Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 824902 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #315 u: Ožujak 18, 2012, 08:46:43 »
McLaren fantastičan!!, Red Bull odmah iza njih. Alonsov Ferrari do pola utrke je držao tempo sa Mercedesom i Red Bullom! Williams ugodno iznenađenje

NAJVEĆE razočaranje - Mercedes! Užas!!!

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #316 u: Ožujak 18, 2012, 08:52:25 »
Kako mi je žao Maldonada :( ali mene zanima kak je Kobayashi došao 6. a Perez je bio ispred njega do zadnjeg kruga XD Odlična utrka ave1 on the side note. Novak i Blažičko, falili su mi.

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #317 u: Ožujak 18, 2012, 09:11:54 »
Kao prvo - nade i moje očekivanje da "čuvaju" Blažička kao iznenađenje za samu utrku bili su točni i to je velika stvar!
Pravi F1 komentatorski par znači "pol utrke"!

Drago mi je zbog pobjede McLarena, koji izgleda prelijepo, šteta kaj nije bila dvostruka pobjeda, SC je zeznul sve, a Vettel po običaju, nema problema sa manjkom sreće...
Alonso je opet dal maksimum u Ferrariu koji čak i nije odma iza vodećih, već je iza skupine momčadi koje su iza vodećih - a to je loše.
Kimi, palac gore, nadam se još jačem Lotusu!

Onaj Francuz mi se odma gadno zamjeril kad nije pustil Alonsa i od srca želim sve najgore - naravno, samo u smislu rezultata i ostanka u F1.
Nema praštanja, nema zaborava :)
Gadi mi se RB "strategija".

A štos je kaj opet ne navijam za nikog posebno, samo gajim više simpatija prema nekima, koji mi to vožnjom pokazuju.

Za kraj, posebne čestitke Buttonu, koji je to sasvim mirno privel kraju.
Onak majstorski!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #318 u: Ožujak 18, 2012, 09:20:35 »
Dobra utrka, baš sam uživao u ponovnom javljanju Novaka i Blažička. Najveće žaljenje gajim prema Maldonadu koji je imao fantastičnu utrku. Odlično se nosio sa Alonsom i općenito dobra vremena je imao. Lijepo je bilo vidjeti Red Bull kako se muči za vrh. McLareni su fantastični i prelijepi. Bez puno filozofiranja su napravili najbolji bolid. Općenito gajim simpatije prema Jensonu, pa eto došao sam na svoje. Jednakost prve četvorke rula. Također lijepo je bilo vidjeti ponovo Kimija.

Kobayashi i Alonso također imali rulajuće dionice, potonji više zbog toga što je ponovo izvlačio maksimum maksimuma iz Scuderie. Fantastičan start Buttona i odlična taktička rekacija Vettela pri izlasku SC-a na stazu. Nikako mi nejde u glavu odluka koja je koštala Hamiltona drugog mjesta, da uđe u boks u istom krugu kao i kolega Jenson. Obožavam Australiju, ali malo je falilo nečega. Također mi je žao Mercedesovaca koji eto nisu imali sreću jer loši rezultati nisu njihova krivica.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #319 u: Ožujak 18, 2012, 09:30:25 »
Odlično se nosio sa Alonsom i općenito dobra vremena je imao.

Replika, ispravak netočnog navoda.

Williams je bio brži od Ferrarija u utrci! Alonso se je odlično nosio sa osjetno moćnijim bolidom iza sebe zadnjih 20 krugova!!!


Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #320 u: Ožujak 18, 2012, 09:31:22 »
Correct  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #321 u: Ožujak 18, 2012, 09:35:03 »
Odlično se nosio sa Alonsom i općenito dobra vremena je imao.

Replika, ispravak netočnog navoda.

Williams je bio brži od Ferrarija u utrci! Alonso se je odlično nosio sa osjetno moćnijim bolidom iza sebe zadnjih 20 krugova!!!

Upravo sam to i ja htel reći... :)
Već sam gore spomenul da Ferrari spada iza dosta izjednačenih momčadi (u koje spada i Williams), koje su pak iza najboljih...

I da, žao mi Mercedesa, to sam zaboravil reći, no nekak se podrazumjevalo.
Maldonado (srećom) ima sreće kaj mu nikaj nije (barem kolko se zna), bil je ono žestoki udar, posljedica njegove greške.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #322 u: Ožujak 18, 2012, 09:37:54 »
Najbrži krugovi.

Nakon P3 i kvalifikacija, Mercedes opet ogromno razočaranje, Williams i Ferrari iznenađenje; Button u svom elemntu




Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #323 u: Ožujak 18, 2012, 09:49:35 »
U ovoj utrci se pokazalo kolko je Alonso stvarno dobar vozač. Onaj Massa iza, katastrofa i sramota. Ali standings konstruktora nakon utrke je priceless. Mclaren, Red Bull pa Sauber  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #324 u: Ožujak 18, 2012, 09:56:53 »
Poredak utrke.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #325 u: Ožujak 18, 2012, 10:02:57 »
Još četiri dana pa ponovni cirkus... Ke lepo...

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #326 u: Ožujak 18, 2012, 10:06:52 »
Kud si već navalil na drugu, još se čekaju komentari ogromnog postotka forumaša...
Mislim da ju je dobar postotak i prespaval, tj. još sanja prazne flaše :)

Ja sam se digel u 5:50, iako sam navil mob na 6h.
Zakuril, skuhal kavicu uz gledanje emisije, malo kasnije čaj i tablete...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline iced16

Odg: Formula 1
« Odgovori #327 u: Ožujak 18, 2012, 10:28:44 »
Kud si već navalil na drugu, još se čekaju komentari ogromnog postotka forumaša...
Mislim da ju je dobar postotak i prespaval, tj. još sanja prazne flaše :)

Ja sam se digel u 5:50, iako sam navil mob na 6h.
Zakuril, skuhal kavicu uz gledanje emisije, malo kasnije čaj i tablete...
ja lipo u 5ipo, isto tako stavio kavu kuvati... I onda u 6:50 idem upaliti streaming video kad one ne može upaliti! Valjda prevelik broj ljudi bio na tranici. I onda navrat nanos tražim na b-netu i slućajno nađem utrku. I kad ono još HD! hahahahaha... Taman sam stigao na start, 20sec prije :D

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #328 u: Ožujak 18, 2012, 10:40:06 »
Ja sam se također probudio u 6.00 , skuhao kavu i popio, pa zovnuo starce i probudio ih  sm1jeh da dolazim odgledat utrku.Sjeo u auto ovezao se kod njih i naguzio se ispred telke.
Utrka poprilično zanimljiva i puna događanja sa čak šest svjetskih prvaka na gridu.Čestitke Buttonu na odličnoj vožnji , nastavlja tamo gdje je prošle sezone stao , i dokazuje svoju vozačku kvalitetu koju su mu mnogi često osporavali ili je zanemarivali.

Red Bull ipak ne izgleda tako loše kako se na početku predviđalo , možda je bolje reći da se McLaren vratio na stare pobjedničke staze , i nadam se da će sezona biti puno zanimljivija po pitanju pobjednika nego što je to bila prošla.

Mercedes baš i nije u samoj utrci opravdao dobre rezultate u kvalifikacijama , a nadam se da ih problemi tehničke prirode neće u toku sezone udaljiti od borbi za vrh poretka , jer izgleda imaju poprilično solidan i konkurentan auto.Šteta za dedu Šumija i odustajanje.

Ferrari mi se ipak ćini loš , iako je Massa katastrofa i mislim da bi glavonje trebale tražiti nekog drugog "vodonošu" ali koji će ipak osvojiti pokoji bod za ekipu, pa u tom pogledu Alonsovo peto mjesto izgleda kao vanzemaljski rezultat .

Odličan rezultat i za Sauber,šteta i za Maldonadovu nesreču na samom kraju utrke.

I na kraju Lotus , nisu sam vrh ali bit će tu borbe s Mercedesima pa izgleda i s Ferrarijem kao  i Sauberom.Kimi je odradio odličan posao , šteta što kvale nije bolje odradio.

Sve u svemu , prva utrka najavljuje dosta zanimljivu sezonu vjerovatno s McLarenom i Red Bullom u glavnim ulogama , dok će se iza njih voditi žestoka borba između Ferrarija, Mercedesa, Lotusa, Saubera , a možda i pomrse pokoji put račune ovim vodećim

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #329 u: Ožujak 18, 2012, 10:43:43 »
Mislim da se Kimi vrlo brzo i dobro snašao na povratku u F1.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB