Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816019 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1320 u: Rujan 11, 2012, 18:45:16 »
Kako izgleda Hamilton je potpisao trogodišnji ugovor sa Mercedesom u Monzi, no još nema službenih obavjesti, tako da ovo treba uzeti sa rezervom. McLaren u panici pokušava to zaustaviti...

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #1321 u: Rujan 11, 2012, 18:57:24 »
 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1322 u: Rujan 11, 2012, 19:03:22 »
Znači McLaren ga ne plaća dosta  cer1njo

E ako on ode iz McLarena, nadam se da će onda isti uzet Kimija nazad  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1323 u: Rujan 11, 2012, 23:09:04 »
Kako izgleda Hamilton je potpisao trogodišnji ugovor sa Mercedesom u Monzi, no još nema službenih obavjesti, tako da ovo treba uzeti sa rezervom. McLaren u panici pokušava to zaustaviti...

Ma to je očigledno žutilo. Mislim da će ova godina ovisiti o tome hoče li Lewis potpisati, odnosno tražit će od ekipe da mu se podredi do kraja sezone(a onda i sljedeče).

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1324 u: Rujan 12, 2012, 07:55:54 »
Ovu vijest nisam copy/paste sa F1racinga ili nekog stranog žutog britanskog portala. Ova vijest nije službena, već insider vijest, od čovjeka koji je bio desna ruka Berniju što se tiče prijenosa, čovjek koji zna neke ljude iz McLarena, čovjek kojeg neki nisu podnosili zbog nemogučnosti izgovora slova R. Vijest nije službena pa ni on nemože službeno objaviti.
Ako nemožete njemu vjerovati onda postoji još jedna strani ekspert za F1 koji ima tekst na tu temu Hamilton set to move to MercedesJames Allen on F1 – The official James Allen website on F1.

Jbg lako je copy/paste sa daily mail ili the sun

Inače Ron Dennis nije pljeskao kada je Hamilton digao pehar u Monzi, a Hamilton je bio dosta rezerviran kada se slikao sa momčadi itd.
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2012, 07:58:38 od Iceman »

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1325 u: Rujan 12, 2012, 11:14:00 »
Kaj se tiče njegovih pehara, Hamilton hoće orginale - koji su u odajama McLarena, a ne (vjerne) kopije koje dobivaju vozači...
To je uglavnom jedan od zahtjeva za produživanje ugovora s McLarenom.

Meni bi bila katastrofalna vijest da ode u Mercedes, F1 bi time puno izgubil...
No ak mu tam nije dobro, bolje da ode, no baš me zanima s kim ga misle zamjeniti.
Skoro sam siguran da Button nije krivac, iako to možda tak i ne izgleda, čini mi se da mu je upravo on jaka potpora u momčadi.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1326 u: Rujan 12, 2012, 11:38:36 »
No ak mu tam nije dobro, bolje da ode, no baš me zanima s kim ga misle zamjeniti.

Kimi, Kimi, Kimi  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1327 u: Rujan 12, 2012, 18:07:32 »
Sad se već spominje Kovalainen i Perez za mjesto u McLarenu, ali ipak nakraju imam osjećaj da će sve to past u vodu. Neznam previše se toga spominje, različite kombinacije i više neznaš što da misliš

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #1328 u: Rujan 12, 2012, 18:16:42 »
Ako Hamilton ovo napravi onda je teška budala!
Sa konja na magarca(ako ne i gora usporedba)

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1329 u: Rujan 12, 2012, 18:43:09 »
Možda je budala, ali moja teorija je da je uz dobar ugovor tražio ono što Alonso ima u Ferrariju. Naravno Mclaren ga je odbio sa tvrdnjom da su vozači jednaki, a to Lewisu više ne paše. Shvatio je da f1 nije samo sjedi i vozi nego tu ima puno politike, teško je postat prvakom kada nisi alfa i omega, jedan i jedini u ekipi. Vettel je upravo to u Red Bull, ali mu Mark Webber mrsi račune, a nije mu u prilog išlo niti odustajanje u Valenciji. Alonsa nemoram niti spomenut, čovjek kada potpisuje ugovor vjerujem na prvo mjesto stavlja, ja i samo ja i to je uredu. No Mclaren se napravio "grbav" prema Hamiltonu i u to sam uvjeren 100%, a istina ne bi bilo uredu Buttona šikanirat. Valjda je i sam Lewis shvatio pa se odlučio za Mercedes gdje će očigledno dobit dobru lovu i prvo vozačko mjesto odmah pri dolasku. Nije niti Mercedes loša opcija, ali tamo negdje 2014 kada će tvorničke momčadi biti u prednosti jer će bolidi ovisiti o motorima, a ne o aerodinamici. Naravno ovo za Lewisa su sve pričice i nagađanja, ali "gdje ima dima ima i vatre".

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1330 u: Rujan 12, 2012, 18:54:09 »
Samo da kažem nešto što inače non stop spominjem na F1 portalima.

Zašto je Mercedes loša opcija za Hamiltona? Jel možda zato što već tri godine se muče, kvare i imaju osrednji bolid?
Da li je Red Bull bio odmah pobjednički bolid ili je trebalo vremena? Koji RB je osvojio prvi naslov prvaka? Možda RB7? Koliko je to godina ?
Znači za sve treba vremena, ništa ne nastaje preko noći. Brawn već ima iskustva sa tom (barem dio) momčadi kako je pobjeđivati, ali čovjek je prvo 2009 otpustio dio ljudi, pa je prodao momčad Mercedesu za 2010, pa je tokom 2010 ponovno zapošljavao ljude, natavio je to isto tokom 2011 i danas otprilike ima momčad veličine Rb-a, McLaren i Ferrarija. Okupio je krajem prošle i početkom ove godine kvalitetne F1 inžinjere i ostale F1 eksperte i još su se ove godine borili za novi Concorde ugovor i to sve nosi svoje.

Ako oni kupe Hamiltona to je za njih jedan veliki plus, a nevidim razloga i opčenito za F1. Ok, možda je katastrofa za McLarenovce ali ja uvijek kažem, možda je jednostavno potrebno promjeniti sredinu, nešto novo napraviti u svom životu itd.

Potpisujem i ovo što James kaže

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #1331 u: Rujan 12, 2012, 20:35:29 »
Slazem se s obojicom, dobri postovi...
Cak mi se to i svidja nekako.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1332 u: Rujan 14, 2012, 18:56:33 »
Situacija je izgleda vrlo komplicirana, Mercedes je ponudio Schumiju novi ugovor za 2013, on želi 2013 i 2014. Rosberg ima dugoročni ugovor. Kako se tu uklapa Hamilton? Pa on je kakti potpisao za Mercedes (neki kažu da je 50:50 da će ostati u McLarenu), ali da li za 2013 ili tek 2014 ? Uglavnom sve bi trebali saznati oko GP Singapur-a.

I malo veselja za tmuran dan :
MiniDrivers - Chapter 4x13 - 2012 Italian Grand Prix


i kako Ferrari aktivira DRS: F1 Technik: Der Ferrari-Trick mit dem DRS-Pedal - AUTO MOTOR UND SPORT

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1333 u: Rujan 14, 2012, 22:57:56 »
Zanimljivo, ali ne kužim zašto nema kao svi na gumb.
Tj, ako sam dobro skužio, u Ferrariju se drži DRS, tj nije da se stisne pa upali i onda gasi ponovnim pritiskom ili pritiskom na kočnicu, nego se pusti to? Ne znam njemački  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #1334 u: Rujan 14, 2012, 23:36:58 »
Zanimljivo, ali ne kužim zašto nema kao svi na gumb.
Tj, ako sam dobro skužio, u Ferrariju se drži DRS, tj nije da se stisne pa upali i onda gasi ponovnim pritiskom ili pritiskom na kočnicu, nego se pusti to? Ne znam njemački  cry1
Ne kužim!!! hmm