Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816031 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1290 u: Rujan 09, 2012, 15:30:02 »
Kakva vožnja Pereza. Svaka  čast Hamiltonu na pobjedi ali Perez je zvijezda današnje utrke  ave1 ave1 ave1

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #1291 u: Rujan 09, 2012, 15:53:09 »
Hamilton i Perez  ave1
Button  cry1
Vettel  cer1njo

Hrvatska zastava  ave1 ave1

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1292 u: Rujan 09, 2012, 15:55:22 »
Velika utrka, teško je nekog od vodeća 3 izdvojiti, no budući da još nema zvjezdani status, svakako Perez!
Šteta za Buttona, bil bi to apsolutni priključak u konstruktorskom dijelu, iako je i sad postalo kolko-tolko gusto.
No to se u dvije utrke lako promjeni.

Lotus, potpuno nemoćan, vrlo sretno 5. mjesto za bolid koji je realno bil u borbi za 12-17!
Razočarali su me, očekival sam "raketu" od bolida ali ne, niti na ravnici niti u zavojima, ko da su uzeli neki bolid iz 3. lige.

Naša zastava u centru pozornosti dok nije "odšetala" - pod ko zna kojim okolnostima...
Atmosfera, po običaju, jedinstvena!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1293 u: Rujan 09, 2012, 16:20:46 »
Predobra utrka ave1 Koliko pretjecanja, atmosfera po običaju odlična. Monza+sunčano vrijeme ave1
Žao mi je Buttona što mu je bolid zakazao cry1 Kako je Perez stisnuo i prešao Massu i Alonsa, svaka mu čast. Odličan vikend je iza nas šofe1

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #1294 u: Rujan 09, 2012, 16:28:33 »
Kakva utrka...
Top 10 svih vremena...
Pretjecanja svakih 100-200 metara,odustajanja Vettela i Buttona,2 mjesto Kimi-a...
Čestitke Hamiltonu,ali i velike čestitke Perezu na drugom mjestu iako se to moglo i očekivati zadnjih 25 krugova na mekšim bržim gumama dok su svi ostali imali hard i malo starije gume...

Odlična vožnja Alonsa....opet fenomenalan start...Sa 10 na 3 mjesto..super...
E sad če opet biti priča milijon u vezi vettela i Alonsa...
Jel koliko sam ja vidio Alonsov cijeli bolid je bio na travi,a prošle godine isto je bila takva situacija ali je barem Alonso ostavio mjesta Vettelu i što su mu je pola bolida u travi,a pola na stazi...

A team radio nnisam čuo,jer svaki JEBENI put kada bi se upalio team radio od Alonsa Blažičko bi pustio reklame....i tako 3 puta...ajd u p.m.

P.S. Još jednom se pokazalo da je Monza hram F1 i kada ti nakraju 150.000 navijača dođe na stazu ma nema tih para svijeta koja to mogu dočarat...

Idemo dalje..i dalje smo prvi... oko 25 bodova čini mi se ispred Lewisa...Sinqapur next ...

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1295 u: Rujan 09, 2012, 16:36:24 »
37 bodova ispred Hamiltona...  kava1

Vettelu otišao alternator kao i u Valenciji..

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1296 u: Rujan 09, 2012, 17:03:46 »
Mozda i najbolja utrka ove sezone.
Munjevit start Masse, jos je cak u prvom zavoju lijepo isao i na Lewisa, ali je pametno pustio. Alonso perfektno odvozio prvi krug, nisam jos vidio da se netko tako brzo rijesio 4 vozaca visokog profila ave1
Nisam se nadao takvoj taktici Lotusa, Mercedesa i Saubera. Lotusa pogotovo. Koji pritom nije imao konkurentan bolid za podijum finis. Mislio sam da ce Merc i Sauber izvisiti a na kraju se ispostavilo da su pogodili u sridu s meksim gumama na kraju. Rosberg i Perez su letili stazom i tko zna sto bi bilo da im je preostalo jos 2,3 kruga.
Htio sam da se McLaren i Ferrari priblize Red Bullu u konstruktorskom poretku i to se ostvarilo. Iako ne onako kako sam prizeljkivao- u 34.krugu je odustao Button cry1. Taj covjek toliko dobro i glatko vozi a ne prati ga sreca. Lancani fejspolmovi u Red Bull pitwallu, odose im utrka kao utrka i utrka za dva naslova. Opet, ima dosta do kraja a ja im zelim svu nesrecu ;D
Perez je najbolji rookie, iako je to bio prosle godine. Cini mi se da mu je ovo vec drugo 2. mjesto, brz je, nije kao Maldonado nepredvidljiv i sad mu samo treba jos jaci tim.
A kad smo vec kod Monze, rekli su mi roditelji da ce me castiti GP vikendom sljedece godine u Monzi, ako prodem s 5 i ako matura prode kako treba. kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1297 u: Rujan 09, 2012, 17:09:49 »
E sad če opet biti priča milijon u vezi vettela i Alonsa...
Jel koliko sam ja vidio Alonsov cijeli bolid je bio na travi,a prošle godine isto je bila takva situacija ali je barem Alonso ostavio mjesta Vettelu i što su mu je pola bolida u travi,a pola na stazi...

Ta situacija (kazna Vettelu) je onak, pomalo upitna (iako nije nepravedna).

I to isključivo zbog Di Reste, koji je napravil potencijalno puno opasniju glupost i završil bez kazne.
Mislim da je bil u pitanju Rosberg.
Tam prije 2. šikane, mislim da si je na istom mjestu prije dosta godina neki vozač nekaj slomil (ili se ozbiljnije ozlijedil - ne sjećam se točno ali mislim da možda čak Ralf S.)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #1298 u: Rujan 09, 2012, 18:05:22 »
Prvi krug Alonsa je savrsenstvo i pocetak drugog dok na kocenju majstorski prodje ledenog "Rajka". Zao mi je Masse jer ocekivao sam puno vise nakon odlicnog starta. Kazna Vettelu je opravdana, ali nikom nista da ju i nije dobio. Kretenski mi je kaj ista pravila ne vrijede za sve vozace, bilo je jos slicnih situacija. Perez je zahvaljujuci odlicnoj taktici i boljim gumama na kraju uspio sve ispred sebe "poniziti". Totalno neocekivano i definitivno jedna od boljih utrka ove sezone.

Eh, Prasicko je prica za sebe i ovo je vjerojatno zadnja utrka koju sam gledao na nasoj televiziji. Ubija me u pojam s reklamama. Fascinatno je kak uvijek uspije, ali apsolutno uvijek pogoditi krivi tajming.

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #1299 u: Rujan 09, 2012, 20:00:22 »
Maldonado show  cer1njo

Pastor Maldonado: Williams F1 Crashed during Caracas demo

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1300 u: Rujan 09, 2012, 22:24:52 »
Hahahahahahaha koji kreten XD

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #1301 u: Rujan 10, 2012, 08:35:01 »
Baš sam htio gledat utrku, ali sam se spremao za povratak u Zagreb.
Vidim fantastična utrka. Sjajna predstava Hamilton, Perez i Alonso. Žao mi je malo Buttona, mislim da je sada već malo predaleko u borbi za naslov.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1302 u: Rujan 10, 2012, 11:04:00 »
Mozda i najbolja utrka ove sezone.


 cry1

Baš Spa i Monzu nisam gledao. Jučer sam bio cijeli dan u zagorju pa sam ju propustio. Neka, pogledat će se ovaj tjedan naknadno u miru i bez reklama dsmoker
DogZy - dobra motivacija za školu, zar ne šofe1

I da, sad vidio ovo:

BBC F1: 2012 Belgian Grand Prix Build-up

 ;D


zakon cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Formula 1
« Odgovori #1303 u: Rujan 10, 2012, 11:17:01 »
(The video's owner prevents external embedding)

pogledaj i ovo :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1304 u: Rujan 10, 2012, 11:34:48 »
aha to je bilo to reverse limiter  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.