Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 825792 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1080 u: Srpanj 03, 2012, 19:07:05 »
"Voze se iza Safeta"  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo ave1 ave1 ave1 ave1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1081 u: Srpanj 03, 2012, 20:17:00 »
A pogledajte sad ove budale cry1

Pinnwand-Fotos | Facebook

Ja ne vjerujem kakvi su to idioti i bezmogovići. Koji degenerici pišu tekstove za F1Racing???? Nemaju odavno već kredibiliteta i dostojanstva ali ovo je prešlo svaku mjeru da se ovako sprdaju s jadnom ženom koja se bori za život!!!! Šovinisti jedni, da na taj način degradiraju ženski spol, da bog da im djeca u rikverc hodala, stvarno! Ovo me toliko razjarilo da je to prestrašno, treba ih na stup srama staviti. I onda kasnije nakon onakvog feedbacka imaju obraza biti bahati i uzvišeni, kao, ja sam pametan i uvijek sam u pravu. E pa, pič.a vam materina, balkanski izrodi puj
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1082 u: Srpanj 03, 2012, 20:21:31 »
ali opet Safetov avto dodaje "uzbudljivosti" utrke. Uzmemo primjer da prvih par vozača ima ogromnu prednost nad ostatkom hrpe iza.
I kad dojde Safet sa svojim avtom svi uspore i ostali dostignu vodeće i kad ponovno krene utrka opet je zanimljivo jer se i ovi stražnji bore za bodove. Pod uvjetom da im trebaju bodovi za veći plasman u prvenstvu i konstruktorima također.
Ali i meni je bezveze kiša  ;D

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1083 u: Srpanj 03, 2012, 20:25:57 »
A pogledajte sad ove budale cry1

Pinnwand-Fotos | Facebook

Ja ne vjerujem kakvi su to idioti i bezmogovići. Koji degenerici pišu tekstove za F1Racing???? Nemaju odavno već kredibiliteta i dostojanstva ali ovo je prešlo svaku mjeru da se ovako sprdaju s jadnom ženom koja se bori za život!!!! Šovinisti jedni, da na taj način degradiraju ženski spol, da bog da im djeca u rikverc hodala, stvarno! Ovo me toliko razjarilo da je to prestrašno, treba ih na stup srama staviti. I onda kasnije nakon onakvog feedbacka imaju obraza biti bahati i uzvišeni, kao, ja sam pametan i uvijek sam u pravu. E pa, pič.a vam materina, balkanski izrodi puj


Koji kreten i seljačine, dam se kladi da ta žena vozi 10 puta bolje od njega.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1084 u: Srpanj 03, 2012, 20:29:13 »
da bog da im djeca u rikverc hodala

kolko dugo ovo nisam čuo  cer1njo cer1njo ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1085 u: Srpanj 03, 2012, 20:34:12 »
Dao sam mu svoje mišljenje na slici tamo  cer1njo cer1njo

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1086 u: Srpanj 03, 2012, 20:50:52 »
Haha dobar, dobio si lajk :D Ali mi je to nevjerojatno kako svaka šuša može dobiti takav posao i pisati... To nisu novinari, to su, ne znam što su jbt. Kako sam bio u novinarskim vodama u osnovnoj školi( sportski novinar na prvom  šk.net radiu u EU), siguran sam da imam više znanja nego ti butthurti fpalm1 cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1087 u: Srpanj 03, 2012, 20:56:33 »
Ma papčina, najbliže što je u životu bio u racingu su oni elekrični autići u lunaparku.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1088 u: Srpanj 03, 2012, 21:07:20 »
No da, sto se tice tog takozvanog portala za F1 (f1 racing) mogu samo reci da su obicni moroni i idioti. Vec sam ovdje jednaput o njima pisao, a također sam i njima pisao, ovisno kako je koja tema došla, uglavnom imam loše mišljenje o njima i iskreno ponekad se bojim pročitat njihove priče na tom portalu jer od cca 3 priče barem mi se na jednu diže kosa na glavi. Pratim F1 od 98-99 godine i neznam koju sam utrku propustio gledati. Nemogu reci da sam strucnjak i sveznalica o F1, ali mogu reci da sam obozavatelj tog sporta i da se neznam kako izmjeni uvjek cu ga gledati. Ali sto se njih tice, to je katastrofa. Redovito u zadnje vrijeme vole ovo reći: kao što smo mi već upozorili i naglasili na ovom portalu........ Znaci oni sebi pridaju takvu vaznost da je to prestrasno. No uglavnom srecom vise nemogu komentirat na facebooku jer su me izbacili ili kako se to kaze kikali/banali iliti ga unfrendly list, a i ja sam njih dislajko

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1089 u: Srpanj 03, 2012, 23:05:16 »
F1Racing.com.hr je čisto sranje i žutilo od stranice. Nula bodova. 90% vijesti im je prevedeni copy/paste sa F1 autosporta. Kultura, nula bodova, pljuvanje po svemu.... Ne čitam ga odavno.

F1 autosport, GP Update, F1 Fanatic, ESPN F1 i GP1... To je to.
____________

NEmojte mi tu Safeta prečesto spominjat. Morat ću TM bacit na to ime  ;D

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1090 u: Srpanj 04, 2012, 17:45:47 »

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1091 u: Srpanj 04, 2012, 19:01:48 »
Isuse bože  cry1 cry1 cry1 Katastrofa.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1092 u: Srpanj 04, 2012, 22:30:57 »
Fora slika iz Silverstonea....


Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1093 u: Srpanj 04, 2012, 22:55:55 »
Je li to odsjaj od Red Bullovog kamiona ili je ovaj Farrijev prefarban?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1094 u: Srpanj 04, 2012, 23:20:27 »
A jesi ga skužio  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.