Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816332 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Formula 1
« u: Prosinac 14, 2011, 21:22:43 »


Kalendar 2014.






« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2014, 10:39:08 od DogZy »

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #1 u: Prosinac 15, 2011, 18:49:17 »
Kimi ponovno u F1, jedva čekam sljedeću sezonu. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #2 u: Prosinac 22, 2011, 10:15:48 »
Šta nikog ne zanima povratak Kimija >:(

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #3 u: Prosinac 22, 2011, 10:58:44 »
Samo šteta šta neće imati konkurentan bolid, (i sam Lotus je to izjavio)! Nako Schumachera i Alonsa  njega smatram da spada pod top tri vozača! Zašto njih? Jer ti vozači imaju konzistentnost i ne rade greške dok voze, (MS od 1995 pa do 2006)!! Pa moram priznat da i Button odkad ima pravi bolid u rukama mi se približava tom segmentu!!

Ali kada mi Jergović stavi u top vozače Vettela i Hamiltona koje ne da sipmatizira, nego bi ih vjerovatno i poševio, meni je slabo! Da, imaju naslove, ali ja Vettela gledam tek jednu sezonu di nije napravio glupost, (prošlu je srljo da je to strašno), a Hamilton, svaka njemu dala, dečko se želi utrkivat, ali srlja da je to ubitačno!! Neka mi Vettel pokaže konzistentnost sljedećih pet godina i doći će u tu ljestvicu! Dečko sa Red Bullom ubija, vozi po ko šinama, ali još mi nije u kalibru najboljih vozača!!

Najgori vozači F1 po mom viđenju koje sam ispratio - Jean Alesi, Juan Pablo Montoya....užas užasa, a Montoyu ne mogu smislit. Tom prepotentnom umišljenom pingvinu bi zabranio da vozi išta!!

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #4 u: Prosinac 22, 2011, 20:24:43 »
@Doktor1 - loše ti se piše nakon ovog što si rekao o Montoyi :D

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #5 u: Prosinac 22, 2011, 22:45:52 »
Sad si najebo.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #6 u: Prosinac 24, 2011, 17:59:56 »
Šta nikog ne zanima povratak Kimija >:(

A mene zanima, ali sve se više manje o tome zna. Eto, samo mu želim sreću sa bolidom, jer vještine definitivno ima. Meni najdraži vozač otkad pratim F1. Brz, ne radi greške, hladan, i gotovo uvijek kada mu nije išlo na utrci ga je bolid iznevjerio, a nije bila direktno njegova greška.

Neka samo pokaže momak da je još (opet?) u formi, i onda sljedeće sezone (2013.) neka na neku foru izbace Hamiltona iz McLarena i vrate Kimija, i ja presretan  hug1
Ae, može i u Ferrari sa Alonsom (kojeg nisam baš ljubitelj, ali mu talent priznajem i cijenim)  shyCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #7 u: Prosinac 24, 2011, 22:05:44 »
Ma nea šanse da bude s Alonsom u ekipi. Alonso je plačipizda koja ne voli bit u ekipi s nekim tko može bit bolji od njega i ako ga tim ne favorizira kao najbljeg (kao kad je bio u mclarenu). Al da zna vozit zna, ne poričem.

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #8 u: Prosinac 24, 2011, 22:55:26 »
Ma nea šanse da bude s Alonsom u ekipi. Alonso je plačipizda koja ne voli bit u ekipi s nekim tko može bit bolji od njega i ako ga tim ne favorizira kao najbljeg (kao kad je bio u mclarenu). Al da zna vozit zna, ne poričem.

Nemoj mi tako protiv Alonsa. :D

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #9 u: Prosinac 24, 2011, 23:07:13 »
Ma ja ga ne volim, al ne kažem da je loš vozač.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #10 u: Prosinac 27, 2011, 22:29:39 »
Ma nea šanse da bude s Alonsom u ekipi. Alonso je plačipizda koja ne voli bit u ekipi s nekim tko može bit bolji od njega i ako ga tim ne favorizira kao najbljeg (kao kad je bio u mclarenu). Al da zna vozit zna, ne poričem.



Dobro ja sam inače navijač Ferrarija, pa samim time navijam i za Ferrarijeve vozače ( ustvari navijam za Alonsa).
Ok Alonsa ili voliš ili nevoliš ali kao vozač je vrh vrhova.
Neki ga nevole baš zbog ovoga što si naveo - plačipizda (tu riječ na mnogim drugim raspravama, forumima, portalima ljudi upotrebljavaju, no što je tu je), ALI što njega razlikuje od drugih dominantnih vozača unutar pojedinih timova je to što je kod njega to vidljivo (da jednostavno on mora biti broj jedan u momčadi i da je momčad podređena njemu - što donekle ima i pravo, pošto je dvostruki svjetski prvak, a prvaci su svakakvi).
E sad zar ljudi stvarno misle da bi jedan Vettel bio zadovoljan da mu u "njegovom" RB-u vozi jedan Hamilton, Alonso ili Raikkonen koji mu je inače i prijatelj. Svi znaju da je postojala mogučnost da Raikkonen dođe u RB, ali ipak mislim da se i Vettela pitalo što misli o tome, bez obzira što mu je Raikkonen prijatelj. Ja mislim da Vettelu paše da za drugog vozača RB ima Webbera.

McLaren - daje Hamilton znao da će Button ovako voziti ove sezone pitam se da danas potpisuje Button za McLaren dali bi potpisao

Hoću reći Hamilton, Alonso, Vettel sve su to ajmo nazvati "njihove" momčadi, ti vozači su u privatnom životu normalni, humani, dobročinitelji i neznam kojim bi ih još riječima nazvao, ali kad su na stazi, u svojoj momčadi, tvornici, onda žele da budu prvi, da se momčad vrti oko njih, a ne da u momčadi imaju još jednog konkurenta.
Iskreno ja bih volio da Raikkonen bude u Ferrariju, ali sumnjam u to i mislim da su minimalne šanse za to

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #11 u: Prosinac 28, 2011, 00:36:15 »
Ja sam Alonsa volio dok je prvi put bio u Renaultu, tad je bio kulan, i one njegove fore koje je radio kad bi izašao iz bolida nakon pobjede su bile kul, al nakon odlaska u mclaren se skroz promijenio i od tada ga ne volim.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #12 u: Prosinac 28, 2011, 00:39:02 »
Volim Raikonnena, Vettela, Buttona, Kubicu, Rosberga. Ne volim Schumachera, Trullia, Baričela i Petrova. Nit smrde nit mriše Hamilton, Webber, Alonso.

 :-*
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #13 u: Prosinac 29, 2011, 00:51:05 »
Volim Raikonnena, Vettela, Buttona, Kubicu, Rosberga. Ne volim Schumachera, Trullia, Baričela i Petrova. Nit smrde nit mriše Hamilton, Webber, Alonso.

 :-*

Više manje se slažem, jedino moram komentirati Webbera koji ne znam, možda je baš najjači u toj kategoriji jer je očito dobar vozač, i možda i podcijenjen, ali je sav nekako mlitav, ne znam, nema nastup. Možda bi bio i bolji da ima neku dozu arogancije
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #14 u: Prosinac 29, 2011, 14:16:31 »
Volim Raikonnena, Vettela, Buttona, Kubicu, Rosberga. Ne volim Schumachera, Trullia, Baričela i Petrova. Nit smrde nit mriše Hamilton, Webber, Alonso.

 :-*

Volim iste ko i ti, osim Vettela, on mi je antipatični mlohonja ::)
Za ne volim se slažem sa svim osim Schumacher,ž.
Nit smrde nit miriše, tu se ništa ne slažem.
Hamiltona ne volim, ovu dvojicu da.