Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 815625 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1500 u: Listopad 21, 2012, 12:21:44 »
hahaha, uljepšalo mi dan  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1501 u: Listopad 26, 2012, 08:38:42 »
I moje izjave su počele izlaziti na portalima  kava1  cer1njo


Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1502 u: Listopad 26, 2012, 12:33:38 »
 ave1 cer1njo

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1503 u: Listopad 26, 2012, 13:59:40 »
Gledao sam drugi slobodno trening, Red Bull u jednom krugu izgleda prebrzo. Ferrari nije loš i izgledaju brže od Mclarena, ali sve je vrlo upitno. Mclaren je izgledao jako brzo kada je bio vožen race pace, ali kako su spremnici goriva bili prazniji tako je Red Bull počeo i u tom segmentu dominirati. Treba pričekati FP3 i promotriti stanje, ali izgleda da je Red Bull na razini dominacije od prošle sezone. Mercedes je izgledao malo bolje nego inače, ali ništa značajno, a isto bi se moglo reči za Lotus. Inače Mclaren je izjavio kako će Lewis testirati komponente bolida za novu sezonu, ali da neče znati što testira.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1504 u: Listopad 27, 2012, 10:30:37 »
Koga zanima, počele su kvalifikacije!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1505 u: Listopad 27, 2012, 11:35:25 »
Gotovo je prvenstvo. Rad Bull je poletio, Ferrari bez obzira šta je drastično bolji u utrkama nemože startat sa petog mjesta i pobjeđivat ovakav Red Bull....

Imamo novog starog svjetskog prvaka....

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1506 u: Listopad 27, 2012, 12:50:54 »
kad je utrka? ujutro?
zabil sam di se vozi

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1507 u: Listopad 27, 2012, 14:03:37 »
Indija, oko 10 i neš je utrka.

btw, slažem se s doktorom, mislim da će Vettel ipak obraniti naslov. Šteta ali zaslužio je svojim vožnjama u zadnje vrijeme. Red Bull opet nadmoćan.

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1508 u: Listopad 28, 2012, 00:11:38 »
@doktor1-polovično dijelim tvoje mišljenje no 100 bodova je i dalje u igri. Ako Vettel slučajno odustane u jednoj od sljedečih utrka, a Alonso pobjedi naslov je onda u njegovim rukama(nije doslovno, ali poznavajuči Alonsa..). Naravno to je prevelik spoj faktora, ali ova sezona nas je naučila da je gotovo sve moguče. Ferrari uopče nije spor i što je dobro po njih, stižu im nova poboljšanja, a ova za Indiju su tek minorna.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1509 u: Listopad 28, 2012, 00:27:53 »
@doktor1-polovično dijelim tvoje mišljenje no 100 bodova je i dalje u igri. Ako Vettel slučajno odustane u jednoj od sljedečih utrka, a Alonso pobjedi naslov je onda u njegovim rukama(nije doslovno, ali poznavajuči Alonsa..). Naravno to je prevelik spoj faktora, ali ova sezona nas je naučila da je gotovo sve moguče. Ferrari uopče nije spor i što je dobro po njih, stižu im nova poboljšanja, a ova za Indiju su tek minorna.

Ma već su dosadni sa tim "poboljšanjima"!! Samo oni pizde o tim poboljšanjima.... Bitne su kvalifikacije jako! A tu je Red Bull predominantan nakon šta su napravili DDRS... Ferrari je bolji u utrci, ali šta to vrijedi kada stalno starta četvrti, peti...

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1510 u: Listopad 28, 2012, 14:20:50 »
Bemu što je gadno gledati 4. put zaredom "Prstića" kako slavi jaad
Adriane, da te nema......ne bi te bilo ;D

Vidjet ćemo što Nando može napraviti u sljedeće tri utrke. Danas je bio izuzetno brz na stazi, startao kao peti, došao na drugo mjesto. Za Ferrari je ključno osposobiti bolid za kvalifikacije, jer kvale su ono sto trenutno Red Bullu ide u korist.

Zanimljivo je bilo slušati Blažićka i Novaka kako su pričali da je Kimi najkonstantniji i redovito završava utrke na boljoj poziciji nego li na onoj s koje je startao. Kad se pogleda, Ledeni stvarno čuda radi i zato i je na 3.mjestu ukupnog poretka.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1511 u: Listopad 28, 2012, 15:31:40 »
Da ne pišem ponovo evo moje viđenje....


Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1512 u: Listopad 28, 2012, 16:03:25 »
Što me kopiraš? ;D :P

Nemam što za nadodati, sve je lijepo rečeno kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1513 u: Listopad 28, 2012, 19:24:19 »
Obečavajuć start utrke sa onim trobojem ALO, HAM I BUT, ali nakraju se sve pretvorilo u dosadnu procesiju. Negdje sam napisao da je Indija ok staza, ali povlačim svoju tvrdnju osim prvog sektora sa dugom ravnicom, staza je koma. Nadam se da će Austin biti dobar i da će napokon pobjediti netko drugi osim Vettela, makar dečko vozi kako kaže doktor bez greške i rezultati su mu neosporivi.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1514 u: Listopad 28, 2012, 19:36:48 »
Što me kopiraš? ;D :P

Nemam što za nadodati, sve je lijepo rečeno kadt1kažem

Ovo sam napisao bez da sam vidio tvoj komentar ovdej!!

Ali to je dokaz da mi obični jazavci koji o F1 naspram ljudi koji tamo rade i imaju uvid 110% u situaciju, imamo neki uvid pojam šta se dešava!!

Svima je jasno da Alonso ima SAMO MALO bolji bolid u kvalifikacijskom djelu GP vikenda, (odnosno da može konkurirat Re Bullu u kcalifikacijama) bi pomeo pod SA SVIMA!!

Tko tvrdi suprotno ili je zatucani fan ili nema pojma o F1!!

Ja ponavljam, ja navijam za momačd, (Ferrari) i ne osporamam Vettela, dapače on je meni uz Alonsa najbolji vozač današnjice bez obzira u kakvom svemirskom bolidu sjedi, ali kada vidim razne komentare da se Ferrariu, (Alonsu) ide na ruku, tada mi se baš riga od te debilane
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2012, 19:38:24 od doktor1 »