Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 815936 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1425 u: Listopad 01, 2012, 00:14:05 »
Istina budučnost će pokazati, ali stojim pri čvrstom uvjerenju da će i Hamilton ostaviti veliki trag u nadolazeče vrijeme. Lewis kada god uđe u formu nešto krene po krivom, a da nije on, ali kada se stvari jednom poklope taj dečko bi mogao raditi čuda.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1426 u: Listopad 01, 2012, 11:19:52 »
Vidim da sam napisao dobar komentar... Od sinoć do sada 30 "slažem se".......  kava1


Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1427 u: Listopad 01, 2012, 15:54:33 »
 ave1

Kimi Raikkonen - Skyrim

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1428 u: Listopad 01, 2012, 16:31:56 »
ave1

Kimi Raikkonen - Skyrim


Predobar uradak, hahaha i mislio sam si da je Kimi kriv za sve.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1429 u: Listopad 01, 2012, 16:36:54 »
Hahaha prestrašno

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1430 u: Listopad 01, 2012, 17:02:48 »
Hahahahah fenomenalno  ave1 ave1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1431 u: Listopad 01, 2012, 22:32:00 »
Nažalost, Jenson Button će zaradit kaznu od 5 pozicija niže zbog mijenjanja mijenjača.

Peh McLaren i dalje prati, zbilja nemaju sreće ove sezone, unatoč činjenici da imaju najbrže bolide. Ostalo je 5 dana do početka vikenda u Suzuki, jednoj od fizički najzahtjevnijih utrka u kalendaru zbog brzih zavoja i g-sila koje proizvode.

Ali, bolje Gumbek nego Lewis, Lewis sad ide na 300% i želim mu da zagorča lagodni život Alonsa, Vettela i Kimija šofe1

Vijest je s autosport.com, sad sam s mobitela pa ne mogu direktno linkati vijest.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1432 u: Listopad 02, 2012, 03:53:22 »
Nažalost, Jenson Button će zaradit kaznu od 5 pozicija niže zbog mijenjanja mijenjača.

Peh McLaren i dalje prati, zbilja nemaju sreće ove sezone, unatoč činjenici da imaju najbrže bolide. Ostalo je 5 dana do početka vikenda u Suzuki, jednoj od fizički najzahtjevnijih utrka u kalendaru zbog brzih zavoja i g-sila koje proizvode.

Ali, bolje Gumbek nego Lewis, Lewis sad ide na 300% i želim mu da zagorča lagodni život Alonsa, Vettela i Kimija šofe1

Vijest je s autosport.com, sad sam s mobitela pa ne mogu direktno linkati vijest.


evo link:
Jenson Button to get gearbox-change penalty for the Japanese GP - F1 news - AUTOSPORT.com

Mclaren i dalje ima pehove, koji su se pojavljivali početkom sezone, prestali sredinom i sada ponovno dolaze kada su najnepoželjniji. Može Mclaren napraviti savršen bolid, ali ta ekipa je dolaskom Sama Michaela odjednom zakazala u područuju gdje su prije bili jaki. Zakazala je u najbitnijim stavkama organizacije jedne velike mašinerije, Michael nije odgovoran za krivo montiranje guma, ali je odgovoran za trajanje takvih problema isto kao i Withmarsh. Mclaren koji sezonama nije imao značajinih tehničkih kvarova ove ih ima na pretek, baš u sezoni kada jedini drže konstantu u razvoju bolida, ispred ostalih. Biti će zanimljivo pratit ih do kraja sezone i jedva čekam vidjeti izraze lica na pitwallu i boksu mehaničara Lewisa Hamiltona. Teško su se nosili bez medijskih pritisaka, bojim se da će dečki na pitwallu sada razmišljati još sporije, a možda se varam.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1433 u: Listopad 02, 2012, 11:30:35 »
video  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline fury3r

Odg: Formula 1
« Odgovori #1434 u: Listopad 02, 2012, 14:53:06 »
Grča pravi F1 stazu



Staza će biti smještena blizu grada Patrasa, trećeg najnaseljenijeg grada u Grčkoj. Vlada je izdvojila  94.6 milona eura za sve troškove, a izgradnja bi trebala trajati 36mjeseci.

Ovi me grci iz dana u dan iznenađuju. Usred recesije, bankrota i nereda u gradovima oni se sjete ovoga.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1435 u: Listopad 02, 2012, 15:06:10 »
Da, čudni su, no layout staze mi se jako sviđa  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1436 u: Listopad 02, 2012, 15:22:23 »
A gle, isplatit će im se kroz par godina.

A layout me podsjeća na Interlagos. Ali se neće voziti obrnuto od smjera kazaljke na satu jer, da se vozi, ne bi se praktički kočilo već bi se smanjila brzina. i čini mi se da će biti elevacije konačno! A ovi dugi, brzi zavoji -teško će se apex pogadjati... thumbs1  šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1437 u: Listopad 02, 2012, 18:14:56 »
Nekako mi staza izgleda prejednostavno da ne kažem glupo. Općenito mi sve ove novije staze nisu sjele odnosno fali im "duša"(ono nešto). Nove staze dolaze kao na pokrentoj traci sa neupitnom kvalitetom izrade, ali sa upitnom količinom mašte i uloženog truda da sama staza bude inovativna. Grčka je izgleda počela razmišljati dugoročno i ovaj projekt vidi kao isplativu investiciju za turizam, no pitanje je koliko je Grčka primamljiva formuli1.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #1438 u: Listopad 02, 2012, 20:52:24 »
Baš sam htio reć da je isti Interlagos
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1439 u: Listopad 02, 2012, 21:02:42 »
@JH - ne znam što ovdje točno izgleda jednostavno, daj opet pogledaj stazu. Mislim da je tu sad više već tvoja navika da ne voliš nove staze i da automatski imaš neku averziju, kako je Ther u drugoj temi meni rekao - autosugestija  cer1njo
Meni baš izgleda kao odlična za vozit i jedna od onih gdje se lako da ni ne skužiš gube sekunde, tipa ima zavoje jedan za drugim gdje sigurno ako ne uđeš dobro u prvi gubiš vremena na ostalima i sl
« Zadnja izmjena: Listopad 02, 2012, 21:27:46 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.