Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 825741 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #615 u: Travanj 14, 2012, 09:30:58 »
Upravo to. 4-5 timova koji su tu unutar pola sekunde činit će sutrašnju utrku jako zanimljivom. Drago mi je za Rosberga i kako se veselio, nastavlja očevim stopama, gledajući pole, naravno. A Raikkonen thumbs1 very satissfied!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #616 u: Travanj 14, 2012, 11:05:27 »
Button je 6 ja sam zadovoljan, Šumaher će vjerojatno izgubit 3 poziciju tak da se Button može ugurat. I već vidim na Bug forumu kak fanovi svršavaju na Raikonena...

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #617 u: Travanj 14, 2012, 11:21:00 »
Ne komentiram tamo od kada mi je onaj pacijent izbriso postove jer ne veličam njegovog Schumachera i Mercedes....

Nadam se nekakvoj kiši da Alonso opet nešto iskemija jer sumnjam da može nešto u samoj utrci..iako... ono... Ne vjerujem da će Mercedesi biti na postolju. Prije vidim ALonsa ispred Mercedesa nago njih na postolju bez obzira na njihova startna mjesta...

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #618 u: Travanj 14, 2012, 11:54:35 »
Button je 6 ja sam zadovoljan, Šumaher će vjerojatno izgubit 3 poziciju tak da se Button može ugurat. I već vidim na Bug forumu kak fanovi svršavaju na Raikonena...

I tebi na četiri mjesta u sigu piše fan :)
A jedno od njih je Button - čemu onda takvo osvrtanje na Kimia?
Čovjek starta 4., po meni je to uspjeh!

Šumi bi jako lako mogel povesti utrku, jedan je od najboljih startera.
Osim ak staza s te strane nije tolko loša.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #619 u: Travanj 14, 2012, 11:56:04 »
Ma kobayashi će proć sve na startu.  cer1njo cer1njo Treba kamikazu vidjet na djelu  cer1njo cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #620 u: Travanj 14, 2012, 12:20:07 »
Button je 6 ja sam zadovoljan, Šumaher će vjerojatno izgubit 3 poziciju tak da se Button može ugurat. I već vidim na Bug forumu kak fanovi svršavaju na Raikonena...

I tebi na četiri mjesta u sigu piše fan :)


Istina thumbs1 svako ima pravo navijat za svog vozača, i veličat ga. Kao što ja veličam Buttona, Liverpool i Bullse.

Jedva čekam sutrašnju utrku. Vidim krastavac je zadnji, ko će se sad zabit u njega?

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #621 u: Travanj 14, 2012, 12:29:43 »
Logično je da svatko od nas ima svog favorita , a iz mog nick-a je vidljivo tko je moj favorit.I ja sam iznimno zadovoljan onim što Kimi pokazuje u svojoj povratničkoj sezoni.Sukladno tome , vjerovatno sam ponekad i neobjektivan što se tiće nekih situacija koje se dese na utrkama i oko njih a povezani su sa mojim favoritom.Ali sve dok je rasprava oko favorita između nas na nekoj normalnoj razini , to mi je potpuno OK.

Mislim da je ova (a i nekoliko prethodnih) sezona pogotovo po pitanju vozača , za nas ljubitelje F1 zaista fenomenalna.Na gridu je 6 svjetskih prvaka , i svi su redom fantastični vozaći.Također tu su i vozaći koji su itekako vrijedni pažnje :Kobayash,Rosberg,Perez..
Ma ova sezona je milina za gledati.

Što se tiće same utrke , volio bih da Mercedes i u utrci napokon dokaže svoju kvalitetu koju imaju u kvalifikacijama i da još više zakomplicira ovu sezonu.Drago mi je i da Sauber pokazuje da prošla utrka nije bila slučajnost i da će ove sezone i oni biti bitan faktor u raspodjeli bodova.Button mi je nekako najjaći kandidat za pobjedu u ovoj utrci , jer je McLaren pokazao da je ove sezone možda i najbrži (osim što je najljepši).Ferrariji startaju "nisko" ali Alonso će sigurno svojom kvalitetom ubrat koju poziciju, Massa ???

Sve u svemu , ovo je sigurno najzanimljivija sezona za mene od kada pratim F1
« Zadnja izmjena: Travanj 14, 2012, 12:38:33 od KimiHR »

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #622 u: Travanj 14, 2012, 12:56:35 »
Išo malo bacit oko na vrijeme sutra kada ono.... WTF... gotova utrka kažu....


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #623 u: Travanj 14, 2012, 12:58:58 »
 cer1njo

Inače - i ja svršavam na Kimija, što ćeš sad Praetorian  kuul  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #624 u: Travanj 14, 2012, 13:35:06 »
Zaspao na kvale.  cry1 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #625 u: Travanj 14, 2012, 14:59:02 »
cer1njo

Inače - i ja svršavam na Kimija, što ćeš sad Praetorian  kuul  ;D

Uživaj cer1njo ave1


Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #626 u: Travanj 14, 2012, 15:18:21 »
Pročitao na ttx-u da je Bernie rekao da nema problema u Bahreinu i da je mirno a dva sata kasnije u Manausu( gl. gr.) je eksplodirala bomba i raznijela dva auta  ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #627 u: Travanj 14, 2012, 15:42:12 »
Nemoramo se baš smijat na to.  hmm
Ne tako davno i mi smo imali slično stanje.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #628 u: Travanj 14, 2012, 16:00:07 »
Smijeh je za Bernieja a ne zato što su raznesena 2 auta i što se netko možda i ozlijedio kadt1kažem
Malo sam neshvaćen.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #629 u: Travanj 14, 2012, 16:47:07 »
Jako dobre kvale, Rosberg, Schumi, Kobayashi i Kimi prva 4., nice! thumbs1
I di mogu na GP1 igrat onu ligu, ja ću stavit:1.Kobayashi
                                                                     2.Alonso
                                                                     3.Rosberg
 shy1