Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 851105 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2595 u: Listopad 23, 2013, 21:38:19 »
Dr. Helmut Marko govori o 19-godisnjem Kyvattu kao da je vec osigurao mjesto u Toro Rossu, i to ispred dosadasnjih favorita Da Coste i Sainza jr. Je li rijec o talentu ili ruskom lobiju... Moguce da je i talent, ove je sezone uspio napraviti velike rezultate i u F3 i u GP3.

Jos malo do prvih treninga u Indiji.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #2596 u: Listopad 23, 2013, 22:25:02 »
lets not get hasty here guys  ;D
zvuči očajno da, ali to je samo audio i nezna se je li to bio upaljen samo goli motor ili koi drek već..
jer ako nije nataknut na neki exhaust pipe i u nekom kućištu naravno da zvuči ko da razvijaju motore za usisavanje debrisa na cesti
Ali kad sjedne u bolid i ima pravilnu ispušnu granu i slične gluposti, možda će biti bolje - možda  :P

Imaš pravo - kako dobar zvuk npr razvija 4C sa samo 150 kubika više i jedno 3 puta manje konja plus redni 4 cilindraš vs V6, teško da će F1 loše zvučati. Wulf glas razuma  ;D

« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2013, 22:26:38 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2597 u: Listopad 23, 2013, 23:14:29 »
Dr. Helmut Marko govori o 19-godisnjem Kyvattu kao da je vec osigurao mjesto u Toro Rossu, i to ispred dosadasnjih favorita Da Coste i Sainza jr. Je li rijec o talentu ili ruskom lobiju... Moguce da je i talent, ove je sezone uspio napraviti velike rezultate i u F3 i u GP3.

Jos malo do prvih treninga u Indiji.


On je osigurao mjesto u Toro Rossu. Daniil Kvyat je Rus, koji će voziti u 2014. godini za TR. Već si naveo da je ove sezone ostvario zavidne rezultate, pogotovo onda kada je objavljeno da Ricciardo prelazi u Red Bull (negdje oko Belgije se to znalo). Što znači da je jako dobro regirao pod pritiskom, za razliku od njegovog momčadskog kolege da Coste koji je imao slabe rezultate. Također razlika između Kvyata i da Coste/Sainza je što mladi rus, osim pto je talentiran nosi i sa sobom oko 10 milijuna eura. To je bitno s obzirom na povečanje troškova sljedeće sezone.
Za da Costu i Sainza vrata nisu zatvorena, ali će malo pričekati. Vergne sljedeće sezone mora napraviti korak dva naprijed ili će završiti kao Buemi/Alguersuari.

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2598 u: Listopad 23, 2013, 23:26:46 »
Prvi glas da je u Toro Rossu.

Cini se kao win-win situacija, za momcad i za opcenito F1.

Od svih mogucih mladih, nekako sam najvise za Magnussena. Mislim da je on rekao da je izglednije da ce biti vozac treninga sljedece godine, ali da jos ima izgleda za jedno od dva mjesta u McLarenu, sto nekako sumnjam.

I Felipe Nasr je u istoj poziciji...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2599 u: Listopad 24, 2013, 09:32:47 »
Jos malo do prvih treninga u Indiji.

Možda i vjerojatno zadnjeg GP-a kod njih u dogledno vrijeme.
Mislim da od sljedeće sezone nisu u kalendaru.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2600 u: Listopad 24, 2013, 11:35:00 »
Da, a i tesko da ce se vratiti uopce u kalendar jer nisu nista uspjeli (popularizacija F1 u Indiji) u ovih nekoliko godina sto se odrzava.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2601 u: Listopad 24, 2013, 20:59:02 »
Inače meni ok staza, ali u krivoj državi (što je žalosno s obzirom na milijardu stanovnika, pa mora biti barem 50-100000 ljudi koji ima barem neku kintu u džepu).

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #2602 u: Listopad 24, 2013, 22:10:07 »
Ma ima ih i na milijune, (od milijardu i 200 milijuna!!) i tisuce velikih firmi. Ali njima je bitniji kriket i razvoj IT...

Ili je tu nesto drugo u pitanju hmm.

A procitajte ovo:
Citat:
'Diario Motorsport' said the Brazilian, who has lost his Ferrari race seat, will replace Pastor Maldonado, who could take his lucrative PDVSA backing to Lotus. The report said the news, with 32-year-old Massa to be "paid a wage" by Williams rather than become a pay-driver, will be announced "in the next days or even hours". But for now, it remains just a rumour, even though it is interesting that, only very recently, Massa decided to 'follow' Oxfordshire based Williams on Twitter.

Naravno, glasine su, ali ne bih volio da Hulk bude ostecen zbog Maldonada.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2603 u: Listopad 24, 2013, 23:06:17 »
A čuj... sve je moguće. Iako iskreno, ja mislim da će Hulk kad-tad u Ferrari (naravno ako Alonso digne sidro kao što se priča). Alonso je podosta nezadovoljan u Ferrariju, a iz zadnjih izjava Domenicalija i Alonsa da se isčitati između redaka da to više nije to, nažalost.
Koliko sam ja skužio vezano uz Maldonada, u Venezueli se vodi velika istraga vezano uz novac koji se daje kao potpora vozačima. Uglavnom korupcijska afera u kojoj je možda uključen i Maldonado. Ako Venezuela zatvori pipu, mogao bi Maldonado van. No sve su to nagađanja kao i uvijek.

Offline Montoya

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #2605 u: Listopad 27, 2013, 09:50:15 »
Odličan stream The PD Show on USTREAM: Just things. Other Sports . Utrka počinje za 40 min

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2606 u: Listopad 27, 2013, 09:56:52 »
Obični stream, a negdje 1552178956258632558 puta bolji od Kreatorovog prijenosa... Hvala, odličan je, ne trebam čekak sopcast..  thumbs1  p1va

A baš spominjem na drugom forumu, kako je retardirani "Kreator" prestao davat ikakva opravdanja i nadanja... Ali sikreno, nakon šta sam cjelu ovu sezonu praktiči proveo uz Sky ekipu, (i live u Monzi  kava1  cer1njo  šofe1) vraćat se na ove naše AMATERČINE od kojih i ja imam više pojma o F1 mi ne pada ni na kraj pameti...

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2607 u: Listopad 27, 2013, 10:08:03 »
Baš je u pol 11 ili u 11?

BTW, prošlog tjedna Slovenci su mislim prebacili na DVB-T2 i od tad je uz normalni drugi, dostupan i:

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #2608 u: Listopad 27, 2013, 10:38:02 »
Massa ave1

Kaj je ovo s Fetlom bilo...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #2609 u: Listopad 27, 2013, 10:44:23 »
 kava1