Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816047 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #30 u: Siječanj 13, 2012, 09:17:57 »
Žalim Kubicu, valjda nije tolko ozbiljno...da mu opet ugrozi sezonu/karijeru.

Znači, Renault je sad Lotus ili Kimi ide po "naslov 2. lige"?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Active Ride Heights in F1?
« Odgovori #31 u: Siječanj 14, 2012, 14:57:54 »
Zanimljiv članak.  shy1

Citat:
There’s a new Formula 1 gadget for 2012.  Already being developed, teams are experimenting with active ride height systems. The idea is to stabilise the car’s nose under braking, thus allowing for extra downforce.

Firstly, what is ride height? In simple terms, the phrase relates to the amount of space between the bottom of the car (its wooden plank) and the track surface. It is a well-known fact that: the lower your car runs, the more downforce is generated and the quicker it will be. However, due to safety restrictions, this ground clearance is limited in order to prevent cars from ‘bottoming out’, which means skidding along like a toboggan. With low tyre pressures, this affect was part of the reason for Ayrton Senna’s fatal accident at Imola in 1994.



Under braking, the nose of a Formula 1 car will always dive downwards as all forces shift forwards. So what if this movement could be a limited by clever technology, hence steadying the vehicle and allowing the front wing (where all airflow enters the car) to work more efficiently? Lotus was the first to be mentioned in the Italian press and Ferrari have now also said that they are developing such a system. Although it is operated by the driver, F1 governing body the FIA appears to have labelled the device as legal because no moving aerodynamic parts are involved. So, for anybody who was not developing it (or at least not as well as they could have been), there is now a rush back to the drawing board to incorporate the feature.

In 2006, Lotus – then known as Renault and the championship-winning team of the day – was banned from running a device known as the ‘mass damper’ system, which was located in the car’s nose cone and functioned in a similar way. Between 2009 and 2011, F1 has also witnessed the double diffuser, the f-duct and the exhaust-blown diffuser which played such a crucial role for Red Bull last year.

A source close to GPUpdate.net has revealed that many, if not all, of the Formula 1 teams have been developing active ride height systems for several months and so headlines about the innovative features are no longer raising eyebrows.


IZVOR: RaceDepartment
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #32 u: Siječanj 20, 2012, 10:52:27 »

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #33 u: Siječanj 20, 2012, 18:33:37 »
E jebemu jaad

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #34 u: Siječanj 21, 2012, 09:30:19 »
I tko ce sad voditi sve to?
Vidio sam  ispod u komentarima nevena novaka se spominje, on je jedno vrijeme i zamjenjivao jergovica kad je ovaj bio odsutan.
U svakom slucaju, strucna i kompetentna osoba za vodjenje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #35 u: Siječanj 21, 2012, 10:31:27 »
FIA zabranila reaktivni ovjes

Red Bull nije htjeo taj ovjes, Horner je izjavio da mu se ne čini nešto i bla bla...

A i totalni debilizam. Inžinjeri nešto izmisle, i onda im to zabrane. Neka svi naprave karete i trkaju se nizbrdo!
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2012, 10:35:18 od doktor1 »

Offline igzyy

Odg: Formula 1
« Odgovori #36 u: Siječanj 21, 2012, 11:41:38 »
Rec bull kenja....

nego Blaž, Blaž vrati se Blaž......  ave1

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #37 u: Siječanj 21, 2012, 12:28:21 »
Ane F1 bez njega nije ista, bar u HR jel  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #38 u: Siječanj 21, 2012, 16:12:39 »
O bogati, ovo je nečuveno!
Pa zašto samo koče napredak F1, nije mi jasno. OK, onaj downsizing motora, iako glup po meni, ajmo reći da razumijem motiv, ako ništa, pritisak možda zelenih i tko zna kakvih moralista o zagađenju bla bla, no ovakve stvari mi nisu jasne.
A ono što me posebno živcira inače bilo gdje u svijetu je uzaludno bacanje para. Iliti potrošnja novaca, resursa i tko zna čega, za ništa. A ovdje to FIA sad radi. Tko zna koliko su momčadi ulupale u razvoj reaktivnog ovjesa, i ovi sad praktički govore "bacite sav taj novac, vrijeme i trud u smeće"  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #39 u: Siječanj 25, 2012, 10:47:35 »
do sada sam pokušao ne komentirati nikakve stvari vezane uz Kreator i F1, ali danas moram. U posljednjih nekoliko dana Kreator i ja osobno izloženi smo velikim medijskim kritikama dvojice bivših komentatora. U člancima su iznošene svakojake neistine. Evo nekoliko činjenica iza kojih stojim milijun posto:

1. Mladen Jergović nije imao apsolutno nikakve veze s mojim pregovorima s FOM-om. Ustvari, Mladen je bio dio tima Arene sport (koja je bila suparnik Kreatoru u nadmetanju za F1) i on se meni 27.3. javio kada je već bilo evidentno da smo dobili prava.

2. Sve pregovore sam obavio isključivo sam (sastanci, telefoni, kontakti...) - ovo pišem jer sam u mnogim razgovorima do sada čuo od ljudi da je ustvari Mladen svojim "vezama" meni omogućio F1, a to je potpuna neistina.

3. Goran Dijaković je trebao biti moj partner u projektu s 50%. On mi je i predložio preuzimanje prava. Međutim, dogovorili smo sastanak u Londonu, ja sam došao - Goran nije i to mi je javio večer prije sastanka. Isto tako, kada sam doznao sretnu vijest da imam priliku dobiti ugovor s F1 nakon dva i pol mjeseca znojenja - svatko je trebao dati svoj dio. Vjerujem da je Goran želio osigurati novac, međutim, nije uspio osigurati niti kune. Tada sam shvatio da sam u problemu jer sam računao na njegov dio. Pričali smo o situaciji i Goran me je uvjeravao da "nikakav moj financijski rizik" ne dolazi u obzir. Ipak, odlučio sam ga prihvatiti i to sam rekao Goranu. I meni i njemu bilo je potpuno jasno da više nismo partneri. Usprkos tome što me je stavio u užasno stresnu situaciju - nisam zlopamtilo i ostavio sam ga da komentira i bude u projektu.

4. Goran je komentatorski odradio 12 utrka, na nekima je rekao da je bolestan, na neke jednostavno nije došao bez ikakvog obrazloženja. Ostavio sam ga do kraja usprkos tome.

5. Projekt je za 2011. stajao nekoliko stotina tisuća Eura. Svima koji misle da sam zaradio - nisam - na pozitivnoj nuli sam što je za mene fenomenalno! Da nismo u rujnu imali ogromnih problema s kašnjenjima potraživanja od većine televizija - sve svoje obaveze izvršili bismo na vrijeme. Od ukupne cifre pozajmice su bile samo 11% što isto smatram velikim uspjehom. Među tim pozajmicama je i ona Mladena Jergovića. Zahvalan sam mu na njoj, plaćam velike kamate i ne bunim se protiv toga. Projekt je privukao odlične oglašivače, otvorili smo ovaj portal, odveli smo troje ljudi na utrke (Monza, Brazil), prenosili smo sve događaje vezane uz F1, pokrenuli smo Kreator Racing Team koji će, vjerujem pomoći mladim vozačima u HR, pokrenuli smo sveobuhvatnu promocije F1 u HR kakva do sada nije postojala...

6. O tome kako je FOM nezadovoljan suradnjom sa mnom najbolje govori mail u kojem mi pišu da nemaju apsolutno nikakvih primjedbi na našu suradnju. Isto tako svi se pozivaju na Bernie-a i FOM, a kada sam u utorak bio u Londonu, na sastanak je ušao Bernie. Kratko smo prodiskutirali trenutna "tužakanja" Kreatora FOM-u i Bernie se samo sarkastično nasmijao i odmahnuo rukom

7. Imao sam najbolje namjere - želio sam stvoriti dugoročnu ekipu. Ne mogu plaćati abnormalne honorare i ne mogu u projektu imati ljude koji mi rade iza leđa i to neprestano. Neki misle da je s njima sve počelo i da su oni sve, ali zbog takvih nikada ne idemo dugoročno naprijed. Želim to promijeniti! U ovome trenutku čini mi se da je posrijedi bila klasična stvar - mali ima prava - mi ćemo gospodariti i šefovati - "E PA NEĆEŠ RAZBOJNIČE":)

Osobno, zavolio sam Formulu 1. Upoznao sam mnogo jakih ljudi na međunarodnoj razini s kojima sam ostvario i prijateljstvo. U ovome trenutku jedino ja odlučujem o nastavku suradnje s FOM-om i ako iz bilo kojeg razloga odlučim na drugo - vjerujte - biti ćete prvi koji će znati. Moja je namjera ići dalje i to ću dokazati svojim radom. Kupili smo MotoGP, Volvo Ocean Race, a vjerujem da ćemo vas obradovati još mnogim stvarima. Uvijek će biti ljudi kojima neću odgovarati i oni imaju pravo na svoje mišljenje. Uvijek će biti ljubomornih ljudi koji nisu sretni da su i oni dio uspjeha mene. Uvijek će biti medija koji će pisati samo o jednoj strani priče...Evo, po prvi puta djelić slagalice F1 iskreno iz mojih ustiju!

Kako mi je u utorak ponovio Bernie Ecclestone "just keep fighting!"! - I borit ću se i dalje budite sigurni!

Davorin Štetner

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #40 u: Siječanj 25, 2012, 12:41:26 »
Jedva čekam da vidim taj Ferrari... kuhaju u Maranellu čudnu kašu. Čak im bolid neće biti ni visok kao do saad, (do dozvoljene visine) već osjetno niži!

Vijest o ukidanju reaktivnog ovjesa ih nije pogodila, ali ova krilca me baš zanimaju




Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #41 u: Siječanj 25, 2012, 12:47:30 »
ček, ček. Tko si ti u ovoj igri Kreator-Jergović?(ovo je samo pitanje)

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #42 u: Siječanj 25, 2012, 15:35:36 »
ček, ček. Tko si ti u ovoj igri Kreator-Jergović?(ovo je samo pitanje)

WTF?!?

Ono je post Davorina Štetnera o situaciji....

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #43 u: Siječanj 25, 2012, 15:39:18 »
 cer1njo ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #44 u: Siječanj 25, 2012, 16:19:30 »
ček, ček. Tko si ti u ovoj igri Kreator-Jergović?(ovo je samo pitanje)

Epic fail ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.