Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 824983 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.


Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1411 u: Rujan 28, 2012, 10:48:03 »
Kobayashi bi onda mogao ostati u f1 <3333

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1412 u: Rujan 28, 2012, 11:18:48 »
Opaaaa, Perezu se lijepa budućnost smiješi!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1413 u: Rujan 28, 2012, 11:27:39 »
Da.. A sve mi ovo vuče na veliku vjerovatnost Alonso, Vettel u Ferrariu 2014. Pa krenimo redom - moje viđenje...

Dakle, cijelu sezonu povezuju Pereza sa Ferrarijem no oni konstantno bruje da je preneiskusan što je vjerovatno značilo, not interested... I sada, mislim da će Massa ostati i sljedeću godinu jer ako je Vettel potpisao za 2014 nema im smilsa za jednu godinu mjenjati vozača, (ili možda da Hulkenberg dođe tu jednu godinu u što baš ne vjerujem).
Tu je i onaj intervju sa Neweym koji kaže da će od 2014 radi promjene pravila motori igrati veliku ulogu i tu je indirektno Ferrari prozvao kao favoritima, (od tuda mi logika da Vettel doalzi 2014).

A opet poznavajući Alonsa i njegov status koji želi u momčadi nekako mi je sve to maglovito, ali nikad se nezna...

Moja vizija trenutne situacije....

I da, vrijeme je, stvarno je vrijeme da Schuamcher parkira i pusti mlade dečke da se utrkuju.
« Zadnja izmjena: Rujan 28, 2012, 11:29:22 od doktor1 »

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1414 u: Rujan 28, 2012, 14:03:16 »
Da doktore slažem se, vjerujem da se Vettelu sprema mjesto, ali da li 2014? Ja se nebih baš kladio za 2014.
Prvo (trenutno) Alonso je Ferrari, Ferrari je Alonso.
Drugo, čitajući na jednom portalu Vettel je potpisao pismo namjere za prelazak u Ferrari (kao prije koju godinu Kubica). To još nije ugovor. Vettel u svojem ugovoru sa Red Bullom ima stavku da ako RB i 2013. godine ima konkurentan bolid, onda postoji mogučnost potpisivanja još 2-godišnjeg ugovora (znači 14/15).
Vettel zna u čije dvorište dolazi ako dođe 2014, i bojim se da to najlošije bilo za Ferrari, a najbolje za sve ostale. Moje mišljenje je da će Alonso i Vettel zajedno voziti max 1-2 godine, i kad istekne ugovor Alonsu, sve se okreće Vettel-u.

U svakom slučaju dugo nismo imali ovakve bombastične transfere, i jedva čekam sljedeću utrku u Japanu, a da nekažem 2013 sezonu. Inače Ferrari bi me obradovao kada bi potpisali ugovor sa Kimijem

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1415 u: Rujan 28, 2012, 17:21:51 »
Ovo je dobar potez za Lewisa, koliko god izgledao loše nekima. Nije više atmosfera u Mclarenu otprije 2-3 godine unatrag i ekipa više ne diše za njega. Uz to Ross Brawn je i dalje jedan od najpametnijih ljudi u ovom sportu, a da posloži sve na svoje trebao mu je vozač Hamiltonovog kalibra. Možda sljedeče sezone neuspiju konkurirati za naslov, ali 2014 bi Mercedes mogao imati najbrži bolid. Formula1 se ponovno okreče motorima i aerodinamiku stavlja u drugi plan. Iskreno ne bi me čudilo da u skorije vrijeme kombinacija Brawn+Hamilton pomete cijeli grid. Uz to finacijski je Mercedes vrlo jak i tu je još jednom Lewis profitirao. Uglavnom ovo je dobar potez, neka mu Mclaren pruži podršku za naslov do kraja tekuče sezone, a Lewis njima naslov i neka se raziđu u što je bolje mogučem scenariju. Na kraju tvrdim da do svega ne bi došlo da je Ron Dennis ostao gazda na pitwallu, ovaj Martin Withmarsh nit smrdi nit miriši.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1416 u: Rujan 28, 2012, 21:53:49 »
Formula1 se ponovno okreče motorima i aerodinamiku stavlja u drugi plan.

Tako što uvode 1,6 motore?  cer1njo

Šalim se, lijepo sročen post, kao i Icemanov. I slažem se za Kimija thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1417 u: Rujan 28, 2012, 22:02:09 »
MiniDrivers - Chapter 4x14 - 2012 Singapore Grand Prix

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1418 u: Rujan 29, 2012, 20:46:25 »
Jedva čekam da vidim kak će Hamilton vozit za Mercedes i Perez za McLaren.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1419 u: Rujan 30, 2012, 11:01:06 »
Sorry za off, al gledo sam juče Formulu 2. Bila snimka s Monze, dobro je i to za gledat. Malo su čudni bolidi, al i to bi bilo zakon gledat kad bi se prenosilo.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1420 u: Rujan 30, 2012, 12:14:32 »
Bilo je sinoć da i danas bude snimka 2. utrke, poslije Moto GP-a.
A poslije svega bila je ona reklama Kreatora, na kojoj je pisalo nekaj u stilu "vlasnika prijenosa Formula 2" - možda od druge sezone dolazi i F2...svakako onda treba svoju temu.


Transferi me nimalo ne vesele, veseli me samo ova izjava Lewisa, u momčadi kojoj mi je u doba poslije Hakkinena upravo on sinonim za nju!


“Mislim da nema smisla analizirati tablicu s bodovima. Sada je vrijeme za skidanje rukavica i maksimalni napad,”

GP1.hr | Najbrži hrvatski F1 portal

Mislim da je on sad potpuno "pušten s lanca", volim takve situacije i želim mu max. uspjeh do kraja sezone!

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1421 u: Rujan 30, 2012, 13:04:46 »
E tocno tako Montoya! Zelim mu sav uspjeh i srecu da bude sto bolji ove sezone.

Ako sve bude po mom scenariju, Alonsa love Vettel, Kimi i Lewis u bespostednoj borbi. Iako bi volio da Alonso pokaze da je najbolji vozac danasnjice (s 3. osvojenim naslovom), istotako bi volio da naslov osvoje ili Kimi ili Lewis.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1422 u: Rujan 30, 2012, 22:18:54 »
Evo jedan moj odgovor na najnoviji članak na GP1.... Pa recite dali sam u pravu, (ali objektivno bez obzira za koga navijate); i DA ja navijam za Ferrari od 1996 bez obzira TKO vozi; nisam fan jednog vozača već momčadi......



P.S. - za pero iz bukurešta nick me ne pitajte jer ima to svoju povijest....... ;D

P.S.S. - gramatiku zanemarite, (i tamo sam napisao ljepa moja hrvatski jezik) jer kao šta rekoh, imao sam najbolju nedjelju u z........................  kava1 cer1njo

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1423 u: Rujan 30, 2012, 23:01:23 »
Zato se to naziva srečom, ali kod Alonsa nije riječ o sreči nego o najboljem vozaču današnjice. Nije on uvijek znao tako dobro iskoristiti teške okolnosti, ali dugo je u formuli1 i svake sezone je riječ o boljem Alonsu. Jednostavno živi za sport i zna kada je pravi trenutak i najbolja šansa za njega. Ove sezone on je napravio sve što je u njegovoj mogučnosti, bolid je bio prosječan, ali vrlo konzistentan, na trenutke i vrlo brz. No ova sezona je neizvjesna i može mu se baš sada desiti da sve krene obrnuto zato treba čekati kraj i donositi zaključke.
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2012, 23:03:25 od James Hunt »

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1424 u: Rujan 30, 2012, 23:10:16 »
Da, ALI, stalno se pljuje po Alonsu i tome kako je imao sreće!!!

Di su ostali u toj vražijoj SREĆI!!!??? Di su Mercedesi? Di su Webber, Button? Di je Sauber, Williams?? Di su SVI?

Pa zar u Valenciji, Maleziji i Monzi ne računajući odustajanja Groznog, Vettela, Hamilton.... nije bilo vozača ispred Alonsa??? Zašto je Alonos u Monzi POJEO Kimija u Lotusu koji je uz McLaren najbrži bolid na gridu?

Zašto te sve prilike/neprilike nije iskoristio niutko drugi osim Fernanda?!? Znate zašto? Jer je Fernando najbolji vozač trenutno u F1!

I u ovako izjednačenoj sezoni Fernando Alosno je pokazao da je najkompletniji i najbolji vozač današnjice!! Tko to nječe nema pojma o F1. Uz Alonsa i Seba Vettela smatram takvim kalibrom koji će kada dođe u "moj" Ferrari biti samo zreliji i još bolji! NIJE istina da Seb nezna pretjecat i vozit.... Samo je ove godine u Spa sa autobusom većini očito bukvicu kako se to radi.....
____________-

Ja samo kaže kako svi seru da je Alonso zbog sreće tu di je! I na to odgovaram da je dva puta starto, jednom deveti, jednom jedanesti i pobjedio! E sada, di su ti svi ostali vozači koji su tada na gridu bili ispred njega? Zašto ONI to nisu iskoristili? Zašto?  - Zato jer nisu njegov kalibar!