Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 815578 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1455 u: Listopad 07, 2012, 08:38:40 »
jel gleda ko?
alonso i rosber vani.. odma u prvom krugu  cer1njo tj zavoju

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1456 u: Listopad 07, 2012, 10:00:43 »
GO KAMUI GO GO GO  ave1 ave1 ave1 ave1

Kako se na kraju dobro držao protiv gumbeka  ave1 ave1

i Massa na postolju nakon 2 godine  thumbs1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1457 u: Listopad 07, 2012, 10:05:46 »
Jel moze neko napisati rezultate utrke, sta je bilo i ukupni poredak vozaca?

Nisam imam prilike gledati jer sam vani cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1458 u: Listopad 07, 2012, 10:12:53 »
Lotusi uništavaju Alonsu sezonu... Grozni u Spa, Kimi ovdje, (sada tko je kriv....ali opet kontakt sa Lotusom)....

Massa fantastičan, šta bi tek Alonso napravio sa takvim bolidom.....

Grozni.... Nemam riječi, to je užas užasa, tog malog treba suspenzirat jer to nije normalno više šta radi. To je čisti idiotizam!

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1459 u: Listopad 07, 2012, 10:51:18 »
Drago mi je kaj je Massa napokon opet na postolju ali još me više veseli prvo za Kamuia, prvenstveno kad se vidi kolko Japanci obožavaju F1!
Ono bodrenje s tribina poslije utrke bilo je fantastično.

Gledajući start sa kamera Masse i Hamiltona, Alonso je više kriv za sudar, odn. Kimi svakako nije.
Udarna je bila i situacija Hamilton-Kimi, poslije izlaska iz boksa.

U drugom dijelu intervjua Vettel je, nakon savršeno odvožene utrke (sa naj vremenom u predzadnjem kuru, skoro po običaju :), lijepo rekel - puno je utrka, u ovoj je on osvojil bodove, Alonso nije, ko zna kaj bude u sljedećoj...

Hamilton mi se, osim opasne situacije s Kimiem (no to mu je u krvi), čini potpuno nezainteresiran za "svoju" momčad.
Ak je tome tak, ja mu apsolutno nikaj ne zamjeram.

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1460 u: Listopad 07, 2012, 10:54:41 »
Ja nisam gledao utrku, jer mi je televizor u to doba dana bio okupiran.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #1461 u: Listopad 07, 2012, 10:56:23 »
Utrka koja nije za pamcenje  kava1
Drago mi je zbog Kobayashi-a, pogotovo jer je to ostvario pred domacom publikom.
Grosjean je ocito neki gamer pa zabrije da ima restart opciju na startu  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1462 u: Listopad 07, 2012, 10:58:50 »
Citak sam na gtplanetu f1 temu, to je kao da pratis utrku!

Znaci, Alonso ima prednost od samo 4 boda nad Vettelom, tesko ce mu to biti zadrzati jer ipak ima slabiji bolid od RB i McLarena. Navijam do posljednje izmjene brzina za Alonsa, mislim da je zasluzio naslov. Massa i KK ave1 ave1 Neopisivo sam sretan za njih dvojicu, jos da sam imao prilike gledati utrku...
Kako su Lotusi prosli? DNF ili su bili losi?

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1463 u: Listopad 07, 2012, 15:36:06 »
Utrka koja nije za pamcenje  kava1

Nama nije (no svejedno sam i snimku malo gledal) ali Kobayashiu i Japancima sigurno bude :)
A možda i Alonsu.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1464 u: Listopad 07, 2012, 17:33:55 »
Pomalo dosadna utrka, ali sam jako sretan radi Kobayashia, ne navijam za njega no drago mi je da je danas uzeo postolje.

@Montoya-Hamilton je još jučer rekao da ne očekuje danas neki dobar plasman zbog lošeg setupa kojeg su promjenili nakon FP3. Tako da je peto mjesto i više nego dobro za njega.

Mislim da je Button mogao više danas, a Massi svaka čast, utrka u njegovom stilu iz 2008.
Sada gotovo sigurno mogu reči da Vettel osvaja naslov, ali sam isto tako siguran da će Ferrari preokrenuti Maranello naopačke kako bi poboljšao bolid. Koliko god bilo teško Lewis ima realne šanse sa Mclarenom, ali pitanje je koliko će Mclaren uložiti truda da mu omoguči te šanse.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1465 u: Listopad 08, 2012, 00:18:04 »
Hunt slažem se... Vettel osvaja naslov. Odite na Ferrarijevu stranicu i tamo frcaju iskre na sve strane. ALonso je napokon puko i rekao da već šest utrka vozi isti bolid, Štef se prgavi i kaže da ALonso pretjeruje, (prvo i osnovno Štef Dominik bi letio iz Ferrarija jer od kada je taj paštar došao Ferrari nije napravio NIŠTA osim onog sretno Kimijevog naslova koji je osvojio JEDINO zahvaljući prepirakama u McLarenu, ma koliko god to teško palo Kimijevim navijačima), Fry pokušava smirit tenzije i jedino Smedly i Baby su trenutno zadovoljni u Ferrariju jer ja mislim da Massa ostaje i sljedeće godine.....ma i Brundle je rekoa na Skyu da trče glasine da je Baby potpisao.....

Opet ću reći........... Groznon TREBA suspenzirat do kraja sezone!!!

Vidilo se danas da je Horner iako mu je miljenik pobjedio bio jako frustrirani ovako nedoličnim i amaterskim ponašanjem Groznog i rekoa je da Lotus mora preispitati svoju vozačku postavu i tu se apsolutno slažem sa njime!

I Webbera nikada, ali nikda nisam vidio tako nervoznog kao danas kada su na Skyu pustili live intervju sa njime; može se prevest da je praktički rekoa: koji kurac taj Grozni radi svaki put u prvom zavoju već sedam utrka, (u Monacu nije niti došao do prvog zavoja, u Maleziji je Schumachera pogodio u drugom zavoju) Užasna bahatost i neodgovornost vozača jedne takve momčadi!

O Vettelu, Alonsu, Hamiltonu i Massi, pa čak i Perezu ću pisat sutra jer mi se sada više neda...

P.S. - kada sam vidio 90% dječačkih komentara na GP1 portalu odustao sam od daljnnjeg komentiranja jer mi je u drugom ili trećem postu neki Vettelov fan ubio volju za daljnjim komentiranjem sa nekim svojim nebuloznim argumentima....

Hvala ljepo....

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #1466 u: Listopad 08, 2012, 13:20:11 »
I oktanski cirkus je stigao je J.Koreju i što če ih prvo dočekati nego Psy....

F1 Style 스타일 (ver. Korean GP) / GANGNAM style - YouTube

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #1467 u: Listopad 08, 2012, 14:32:13 »
Jesam Kimijev navijać , ali ne bih se složio s tim da je Kimi taj naslov 2007 osvojio JEDINO što su se u McLarenu našla dvojica prevruče glave koji su po meni tada imali i bolji auto nego što je te sezone imao Ferrari. Je da mu je to išlo na ruku , ali kao prvo Kimi je te sezone imao 6 pobjeda uz dva odustajanja  , dok su Alonso i Hamilton imali po 4 koliko se sječam i svaki sa po jednim odustajanjem.

Isto tako bi mogli reći da je Vettel osvojio naslov 2010 JEDINO zato što Alonso nije uspijeo preteći Petrova na zadnjoj utrci na GP Abu Dhabi. Ili ga je možda Alonso izgubio zato što nije uspijeo preteći Petrova.

Je li Hamilton osvojio naslov 2008 JEDINO zato što je u zadnjem krugu pretekao Glocka na GP Brazila i time osvojio prvenstvo samo bod ispred Masse. Ili je Massa izgubio prvenstvo zbog velikog broja gluposti koje su te sezone napravljene u boxu propetog konjića.

Mislim da su zadnjih 5-6 sezona formule 1 jedne od najuzbudljivijih i najneizvjesnijih vjerovatno od kada to natjecanje i postoji.I iako na stazi gledamo jedan stroj kojeg vozi jedan čovjek , iza svakog od njih stoji stotine ljudi,tisuće djelova,sklopova. Sve se to mora posložiti da bi taj jedan čovjek s tim strojem osvojio naslov prvaka , a uz to mu treba i dobra doza sreće
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2012, 14:34:47 od KimiHR »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1468 u: Listopad 09, 2012, 11:29:54 »
I oktanski cirkus je stigao je J.Koreju i što če ih prvo dočekati nego Psy....

F1 Style 스타일 (ver. Korean GP) / GANGNAM style - YouTube


Nevjerojatno  cer1njo

@KimiHR - lijepo sročeno  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1469 u: Listopad 11, 2012, 13:34:40 »