Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 825883 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #915 u: Svibanj 27, 2012, 21:05:42 »
Nemrem vjerovati da mi je vjerojatno 3. (kad više nema starog, dugog jel, Hocka) najbolja staza u F1 (iza Monze i Spa-1) u istom terminu kad i naša tekma :(


No, nadajmo se Montrealskoj kiši od koja 2 sata, taman da naši pospreme kaj treba  dsmoker

@Ther, meni je ovo daleko najgora staza. Valencia je itekak bolja.

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #916 u: Svibanj 27, 2012, 21:48:25 »
Valencia je itekak bolja.

Slažem se, nisu sve gradske loše  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #917 u: Svibanj 27, 2012, 23:49:45 »
No, nadajmo se Montrealskoj kiši od koja 2 sata, taman da naši pospreme kaj treba  dsmoker

E pa to je bila jedna od najboljih utrka koju sam gledao! Od 2001. otkad pratim F1 ne pamtim tako uzbudljivu utrku. Ili je to jer sam tada bio klinac od 7-8 godina hmm ;D

Uz Maleziju, jedina utrka koju nisam gledao svu. Pogledao start, 3-4 kruga ovako i sami kraj utrke... Vidim da je Heikki nešto dobar bio danas kava1
Smiješan mi je bio Webber kad ga je novinar na pressu pitao nešto što je imalo veze s njegovim startovima: obično dobro startate ili katastrofalno. Webber se onako srdačno nasmijao ( a unutra je sigurno izgarao od želje da ubije novinara na mrtvo ime ;D).
Šteta Šumija iako ga nikad nisam volio, lik ima stvarno previše pehova ove sezone. A Massa mi se nešto razbahatio sm1jeh Od 2008. stagnira, malo predugo jaad
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline igzyy

Odg: Formula 1
« Odgovori #918 u: Svibanj 28, 2012, 01:36:38 »
E sad moj rezime;

Odlična trka, jednostavno sva očekivanja su mi već sad ispunila, wow.... koja sezona  šofe1

Weber zasluženo dobiva trku, stvarno je vozio muški i full s kalkulacijom i to je bilo vrlo teško jer iza sebe je imao drušvo koje je čekalo pogrešku.

Alonso sjajan , Massa  fpalm1 (volim ga o sve ali dosta je...), micek zvan Grosjan  (ima vremena) i naravno Hami ...  joj ona njegova ženska  pa neznam na njegovom mjestu ja bi razmišljao samo da završi race i da ....   ;D tak da nije ni čudo.. hehee

Nivo, oj Nico...  sjajn fenomenalan još od prošle sezone ali manjak sreče ali ide to njemu...  dobro je.

Lotus... koma, Kimi nije mogao, a svi znamo di Kimi spada.


Ste primjetili Nica after race?  ave1 ave1 ave1
 

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #919 u: Svibanj 28, 2012, 12:09:18 »
Što sa NIcom?

Nego, sad si me sjetio - jel zna tko tko je bila ona žena koja je dala trofej... pa mislim baš da Rosbergu? Rekao je Blažićko nešto, ali nisam čuo, tj tek kada je rekao sam skužio o kome je pričao  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #920 u: Svibanj 28, 2012, 13:22:22 »
Što sa NIcom?

Nego, sad si me sjetio - jel zna tko tko je bila ona žena koja je dala trofej... pa mislim baš da Rosbergu? Rekao je Blažićko nešto, ali nisam čuo, tj tek kada je rekao sam skužio o kome je pričao  cry1
Žena od princa Alberta...

Offline igzyy

Odg: Formula 1
« Odgovori #921 u: Svibanj 28, 2012, 14:08:33 »
hahahah

niste skužili.

Ja sam gledao putem live stream ali kužim Blaža, pa mali plavokosi njemački zavodnik je dao i koju pusicu hehehehehehhe  shy1

Mali je zakon!  ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #922 u: Svibanj 28, 2012, 15:10:33 »
Žena? Ja mislio ako mu je što u rodu, onda je kćer  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #923 u: Svibanj 28, 2012, 15:30:02 »
Relativno dosadna utrka, ali se slažem s Montoyinim postom. Nekako sam priželjkivao pobjedu Webbera.
Što se tiče 10-og, svakako ću gledat utakmicu s Ircima, makar mi je Kanada jedna od dve, tri najdraže F1 staze.

Sada je na redu Hamilton. Zadnjih 15 minuta je jedino vrijedno utrke u Monacu. Baš je lijepo bilo za vidjet "vlakić" makar su male šanse bile za neki napad nekoga bez da se ugrozi sigurnost utrke.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #924 u: Svibanj 28, 2012, 21:00:59 »
Ja znam što ću ja gledati  kuul shy1

Na temelju onog što sam pročito u temi o živciranju, vjerujem da ćeš gledat F1, a ako je tako, pridružujem se, nogomet mi je u zadnje 2,3 godine užasno dosadio.
Prije 3,4 godine sam gledao i 2.nogometnu ligu (2.HNL), a sad pogledam 3 utakmice godišnje.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #925 u: Svibanj 28, 2012, 21:11:56 »
Ja ću gledat i F1 i utakmicu, tak da na kraju neću ništa moći gledat kak spada.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #926 u: Svibanj 28, 2012, 21:20:50 »
Kod mene će tekma biti na ekranu, a utrku ću preko interneta gledati. I postavit ću pregradu po sredini nosa tako da jednim okom gledam tekmu a drugim utrku ;)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #927 u: Svibanj 28, 2012, 21:37:51 »
@filip - da  kadt1kažem
@Praetorian - PiP?  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #928 u: Svibanj 28, 2012, 22:15:09 »
Shimmy nisam siguran da razumijem šta hoćeš reći? shy1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #929 u: Svibanj 28, 2012, 23:15:03 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.