Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816222 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1905 u: Ožujak 24, 2013, 14:14:45 »
Upravo to cer1njo
Najradije bi ga šćepao dsmoker

Sky Sports F1 2013 - 02 Malaysian GP - Race: Horner has explaining to do
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Formula 1
« Odgovori #1906 u: Ožujak 24, 2013, 15:15:03 »
dobra utrka i drago mi je kaj sam se probudio prije alarma koji mi nije zvoni -.-
Žao mi je Marka i Rosberga danas, a baš sam navijao za njega i da ima podij, također i za Buttona al jebga...
Također me jako zanimalo što će ko reći nakon utrke. Da ne zaboravim Alonsa, stvarno pederica kaj ga nisu odma pozvali u boks da mu to srede jer vjerujem da bi se vratio u utrku koliko god završio straga nakon promjene krila. A kad mu je ono otišlo mislio sam da će se razbit sam tak

Offline s2000


Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1908 u: Ožujak 24, 2013, 15:58:04 »
Fkt tužna utrka danas. Žao mi nanda jer su loše Timske odredbe upropastile njegovu utrku, žao mi je dvojca iz Force Indije, također ljudi u boksu upropastili obojici utrku. Isto se dogodilo Buttonu, i to već nekoliko puta u McLarenu. Al najviše mi je žao Nice i Marka pošto vjerujem da su zaslužili 1 i 3. mjesto. No opet da ne bude sve za Žal, Drago mi je što se Massa na kraju herojskom vožnjom probio do 5. mjesta. Ferrari je konkurentan jako velika je šteta što to nije uspio pokazati od početka, i lijepo mi je vidjeti Massu kako grize za pozicije s Nandom. U Ferrariju postoje timske odredbe ali vidjeli smo kako je Massa zatvorio Nanda na startu i definitivno su im dali prostora za utrkivanje. Ne znam po njima se najviše sere za te timske odredbe, ali u prošloj sezoni su one i bile logične jer Massa nije imao nikakve šanse za naslov. Ove godine je krenuo sjajno, sviđa mi se njegova forma i definitivno opet grize kao lav kao nekada. zasad i tuče Alonsa 2:0 u kvalama i jedva čekam Kinu koja bi mogla biti super zanimljiva. Al Maleziju su sve u svemu danas obilježile velike pogreške na Pit Wallu.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1909 u: Ožujak 24, 2013, 16:03:28 »
Sve više mi se čini da je ovaj 'sport' namešten, da kladionice imaju veliku igru tu i da neki vozači MORAJU završiti na određenoj poziciji. Da je top 3 u jednoj od prvih utrka sezone unapred određen (Vettel, Webber, Hamilton, Rosberg) - katastrofa.

Tak je to pa usudio bih se reći u svakom sportu. cry1 Ono nemoš znat šta je namješteno, a šta nije više  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #1910 u: Ožujak 24, 2013, 17:14:10 »
Nisam uopće ulazio u temu pošto sam propustio utrku ujutro dok nisam sad snimku pogledao.

Kako je već rečeno - tužno. Pogotovo jer jako favoriziram Webbera i vjerujem da je dovoljno dobar vozač za prvaka samo što ga već godinama koči ili sam tim ili ovaj plačimačak na svoju ruku. Nevjerojatno kakva je to bahatost bila. Pogotovo kada je Vettel rekao ono "maknite ga, brži sam", a u tom trenu nije bio brži, dapače, Webber je koliko se sjećam više krugova za redom radio brža vremena. A i na kraju se je Webber jako dobro branio kad je ovaj počeo sa pizdarijama dok je Webber izlazio iz boksa i vjerujem da je stvarno bilo to što je Mark rekao - Vettel je vozio punim gasom sa punom snagom motora jer kako mu je otišao u trenu dok ga je pretekao, to nije bila vještina, tu se baš vidlo da mu je bolid brži, odn podesio ga je (gorivo, kers, što god) očito samo da ga prođe.

Svakim danom sve više mrzim tog Vettela i iako ima nešto istine u onome što je Blažićko rekao - "tako se postaje prvakom", nikada nisam odobravao takvo što. Mislim ako možeš biti prvak samo igrajući prljavo k vragu i s tobom onda.

Također mi žao Rosberga jer on je stvarno i bio brži i mislim da mu je momčad mogla dopustiti da prođe Hamiltona odn da bi on to uspio bez nekih prevelikih problema tj bez ugrožavanja oba bolida. Ali opet samim ovim potezom mi je on porasao u očima za razliku od drugog švabe jer ne misli sebično samo na sebe.

Žao mi i FI, stvarno banana da im oba vozača koji su bili solidni moraju tako odustati. Fernandova nesreća također - bezveze. Ma baš depresivna trka zapravo i najatraktivniji potezi su bili oni najprljaviji ili besmisleni. Massa me jedino baš razveselio jer je jednostavno letio na kraju i želim ga takvog gledati ostatak sezone. Webber i on su mi vozači koji nisu još bili a mislim da zaslužuju biti prvaci prije nego im vrijeme prođe  p1va
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2013, 17:42:54 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1911 u: Ožujak 24, 2013, 17:24:35 »
+1 thumbs1

U mojim snovima: Alonso osvaja naslov prvaka, uz veliku borbu protiv Kimija, Mercedesovog dvojca i Masse. Svima njima zelim da osvoje naslove, i jos Webber je tu. shy1 :P

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Formula 1
« Odgovori #1912 u: Ožujak 24, 2013, 22:09:39 »
Nakon ovoga danas Vettel je samo potvrdio zašto ga ne mogu probaviti  jaad
Žao mi je Webbera, Buttona i Ferarija  cry1
A Hamilton je išao pozdravit svoje bivše kolege, al to je mogao i nakon utrke napravit  cer1njo cer1njo

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #1913 u: Ožujak 24, 2013, 22:50:49 »
Mark Webber Shows Sebastian Vettel The Middle Finger - Webber Flipping the Bird!


E sada imamo lepo i u HD-u. Baš je pravi baja ovaj Webber  ave1

Offline CROKiXi

Odg: Formula 1
« Odgovori #1914 u: Ožujak 25, 2013, 13:21:21 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline the_prodigy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1915 u: Ožujak 25, 2013, 22:00:15 »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1916 u: Ožujak 25, 2013, 22:18:27 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline the_prodigy

Odg: Formula 1
« Odgovori #1917 u: Ožujak 26, 2013, 11:35:58 »
Možda vidimo Kubicu sljedeće godine uz Raikkonena  šofe1



F1: Kubica 'Definitely' In Running For 2014 - Boullier
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #1918 u: Ožujak 26, 2013, 12:31:44 »
Al tu piše da Kimi nije odlučio još, znači da bi čak Kimija mogao zamijeniti Robert. Iako Robert i Kimi duo ne zvuči loše.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #1919 u: Ožujak 26, 2013, 13:47:46 »
Podij iz Australije...