Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816000 vremena)

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1515 u: Listopad 28, 2012, 19:42:32 »
Kako sam rekao negdje drugdje, Vettelu je sve namješteno i podređeno njemu. On je Red Bullovo dijete kojeg su usavršavali, i dalje ga usavršavaju, da pobijedi, dok ih za ostale nije briga. Fućka im se za tamo nekog Coultharda ili Webbera, maknuli su ih samo iz razloga da Fetl uspije. Pitanje je kako bi vozio u nekoj drugoj momčadi, u kojoj ne bi sve dobivao na pladnju, kako dobiva sada, pa sve tamo do kraja 2014.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1516 u: Listopad 28, 2012, 20:32:17 »
Budan od 6h po novom vremenu, do 9h strepil da se vrati struja, koje nije bilo od nekad u noći (sve inače u snijegu, sjeverac puhal "sve u 16") da bi me na kraju dočekala najdosadnija utrka sezone.
Ali nema veze, bilo je dobrih trenutaka i opet mi je sve brzo prošlo.

Šteta kaj nije i Hamilton bil 3., nekak bi sve izgledalo ljepše :)
Inače, vrhunska predstava Alonsa, isto takvo kontroliranje utrke Vettela.

Očekujem već jednom njihov direktni dvoboj od početka, ne da ga Alonso mora stalno sustizati - u vidu da bude (što bliže) iza njega...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1517 u: Listopad 28, 2012, 21:45:34 »

Očekujem već jednom njihov direktni dvoboj od početka, ne da ga Alonso mora stalno sustizati - u vidu da bude (što bliže) iza njega...


 thumbs1

O tome ja trubim!! Da vidim Nanda u slabom Ferraiju i Seba u nadmoćnom Red Bullu jedan do drugo na startu....

Ja novac stavljam na Nanda......................

P.S. - ako može Blažićko svog "prijatelja" od Malezije stalno zvati "Čeko" onda valjda i ja na forumu svoje prijatelje mogu zvati Nando i Seb.....  kava1 cer1njo

Offline James Hunt

Odg: Formula 1
« Odgovori #1518 u: Listopad 29, 2012, 00:50:43 »

Citat:
Ovo sam napisao bez da sam vidio tvoj komentar ovdej!!

Ali to je dokaz da mi obični jazavci koji o F1 naspram ljudi koji tamo rade i imaju uvid 110% u situaciju, imamo neki uvid pojam šta se dešava!!

Svima je jasno da Alonso ima SAMO MALO bolji bolid u kvalifikacijskom djelu GP vikenda, (odnosno da može konkurirat Re Bullu u kcalifikacijama) bi pomeo pod SA SVIMA!!

Tko tvrdi suprotno ili je zatucani fan ili nema pojma o F1!!


Alonso nikada nije bio vozač kod kojeg je talent dolazio u kvalifikacijama, imao je svojih trenutaka, ali ipak su utrke njegovo glavno oružje. Inače jedna analiza Mladena Jergovića, mislim da je bila napravljena prije Suzuke, dobro je objasnila  stanje u prvenstvu. Ista govori o Alonsu, Hamiltonu i Vettelu.. I jedno je sigurno Alonso je najbolji vozač ove sezone do Suzuke, sakupio je najviše bodova i nije uopče griješio. Hamilton je trebao biti prvi(usporedbe radi-isto koliko bi Alonso pomeo konkurenciju), ali su greške od strane ekipe prevelike, a tu se ne računaju boksovi. Vettel je jednostavno tip koji je u završnicu ušao sa najboljim bolidom, a Kimi nažalost cijele ove sezone i nije bio faktor sa tek solidnim Lotusom. No da se vratim na Alonsa, teško je reči koliko je dobar u kvalifikacijama kada je isto toliko Massa večim dijelom ove sezone bio suprotno loš. Ono što je Alonsa činilo vodečim, večim dijelom sezone je hladna glava, jako pametno razmišljanje koje je došlo uz iskustvo i ne baš toliko loš Ferrari(race pace je bio konstantno dobar). Jel bi Alonso pomeo konkurenciju u boljem bolidu itd., nečemo i nemožemo znati, ali takva razmišljanja su nepotrebna.
« Zadnja izmjena: Listopad 29, 2012, 00:55:34 od James Hunt »

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1519 u: Listopad 31, 2012, 19:51:35 »
Watch This Amazing, 360-Degree On-Board Video of Red Bull's F1 Racer | Autopia | Wired.com

Kamera 360 stupnjeva!

Ovo će promijeniti sve dosada, od TV prijenosa do igara. Podsjeća me na one kamerice u Indycar seriji koja se vrti samo do određenog stupnja ulijevo i udesno. Zbilja nešto spektakularno ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #1520 u: Listopad 31, 2012, 20:07:45 »
To je to ave1

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1521 u: Listopad 31, 2012, 20:14:06 »
ja ću se upucat e....
kako bolesno napravljeno.. fakat sam uživao ovo gledajući i igrajući se s kamerom, predobra stvar.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1522 u: Studeni 01, 2012, 21:43:42 »
ove je lude!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #1523 u: Studeni 01, 2012, 21:49:18 »
Ludilo!

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #1524 u: Studeni 02, 2012, 01:40:33 »
F1 Hungary 2005 Qualifying - Kimi Raikkonen Onboard Lap
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1525 u: Studeni 02, 2012, 07:52:15 »
Damn fali mi taj zvuk motora. Btw steta sto vise nema te kamere na volanu :(

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1526 u: Studeni 02, 2012, 15:49:39 »
McLareni i RB (pogotovo onaj Vettelov) bi trebali voditi glavnu riječ ovog vikenda. Ne sumnjam da će Alonso gristi i iskoristiti svaku priliku koja mu se pruži.
Na prvo treningu dva McLarena najbrža (Hami pa Buttona), na drugom Vettel, Hami, Button, Webber.
Ferrariji se motaju oko 5 i 6 mjesta, s tim da su se sada na drugom treningu ubacili Lotusi ispred njih.
Mogu samo reći da sam razočaran (naravno govorim za Ferrari).

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #1527 u: Studeni 03, 2012, 16:02:37 »
Hamilton na Pole-positionu             

Offline budainka16

Odg: Formula 1
« Odgovori #1528 u: Studeni 03, 2012, 16:20:20 »
Stigao pogledati samo prvi i po onome što je pokazano, Hamilton stvarno odličan ali Red Bull će izdominirati  thumbs1
Ako Hamilton nešta ne zezne imat ćemo hell of a battle  dsmoker
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1529 u: Studeni 03, 2012, 16:44:30 »
Samo da Maldonado ne skrši sve u prvom zavoju, pa da imamo zanimljivu utrku.