Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 825263 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #735 u: Travanj 22, 2012, 16:10:11 »
Odlična utrka...usudim se reči da koliko pratim F1 15 godina več ovo je definitivno najbolji start sezone u povijesti...
Ništa se još nezna svi su tu negdje Vettel,kimi,alonso,rosberg,Hamilton svi mogu na kraju biti prvi....
E sad utrka:
Čestitike Vettelu
Kimi odličan sa 11 na 2 mjesto i dao bih se kladiti da je možda ostao još jedan krug i da nije išao u boks sa Vettelom da bi sigurno na kraju prvi završio...
Alonso isto odličan...7 mjesto...
Ali nezaboravimo da Rosberg još može i nakraju pasti jer ima 2 istraživanja od sudaca...Jer po meni ono blokiranje Alonsa je čista kazna...
Mclaren jbg nemaju sreče..Hamilton sa mehaničarima ,,Button sa bolidom....
Lotusi su me iznenadili..znao sam da su brzi ali da su ovoliko brzi  ave1 očito su Renault motori prejaki i prebrzi...
R.Grosjean,Perez,Di Resta če u narednih 2 godine sigurno boriti za prvaka...
Schumi legenda 22 na kraju 10 mjesto...malo mu jako malo fali da bude među prva 3...

E sad jedva čekam Barcelonu i da vidim te preinake Ferraria i ostalih bolida...definitvno če biti ludo i napeto i u Catalyuni  thumbs1

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #736 u: Travanj 22, 2012, 16:18:15 »
Sad kad se Ferrari u Barcelonu dopelja bez čudnovatog kljuna  cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #737 u: Travanj 22, 2012, 16:24:55 »
Mislim da ce Rosberg dobiti kaznu, nakon prvog zatvaranja mozda bi mu progledali kroz prste, ali s Alonsom si je oisgurao kaznu.
Kimi i Roman odlicni. Lijepo je vidjeti Kimia opet na postolju, a jos mi je vise drago zbog Grosjeana za kojeg sam bio siguran jos na pocetku sezone da moze puno - samo nije imal srece.

Vettel maximalno iskoristava start s prve pozicije, na pocetku mi je izgledalo da ce utrka biti dosadna kako se poceo odvajati. No pobrinuli su se Lotusi da bude neizvjesno do samog kraja. Brutalni start Ferrarija, ocekival sam da bude barem Alonso na malo boljoj poziciji. Uglavnom, fenomenalna sezona!

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #738 u: Travanj 22, 2012, 16:29:12 »
Ovo je valjda najbolja sezona do sad, svi voze u koloni, nitko se ne može odovjiti.

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #739 u: Travanj 22, 2012, 17:20:58 »
Odlična trka, Kimi je najjači, sa 11. na 2., za Alonsa sam se nadao i malo bolje, čestitke Vettelu i Romainu.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #740 u: Travanj 22, 2012, 17:35:19 »
Alonso realno nije mogao bolje. Jednostavno su bili brži. Čudno je da ga hamilton nije uspio prestići i na tome mu skidam kapu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #741 u: Travanj 22, 2012, 18:59:45 »
Kvalitetna utrka. Najviše ću ju pamtiti po Lotusima koji su bili izvrsni. Kimi je nakon pit stopa malo stao u hvatanju fetla pa je distanca bila 3.3- 3.4sec. Grosjean me iznenadio ugodno, bio je brz i nije napravio nikakvu grešku, za razliku od Rosberga za kojeg se nadam da će ga naknadno kazniti nakon onih kamikaza poteza.


EDIT: Blažičko danas: Tilkedromi su završili, sad idu one prave, stare staze...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #742 u: Travanj 22, 2012, 19:33:16 »
Blažićko i njegov sukomentator uopće nejdu zajedno, kao da se svađaju tak komentiraju.

I jackpot pitanje, jeli Raikonen vozio trijezan ili pod gasom?

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #743 u: Travanj 22, 2012, 19:54:20 »
Blažičko i Novak su najbolji par ikada. Zakon su mi njihovi komentari. Uvijek bili i ostali.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #744 u: Travanj 22, 2012, 20:01:25 »
Super utrka da, bio uvijeren da će uspijet Kimi prestić Vettela, ali dobro je i ovako.
Što se tiče "sumnjivog" kočenja Vettela, to je bila taktički potez i po meni apsolutno na mjestu i bez nekakve opasnosti.
Nema govora o nekakvom čudnom blokiranju. Samo je piknuo malo kočnicu, di se Kimi strznuo i više nije bio u idealnoj poziciji za dovršit pretjecanje.

Nešto su gadno danas u boxu McLarena događalo danas, nikako njihov dan. Ferrari iako nije bio top top, bio sam jako zadovoljan kako su bili dobri i s dobrim gapom.
Također mislim da je ovo najzanimljiviji start sezone i prekrasno je vidjeti svaku drugu trku sa novim ljudima na podiju. Favorita još nemam, ali drukam za par asova (Alonso, Button, Hamilton, Webber, Kimi, Di Resta, Rosberg, Perez, Maldonado).  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #745 u: Travanj 22, 2012, 20:56:35 »
Nažalost , zbog obaveza nisam mogao gledati ovu utrku.

 Jel to Kimi završio drugi?

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #746 u: Travanj 22, 2012, 20:56:50 »
Da.

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #747 u: Travanj 22, 2012, 22:41:26 »
 ROSBERG - ALONSO
In relation to the incident involving Car 8 Nico Rosberg and Car 5 Fernando Alonso the Stewards, having
heard from both drivers and team representatives Messrs R Meadows and M Rivola, and having
examined the video and telemetry evidence, unanimously decide to take no further action.
In accordance with Article 16.1 (last paragraph) the matter was investigated after the Race.
Reasons
1. The driver of Car 8 commenced his move to the right after the exit from T3 and moved to the right in a
constant and continuous straight line manner, not making any sudden movements (as evidenced by
telemetry and video evidence) and;
2. At the time he commenced his move, Car 5 was behind him and no part of his car was alongside Car
8 and;
3. The driver of Car 8 made the move to the right prior to the driver of Car 5 making the same move and;
4. For more than half of the distance travelled by Car 8 in moving in a straight line towards the right hand
edge of the track, Car 5 remained behind Car 8 and;
5. Because the delta speed between the two cars was quite significant it was difficult for Car 8 to detect
the exact position of Car 5 in relation to his own car;
6. No part of Car 5 was alongside that of Car 8.

Rosberga za ništa nisu kaznili....srečković tatin
sreča pa je bio pjesak sa strane

Ovo piše za Rosberg - Alonso,,ali ista je priča i za Rosberg - Hamilton

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #748 u: Travanj 22, 2012, 22:47:42 »
Jbga nisam gledo,doso tetak sa kamionom pa isao sa njime na istovar u karlovac pa problemi sa papirima i sad tek dosao.Zasto Hamilton tako los? Kimi 2. !? molim da neko ukratko isprica dogadaj danasnje utrke,hvala.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #749 u: Travanj 22, 2012, 22:54:11 »
Nemogu vjerovat da ga nisu kaznili, pa upropastio je utrku hamiltonu i alonsu. Kako retardirano, a Karthikeyana kazne za nešto što uopće nije kriv.  fpalm1 fpalm1