Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 816025 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #75 u: Veljača 03, 2012, 12:17:53 »

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #76 u: Veljača 03, 2012, 12:20:35 »
Ovo Ferrarijevo prednje krilo je stvarno ružno, ali je možda revolucionarno. kuul

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #77 u: Veljača 03, 2012, 12:26:15 »
WTF koja ružnoća, kako ogavno zgleda i ferrari i FI.  cry1 cry1

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #78 u: Veljača 03, 2012, 12:28:29 »
Ovu dodatnu "rupu" zasada nitko nema.....


Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #79 u: Veljača 03, 2012, 12:35:44 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #80 u: Veljača 03, 2012, 13:15:16 »
Preružan nos i Ferrarija i Force Indije  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #81 u: Veljača 03, 2012, 17:53:48 »
Meki rula zato pecto. Koj im je kurac s tim dizajnom?  cry1 Mislim, znam aero spike i to sve, ali Ferrari izgleda kao kamion naprijed.  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Formula 1
« Odgovori #82 u: Veljača 03, 2012, 17:56:44 »
Haha slazem se da je ruzan, al ako je priblizno brz kao sto je gadan - ne bi me cudilo da na pol sezone svi pocnu kopirati i raditi "sitne" preinake na svojim bolidima  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #83 u: Veljača 03, 2012, 18:33:51 »
Vjerovatno će sve momčadi osim McLarena imati takav nos.... Možda još koja napravi kao i McLaren....

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #84 u: Veljača 03, 2012, 22:45:49 »
Čekamo Mercedes i Red Bull da svoje predstave.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #85 u: Veljača 04, 2012, 09:59:24 »
Vjerovatno će sve momčadi osim McLarena imati takav nos.... Možda još koja napravi kao i McLaren....

Onda bude McLaren ili daleko napred ili... dsmoker
Baš me zanima dal bude opet jedna dominantna momčad, a sve mi se čini da bi to mogli biti upravo Britanci.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #86 u: Veljača 04, 2012, 11:24:40 »
Vjerovatno će sve momčadi osim McLarena imati takav nos.... Možda još koja napravi kao i McLaren....


Onda bude McLaren ili daleko napred ili... dsmoker
Baš me zanima dal bude opet jedna dominantna momčad, a sve mi se čini da bi to mogli biti upravo Britanci.


zar po ljepoti bolida ti se čini da bi mogli biti dominantni.

Meni je već slabo od komentara po forumima o otporima zbog te grbe, kako Ferrari iam veću grbu nego Lotus i Force Indida i bit će sporiji itd. Kao da su svi inžinjeri, dizajneri i doma posjeduju taj bolid i zračni tunel. Pa šta se misli. Da su bolid dizajnirali laici i onda su "forumaši" pametnij jer kažu da je grba prevelika. Možda baš grba bolje usmjerva zrak u otvor za hlađenje motora i mjenjača. podvozje je ove godine jako bitno.....
Nema smisla po ljepoti nekome davat prednost kao niti pametovat o tim silnim otporima i "lošoj grbi Ferrarija jer je prevelika i JA znam da Lotus ima bolju aerodinamičniju grbu"..... To sam streo na BUG forumu itd...








Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #87 u: Veljača 04, 2012, 11:48:23 »
zar po ljepoti bolida ti se čini da bi mogli biti dominantni.

Da
Ne, naravno  jaad

Opće me boli za grbe Ferraria i Lotusa i njih pecto, grdi su mi da glava boli, a niko nije komentiral brzinu!
Ti to opet shvaćaš i komentiraš na neki "svoj" način!

Moj je post više šaljive naravi, a i smajl to sugerira.
Iako sam naravno tu i mislil na onu "totalno drukčiji od drugih" - to bi, sasvim logično, moglo značiti da se bi takvi bolid mogel isticati - e sad, pozitivno il negativno, to također govori moj post ("ili").
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #88 u: Veljača 04, 2012, 14:32:01 »
Iako sam naravno tu i mislil na onu "totalno drukčiji od drugih" - to bi, sasvim logično, moglo značiti da se bi takvi bolid mogel isticati - e sad, pozitivno il negativno, to također govori moj post ("ili").

Točno to - ako budu jedini "drugačiji" sigurno će se isticati, sad je pitanje hoće li požaliti što i oni nisu napravili takve preinake, ili će se ostalima pokazati kao ipak neuspjeli eksperiment. A što je Montoya rekao da misli da će McLaren dominirati pretpostavljam da zbog činjenice da su već u prošloj sezoni imali strašan bolid i vozače gdje je Button sve bolji vozač, odn, nakon naslova u Brawnu se prilagođava McLarenu što se vidi po njegovim rezultatima, i ako se nastavi taj trend, ove godine bi mogao biti i ozbiljan kandidat za prvaka. A Hamilton je s druge strane cijele vrijeme isto tu među prvih 5, tako da ako se tkao sagleda, zaista McLaren ima velike šanse. A ne zbog nikakve grbe (no opet, eto, možda im i to pomogne, ili baš uništi nade)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #89 u: Veljača 05, 2012, 19:07:23 »