Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 825767 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #210 u: Ožujak 09, 2012, 11:15:36 »
Renata Sopek  cer1njo
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #211 u: Ožujak 09, 2012, 11:31:36 »
Ljepo je vidjet da se u ovoj usranoj državi mladi čovjek ovako trsi i pokušava što više raširiti ovaj sport....

Kao i šta GP1 stranica pojede onaj užas od F1racinghr žutila...
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2012, 11:36:32 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #212 u: Ožujak 09, 2012, 12:23:12 »
Znamo da nije blažičko pod kacigom  cry1 Di bi on stao u to  ;D ;D Al sad me baš zanima tko bude :D :D

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #213 u: Ožujak 09, 2012, 15:08:57 »
Ajde, barem je Novak, iako bi savršeno bilo kad bi ovaj pod kacigom bio Blažičko, prijenosi bi ili 50 % bolji nego prošle sezone. Blažićko i Novak od dosadne utrke mogu napraviti odličnu p1va

Offline Iceman

Odg: Formula 1
« Odgovori #214 u: Ožujak 09, 2012, 17:25:42 »
Lik koji je u crnom kombinezonu neznači odmah da je i komentator. Vlasnik kreator grupe kaže da je "lomio" tu neku osubu još prije tjedan dana da prihvati ulogu komentatora. Zna se da je Blažičko odbijao prihvatiti ponudu. Ja mislim da se baš radi o Blažičku. 

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #215 u: Ožujak 09, 2012, 17:34:11 »
Bilo bi super; em su kvalitetni pojedinačno, a još bolji kao duo, pošto su puno skupa komentirali.
Već vidim ispade "suzdržat ću se od komentara" u vezi izbacivanja Spa i nekih kultnih staza... :)
Naravno, ak budu oni.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Formula 1
« Odgovori #216 u: Ožujak 09, 2012, 18:01:05 »
Stig- veliki fpalm1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #217 u: Ožujak 09, 2012, 20:07:59 »
Jedva čekam ako je Blažičko njegove komentare, najbolji je bio  thumbs1 thumbs1

Offline iced16

Odg: Formula 1
« Odgovori #218 u: Ožujak 10, 2012, 01:01:42 »
I napad Kimijaaa!!!!!! Prolazak!!!!! Ljudi moji kakva utrka!!!  šofe1

Ajmo Blaž, budi komentator!!

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #219 u: Ožujak 11, 2012, 02:49:27 »
Moj komentar sa BUG foruma jer mi se više sere koliko ima idealnih stručnjaka u ljepoj našoj silovanoj!!!
-a najviše se tiče famozne analize ratardacije od Auto moto und Sporta koji su odjednom digli Mercedes u nebo.....
________________________________________________________________________________________________________________

Zar čitat i slušat analize "stručnjaka" iz Auto mot "und" sporta nakon njihove stručne analize prošlogodišnjih predsezonskih testiranja??


Da, sada će njih slušat fanovi mercedesa, a njihova prošlogodišnja "analiza" je valjda pala u zaborav!

Stavili su Ferrari na 9 mjesto!!!

Ajmo se sada svi tu skupa kladit, Ferrari možda neće biti prvi........, četvrti, ali ja mislim da neće biti ni deveti!!! -- kako kaže famozni AMuS koji je prošle godine Ferrari i Williams stavio među opake igrače...

Ova predsezonska testiranja su počela bacat na ljepu našu...............

Toliko stručnjaka iza tipkovnice, Pero zna da je Ferrari omašio sa dizajnom jer vidi preširok nos i veliku rupu u isom iako nema veze sa vezom kako nastaje F1 bolid, Radojko zna da je Mercedes napravio odličan bolid jer Ross Brawn kaže da se neće borit za postolja - i to odma znači da je to avion + MS, Lotus je FANTASTIČAN jer je došao Kimi i ON će sada ove godine tu momačad dignut iz pepela nakon 2006 jer je to KIMI

A Jan kaže da ipak ne treba otpisat Williams jer su bili dobri na testiranjima IAKO TESTIRANJA NIŠTA NE ZNAČE!!
_________________

Možda nećemo imati vozača u F1, ali čitajući portale i forume imamo stručnjaka od aerodinamike, ispuha, podvozja, konstrukcije bilida itd..... Tako da još malo pa će umjesto Brawna na zidu Mercedesa, (ili kakve druge momčadi) sjedit Hrvatko Jasveznam i vodit tu momčad.......

______________________________________________________________________
« Zadnja izmjena: Ožujak 11, 2012, 03:05:48 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #220 u: Ožujak 11, 2012, 05:09:52 »
 cer1njo

A kaj se sekiraš.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #221 u: Ožujak 11, 2012, 08:19:56 »
Nije sekiranje, nego komentar na tipičn balkansko debilno izražavanje.

Svi smo najbolji ministri, nogometni izbornici, rukometni izbornici, F1 dizajneri.

A to za F1 mi nikako nije jasno. Pa kako netko može tupit o dizajnu kao da mu je to u malom prstu!!

Ima jedan komentar na GP1 portalu i glasi nekako:

"ja sam odmah vidio da je Ferrari promašio dizajn jer ima pre širok nos, prekratak je i bočni usisnici mu neće vuć dovoljno zraka...."

- samo bi pitao toga zašto već nije makar u kakvom HRTu ili Marussiji kao neki savjetnik kada preko slike bez telemerije "on vidi" da to nije to!!!

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #222 u: Ožujak 11, 2012, 08:28:59 »
Ma ja se općenito ne zamaram time. Mislim volim i ja reći neke stvari o nekim stvarima, ali ako to nije moje područje ne pačam se. Dok npr kod reprezentacije naše bilo kojeg sporta u HR postoje 4 i pol milijona izbornika, pa se vrlo lako posvadit.  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #223 u: Ožujak 11, 2012, 09:02:38 »
Ma ja se općenito ne zamaram time. Mislim volim i ja reći neke stvari o nekim stvarima, ali ako to nije moje područje ne pačam se. Dok npr kod reprezentacije naše bilo kojeg sporta u HR postoje 4 i pol milijona izbornika, pa se vrlo lako posvadit.  cer1njo

Da, to je malo nezgodno pošto smo svi bolji od Bilića, Goluže, Rudića.....

A još sada kada vidim koliko stručnjaka šta se F1 tiče.....

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #224 u: Ožujak 11, 2012, 10:32:25 »
E o ovome ja pričam!!!

Po našim stručnjacima sezona 2012 nije ni počela, a Ferrari treba već radit bolid za sljedeću sezonu jer je F2012 promašaj

Mislim, možda i je promašaj, ali brate mili zar nebi trebala proći koja utrka da se to konstantira!!! Ovo je strašno!!