Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 827292 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #1740 u: Ožujak 06, 2013, 18:41:31 »
Šta će prenosit  GP2 i WTCC?

SPTV definitno najbolji kanal u Hrvatskoj

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1741 u: Ožujak 06, 2013, 20:25:42 »
I WRC, ako je tako, onda stvarno je postao najbolji ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Formula 1
« Odgovori #1742 u: Ožujak 06, 2013, 21:15:02 »
Daj ne seri! Dajte nam ALMS. ;D

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #1743 u: Ožujak 06, 2013, 21:17:44 »
Ok , napokon smo saznali da prijenosi F1 više nisu na lokalnim televizijama , prelaze na SPTV i B-net.
GP1.hr | Najbrži hrvatski F1 portal

E sada me živo zanima dali ću prenose moći pratiti i putem Max-Tv . Upravo sam zvao službu za korisnike , i javila se ni kriva ni dužna, Luca.
Bogati Luce , reci ti meni oču'l ja moć gledat formulu1.
Luca kaže: pa ako uzmete dodatni paket...
Ja: stanider Luce , ne uzimam ti ja dodatno ništa.I ovo ću ti zavitljarit kroz prozor kolko god koštalo da koštalo ako za 10 dana ne bude formule na tom vašem Maxu

Uglavnom , Luca se pogubila i nije mi znala odgovoriti na pitanje. SPTV trenutno je u osnovnom paketu Max-TV-a , i ne bude li prijenosa F1 ...... .. .. .... .....

Zna li netko od vas više od Luce ? SPTV ne mogu loviti na antenu i jedina solucija mi je Max koji sam u biti i uzeo zbog F1

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1744 u: Ožujak 06, 2013, 21:51:47 »
@DogZy - samo kvale i utrku.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1745 u: Ožujak 06, 2013, 23:06:12 »
Pa ako si uzeo Max tv i imas Sportsku televiziju, onda nemas frke, osiguran si.

Samo, nikad nisam siguran s tim T-Scumom, znalo se dogadati da promijene neke kanale i zamijene ih s drugima. Placam ih za tih 70ak kanala, da bi mi ih oni mijenjali!! Pa gonite mi se u kukumar!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1746 u: Ožujak 06, 2013, 23:21:56 »
Koliko ja čitam na GP1.hr forumu ekipa je nervozna jer pod prvo neki ne mogu hvatati SPTV (jer eto kako kažu:nisu svi iz ZG-a), a drugo Formula 1 je dodatni sardžaj,  pa lako moguće da se SPTV zacrni na max tv-u tijekom prijenosa

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #1747 u: Ožujak 07, 2013, 06:07:26 »
I ja se bojim da bi vrlo lako mogao biti black screen bug za vrijeme prijenosa.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1748 u: Ožujak 07, 2013, 09:32:32 »
optima ima sptv  ;D
valjda će imati prijenos....

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1749 u: Ožujak 07, 2013, 09:33:41 »
Ja sam valjda te sreće da i u Puli i u Zagrebu bez problema na digitalnoj anteni lovim SPTV tako da sam osiguran za prijenos.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1750 u: Ožujak 08, 2013, 10:36:02 »
Ok , napokon smo saznali da prijenosi F1 više nisu na lokalnim televizijama , prelaze na SPTV i B-net.
GP1.hr | Najbrži hrvatski F1 portal

E sada me živo zanima dali ću prenose moći pratiti i putem Max-Tv . Upravo sam zvao službu za korisnike , i javila se ni kriva ni dužna, Luca.
Bogati Luce , reci ti meni oču'l ja moć gledat formulu1.
Luca kaže: pa ako uzmete dodatni paket...
Ja: stanider Luce , ne uzimam ti ja dodatno ništa.I ovo ću ti zavitljarit kroz prozor kolko god koštalo da koštalo ako za 10 dana ne bude formule na tom vašem Maxu

Uglavnom , Luca se pogubila i nije mi znala odgovoriti na pitanje. SPTV trenutno je u osnovnom paketu Max-TV-a , i ne bude li prijenosa F1 ...... .. .. .... .....

Zna li netko od vas više od Luce ? SPTV ne mogu loviti na antenu i jedina solucija mi je Max koji sam u biti i uzeo zbog F1


umro  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1751 u: Ožujak 11, 2013, 17:26:17 »
A lesson on how to drive on ice... Kimi Raikkonen style...


Još malooo, teško će se izdržati :P

Kimi i Nando - forza u borbu za naslov!! šofe1

EDIT:
Može i Lewis, da bude zanimljivije
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1752 u: Ožujak 11, 2013, 22:59:31 »
Nije F1 al pošto je Kamui bivši F1 pilot može tu.

Citat:
Kamui is joining Ferrari

Maranello, 11 March - Kamui Kobayashi is joining the ranks of Scuderia Ferrari, which makes him the first Asian driver to play his part in the history of the Prancing Horse. The Japanese driver will take part in GT races, competing in the FIA World Endurance Championship (WEC) thus strengthening the team of drivers on the Ferrari books. His first event will be the Silverstone 6 Hours on 14 April. Kamui was born in 1986 in Amagasaki and made his Formula 1 debut on 18 October 2009 for Toyota, in his home race, in Japan. Driving for Toyota and Sauber, Kobayashi took part in 60 Grands Prix. He scored a total of 125 points and his best result was a podium finish in the 2012 Japanese Grand Prix.
“I am pleased to be able to announce today my new role,” said Kobayashi. “It’s an honour for me to become part of the Ferrari family. It will be the first time that I compete in endurance races in a championship featuring GT cars. I can’t wait to start working with AF Corse and I really hope I can aim for the title, along with my team-mates. I will work hard and give my all in this new chapter in my career, knowing I can count on the support of all my fans. I would like to thank Scuderia Ferrari for this opportunity and, finally, would like to dedicate this season’s new adventure to everyone in Japan, who on this very day, commemorate the second anniversary of the devastating earthquake that hit our country.”

Puno sreće Kamui, nadam se da će ti i ovo iskustvo pomoći da nam se vratiš u F1 nagodinu gdje i pripadaš  thumbs1


Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1753 u: Ožujak 12, 2013, 21:45:49 »
Cirkus je pred vratim i obavezno pogledati službeni FIA video - pregled prošle sezone

Formula 1 2012 Official Season Review [HD] - YouTube


Jedva čekam....

"I crvena svjetla se gase"
*copyright Ivan Blažićko. Sva prava pridržana

I naravno Kimi je dovio svojih "pet minuta" u videu!  cer1njo ave1 ave1
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2013, 21:47:32 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1754 u: Ožujak 13, 2013, 12:44:04 »
Bome se isplatilo pogledati zbog velike količine lijepe ženadi  cer1njo

Dobro složen video, lijepo me podsjetilo na neke trenutke prošle sezone a bome sam i skoro suzu pustio na kraju kad sam se sjetio kako je Alonsu pred nosom izmaklo prvenstvo, onaj njegov pogled u prazno  cry1

Jedva čekam novu sezonu  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.