedesa kao tvorničke momčadi, jer su odjednom postali Force India. Ron Dennis je jednom napomenuo da je normalno da Mercedes motor prilagodi sebi umjesto ostalim momčadima i da su zbog toga velikim djelom zakinuti.
I onda kao što je speedy napisao... Konstantno mjenjanje vozačke postave (Alonso, Hamilton, Kovalainen, Button, Perez, Magnussen, Vandoorne), odlazak ljudi (Martin Whitmarsh, Paddy Lowe, Sam Michael, Jost Capito, Ron Dennis), dolazak nepotrebnih ljudi (Boullier)..

Jednostavno nemaju neku konstantu, stalno imaju potrebu nešto mjenjat, a to nikako ne može dobro završit.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Evil

Odg: Formula 1
« Odgovori #4293 u: Svibanj 02, 2017, 19:36:30 »
Neven Novak kaže odlična utrka, Blažičko se složio. Pitam ja njih i vas; jel smo mi gledali istu utrku? Ovo je najdosadnija utrka koju sam gledao zadnjih godina. Skoro pa nula pretjecanja, osim drame male na startu ništa pamtljivo. Odlična reakcija Bottasa na startu i jako mi je drago da je već u četvrtoj utrci za Merc osvojio prvo mjesto. Jel do kamera ili čega, ali zašto je taj Soči tako jebeno dosadan? Svaki kadar je random; nezz. Situacija se komplicira lagano. Samo definitivno fali Red Bull u cijeloj priči oko podija i pobjeda. To bi zapraprilo sve ovo što i dalje izgleda jako dobro - borba Merca i Ferrarija!

Jel još koga počelo žešće iritirat live team radio? Prije kada tog nije bilo, utrka mi je totalno zanimljiva bila. Sada kada god je netko u opasnosti da izgubi mjesto ili kada bilo što u bolidu nije 1001% kako treba biti nastupa cendranje vozača u radio. Ono malo gume hladnije ili jače; time moj, šta je ovo s gumama, nemam ovo nemam ono. Za svaki kurac se cendra i plače. I kaj? Sad bi svaki put ja trebao gledat kako je netko nekoga prošao zato što taj ispred ima laganih problema s bolidom; daj me nemoj jebat. Kad je Schumi ili Hakkinen, Irwin, Coultard cendrao u toku utrke joj ovo mi je, ono mi je... Ideš; gaziš maksimalno i di jesi jesi. Kimi danas nije znao da je Bottas cijelo vrijeme prvi u utrci. Kak jebote stari?!

Nemaju oni blage veze u kojem su krugu ni ko je ispred ni ko je iza bez trkaćeg inženjera, sasvim normalno

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #4294 u: Svibanj 02, 2017, 19:57:26 »
Ponovno problem mnogih Kimijevih fanova - znači on se je pogubio tko je gdje u poretku što sam čuo već masu puta - vozač jednostavno nezna tko je ispred tko iza!
I kada to Kimi kaže - "koji Bog", "koji kralj", HAHAHAHAHAHA to može samo Kimi legenda", "evo zašto volim Kimija" bla bla bla bla bla

Od tog jebenog svršavanja i preseravanja na njegove izjave kao da je jedan jedini, kao da su nešto najbolje na svijetu mi je slabo!

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #4295 u: Svibanj 02, 2017, 22:50:09 »
Bla bla, dosadan si.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #4296 u: Svibanj 03, 2017, 09:56:35 »
odlazak ljudi (Martin Whitmarsh, Paddy Lowe, Sam Michael, Jost Capito, Ron Dennis), dolazak nepotrebnih ljudi (Boullier)..

Jednostavno nemaju neku konstantu, stalno imaju potrebu nešto mjenjat, a to nikako ne može dobro završit.
Ajde, Capito si nije stigao ni ured posložiti već je otišao cer1njo (kad je otišao kada i Dennis, pošto je bio njegov čovjek)
Jedino se ne skažem da je Boullier nepotreban, zauzima poziciju koji je prije obnašao Whitmarsh, i po meni radi čist ok posao. Od Lotusa je složio momčad koja je osvajala podije i prijetila za pobjede dok su financijski pucali po šavovima, dobar je on lik.

I Zak Brown...kolko god mi je bilo krivo kaj su maknuli Dennisa, drago mi je da je Brown dobio tu poziciju, već se sad kroz ovih pol godine vidi da ima širi pogled na McLaren i neku viziju (Indy500 s Alonsom, mogući Le Mans, davanje Hodinih motora Sauberu) koju Dennis nije imao

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Formula 1
« Odgovori #4297 u: Svibanj 03, 2017, 10:49:45 »
Nije mi jasno zašto su se Capita samo tako rješili, ajde razumijem da su se rješavali Dennisovih ostataka, ali nisu mu nit pružili priliku.
Boulliera ne mogu smislit, ta njegova faca, ko da stalno nešto mulja i izvrče.

Meni se Dennis više sviđao, Brown se još nije iskazao. Dennis nije htio dati Hondu još nekoj momčadi jer je kod Honde vladao manjak djelova i za sam McLaren. Odnosno nisu se ni njima dovoljno posvetili, a htjeli su još nekog.

A što se tiče Indya, mislim da je to čisto Alonsova želja, vjerojatno je postavio neki ultimatum.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #4298 u: Svibanj 03, 2017, 14:51:40 »
Ma nije niš posebno utrka bila. To @Cole kaj kažeš, na početku drama i pred kraj zadnjih par krugova oće-neće. Već sam mislio da će Bottas popljugat poziciju s obzirom na zadnju utrku, ali drago mi je da se "odupro".
Drago mi zbog Bottasa i ekipe iz Ferrarija. Pričam o vozačima, ne o konstruktoru  :P ;D

Sviđa mi se što nije jednolični poredak iako je tek 4. utrka

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Formula 1
« Odgovori #4299 u: Svibanj 04, 2017, 09:35:11 »
Evo ga, već se razbahatio, dvije ptice jednim udarcem :D

If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline speedy56

Odg: Formula 1
« Odgovori #4300 u: Svibanj 04, 2017, 11:27:46 »
A što se tiče Indya, mislim da je to čisto Alonsova želja, vjerojatno je postavio neki ultimatum.
Brown mu je bacio bubu u uho da bi se na kraju jako brzo sve realiziralo
Sumnjam da je Alonso postavljao to kao uvjet, još uvijek je njemu puno važnije da ime konkurentan bolid u F1, prije bi to bio uvjet

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #4301 u: Svibanj 05, 2017, 11:32:51 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Evil

Odg: Formula 1
« Odgovori #4302 u: Svibanj 05, 2017, 17:52:00 »
Svi upomoć McLarenu, svi!

Offline c0bra123

Odg: Formula 1
« Odgovori #4303 u: Svibanj 05, 2017, 17:59:18 »
Ne može ni Bog im više pomoć.  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #4304 u: Svibanj 08, 2017, 19:00:53 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB