Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 824913 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1590 u: Studeni 18, 2012, 13:01:27 »
 p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1591 u: Studeni 18, 2012, 13:08:58 »
Jao, pa kako ću to gledati, TV je okupiran u to vrijeme s kojekakvim glupostima. Nadam se da nema prokletog Sulejmana fpalm1 cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1592 u: Studeni 18, 2012, 13:12:16 »
Da, i mene to muči, ali vidjet ću
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1593 u: Studeni 18, 2012, 13:17:44 »
Naravno, naravno, naravno sulejman dvostruka epizoda - dvostruki fpalm1 fpalm1

Što mislite, ima li Nando šanse još za naslov? Matematički ima i nikad se ne zna kako će se završiti, ali nekako mislim da je s P8 izgubio izravnu borbu s Vettelom na stazi. K tome, puno je sporiji od njega.

Veselim se McLarenu i Kimiju danas  kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1594 u: Studeni 18, 2012, 14:36:39 »
Mislim da ima ako se švabi kaj dogodi. A iskreno se nadam da bude. Ne nekja ozbiljno, nego neki kvar na bolidu ili nešto, jer radje bih Alonsa kao prvaka nego ovog pekmezavca
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline buby0706

Odg: Formula 1
« Odgovori #1595 u: Studeni 18, 2012, 16:14:05 »
Mislim da ima ako se švabi kaj dogodi. A iskreno se nadam da bude. Ne nekja ozbiljno, nego neki kvar na bolidu ili nešto, jer radje bih Alonsa kao prvaka nego ovog pekmezavca
thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1596 u: Studeni 18, 2012, 16:19:20 »
hiha, sredio - kod frenda gledam kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #1597 u: Studeni 18, 2012, 16:25:58 »
Blaž i Novak su sinoć bili tolko okupirani komentiranjem potpune dominacije Vettela i čoškastih zavoja :) da nisu ni skužili kako je Hamilton na samo desetinku zaostatka!
Njega smatram velikim lovcem i kandidatom za pobjedu, samo ak McLaren ne "prdne" ili ak Webber ne preskoči Lewisa na startu i omogući bijeg Vettelu.
Inače mislim da nema šanse da mu samo tak pobjegne u direktnom lovu...

A kaj se tiče naslova, Vettel ima meč loptu, no nije rijetkost da se na nju dogodi brejk...stoga - nije gotovo, dok nije gotovo :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1598 u: Studeni 18, 2012, 16:48:07 »
Nadam se samo kakvom alternatoru kod Red Bulla, ako ne prvenstvo je gotovo za Ferrari. Inače staza mi je čisto sranje!

Neznam di je pamet "strušnjacima" u Ferrariu u Q3 poslati vozače na starim gumama iz Q2; ne samo da su usrali kvalifikacije nego i ikakvu moguću taktiku jer će na početku utrke imati sranje od guma naspram konkurencije.

I da, da bi Alonsa prebacili još napred, Massa vjerovatno mjenja mjenjač...

US GP: Ferrari evaluating pre-race gearbox change for Felipe Massa - F1 news - AUTOSPORT.com

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1599 u: Studeni 18, 2012, 16:58:15 »
Herman Tilke radi staze koje pašu Red Bullu  cry1 cry1

Staza mi je ok, ali toliko brzih zavoja da ti dođe da se zapitaš kojem bolidu osim Red Bulla to paše.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1600 u: Studeni 18, 2012, 17:25:59 »
Zavoji mi djeluju atraktivno, ali nikako i zahtjevno. Možda prvi, zbog hvatanja apexa.

Želite s*ebati Red Bull? Evo kako, samo se prijavite ovdje i pošaljite CV u kojem trebate nabrojati kako imate puno iskustva s motornom pilom od 5 konja i kako ste maher u vožnji vašeg Tomosa po gradskim ulicama ;D
 The Autosport Directory - Appointments
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1601 u: Studeni 18, 2012, 19:04:46 »
Ferrari je promjenio mjenjač Massi te Alonsa bacio na sedmu poziciju; razlog su naveli: pomicanje ALonsa napred na trkaću putanju jer sa prljave strane ima 20% manje gripa i kažu vozači da se starta kao na kiši..

Brundle i Hill su rekli da je tu sve legalno kod tog poteza, ali i da Red Bull može maknut Webbera da opet ALonsa baci na prljavu stranu..

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1602 u: Studeni 18, 2012, 21:08:46 »
Idemo Lewis! šofe1

Neven Novak: "Šteta što Jenson Button mora biti crna ovca u McLarenu, odnosno bijela u ovom slučaju..." cer1njo cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1603 u: Studeni 18, 2012, 21:14:06 »
U jebal te ćuk ovo će biti napeto... 2 vozača 30+secs ispred svih.. ali mislim da ga Lewis nebu prestigao :P

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1604 u: Studeni 18, 2012, 21:20:49 »
Ahahaha Obišo ga lewis