Autor Tema: Formula 1  (Posjeta: 826937 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #465 u: Ožujak 25, 2012, 14:12:41 »


Ferrari u ova tri tjedna mora naći makar pola sekunde zaostatka za vodećima i onda imaju šanse...

Mercedes je razočaranje nad razočaranjima!! Užas!

Offline Punisher

Odg: Formula 1
« Odgovori #466 u: Ožujak 25, 2012, 14:14:48 »
Williams već ima više bodova nego što je imao prošle sezone a Sauber 1 bod manje nego cijele prošle sezone  ave1 ave1 ave1 ave1

Offline budainka16

Odg: Formula 1
« Odgovori #467 u: Ožujak 25, 2012, 14:17:00 »
Ode moja prognoza u qrac :((
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #468 u: Ožujak 25, 2012, 14:18:13 »
Njabrži krugovi


Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #469 u: Ožujak 25, 2012, 14:22:06 »
Sedmi, dakle Kimi, more u nekim svemirskim raspletima nakon 3 utrke postati i vodeći - to samo govori kolko je genijalno startala sezona!
Četrnaest šofera već ima bodove, ma kud bolje!
A gotovo je neizbježno da ih osvoje i još dvojica - Rosberg i Maldonado.
Tu su i Grosjean, kojem istina nejde u trkama (ko i dvojici u rečenici iznad) ali bude on došel do bodova, i naravno - Massa :)

Ode moja prognoza u qrac :((

Ma nije bila tolko loša - jedino Massa  sm1jeh

Kad sam rekel ujutro da bi s nje trebalo prekrižiti Vettela, mislil sam napisati da se nikad ne zna za Alonsa ali zaboravil.
To se odnosilo na tvoju prognozu.

Nisam izmislil sad nakon pobjede ovo za Alonsa, jednostavno sam zaboravil ujutro to dodati, a sad bi kulno ispalo da jesam  shy1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #470 u: Ožujak 25, 2012, 14:29:59 »

Kimi - kralj


Ovo me jako zanima. Iz kojeg razloga!? Šta je to napravio, osim najbržeg kruga utrke, a da Alonso i Perez nisu još bolje, više, jače

Stvarno ne vidim razolge tog opakog uzdizanja Kimija. One komentare, da nije dobio kaznu bla bla me ne zanimaju! Startao je dva mjesta iza Alonsa i jedno iza Pereza; ova dva su 1 i 2 dok je on peti; Dakle ALonso sa osmog na prvo, Perez sa devetog na drugo, Kimi sa desetog na peto! I šta je to kod njega kraljevsko u ovoj utrci?!

Offline KimiHR

Odg: Formula 1
« Odgovori #471 u: Ožujak 25, 2012, 15:04:30 »
Alonsa je čisto posralo što ovaj Perez nema dovoljno iskustva da bi iskoristio evidentno brži bolid.Mada se ne bih kladio ni u to da je bilo i nekakvih internih razgovora na relaciji Ferrari-Sauber.Perezovo ostajanje jedan krug duže na intermedijima i gubitak skoro 7 sekundi kada je već imao skuvanog Alonsa WTF ???Ili radio poruka iz njegovog boxa 5-6 krugova prije kraja kako su zadovoljni i s 2. pozicijom iako su evidentno brži , WTF,WTF,WTF?????

Uglavnom , nakon prekida pomislio sam da će ovo biti još jedna dosadna VN Malezije s beskonačnim kruženjem iza SC-a.Srečom , utrka puna događanja i obrata.Čovjek utrke po meni je definitivno Perez koji na svoju žaliost nije bio i na najvišoj stepenici postolja iako je imao auto za to.
Svejedno čestitke i Alonsu na odličnoj vožnji , odlična taktika i pravovremene promjene guma su također imale veliki značaj u ovoj njegovoj današnjoj pobjedi.

Kimi mi je odradio sasvim solidnu utrku , pametno , bez nekih prevelikih rizika i skupio par novih bodova. Kraljevski


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Formula 1
« Odgovori #472 u: Ožujak 25, 2012, 15:05:44 »
A dok ti ga isto kakiš - to nije dobar rezultat, ha? Da, Alonso i Perez su napravili i bolju razliku, ali činjenica je da je Kimi tu negdje odmah iza njih. A sjeti se i Australije - sa 18. na 7. mjesto - kao da si to zaboravio. Tip je sjajan vozač i to je činjenica. Nije vozio uopće u F1, došao je nazad, u dobru momčad, ali još uvijek ne top-tier, pa gle što radi već u prvim utrkama.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Formula 1
« Odgovori #473 u: Ožujak 25, 2012, 15:08:31 »
Ne serem ja ništa. Perez je i u ovoj i u prethodnoj utrci pokazao više od Kimija pa mu se ne pjevaju ode i proziva kraljem!! Tako da...

A evo ono šta sam rekao i prije Buttona

Button: Sudar s Karthikeyanom u potpunosti je moja krivica

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #474 u: Ožujak 25, 2012, 15:36:15 »
Kimi je ovu utrku vozio jako pametno i bez rizika - to je sve.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #475 u: Ožujak 25, 2012, 17:07:24 »
Svijet Igara , jedna trgovina, imala je nagradno pitanje koje je glasilo : Napišite poredak koji mislite da će biti u nedjelju .
Pobjednik osvaja F1 2011 za PS3.

Moj entry :
‎1. Vettel
2. Alonso
3. Massa
4. Button
5. Hamilton
6. Webber
7. Kobayashi
8. Schumacher
9. Rosberg
10. Raikonnen

 fpalm1

 fpalm1
Sad ja moram doktoru faceplam napravit. ;D
U ljedećem postu napišem i dojmove, prvo da pročitam i vaše komentare.

Offline ZoNTrA

Odg: Formula 1
« Odgovori #476 u: Ožujak 25, 2012, 17:19:28 »
Odlična utrka, Alonso fenomenalan, šta radi od slabog Ferrarija, Perez isto fantastičan, skoro pobijedio. Hamilton opet ne iskorištava pole, Kimi odličan, Webber isto, Senna svaka čast kao i ostalima u bodovima, šteta za Grosjeana i Rosberga. Massa mora odmah van iz Ferrarija, Perez umjesto njega.
JBG, Button i Vettel se sami zajebali.
Na kraju moram priznat fenomenalna utrka prepuna događanja, ko bi reko da će Fernando biti vodeći, a Perez 5. nakon  utrke, sad jedva čekam Kinu.

Offline Cole™

Odg: Formula 1
« Odgovori #477 u: Ožujak 25, 2012, 17:28:48 »
Baš me zanima kako će Vettel u ovoj sezoni se snać, dal će biti miran kao prošlih sezona u pobjedama ili postati incidentan u greškama. Veliki ispit za njega, kada bolid nije u najboljem stanju i najbrži.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Formula 1
« Odgovori #478 u: Ožujak 25, 2012, 18:02:04 »

Kimi - kralj


Ovo me jako zanima. Iz kojeg razloga!? Šta je to napravio, osim najbržeg kruga utrke, a da Alonso i Perez nisu još bolje, više, jače

Stvarno ne vidim razolge tog opakog uzdizanja Kimija. One komentare, da nije dobio kaznu bla bla me ne zanimaju! Startao je dva mjesta iza Alonsa i jedno iza Pereza; ova dva su 1 i 2 dok je on peti; Dakle ALonso sa osmog na prvo, Perez sa devetog na drugo, Kimi sa desetog na peto! I šta je to kod njega kraljevsko u ovoj utrci?!

To sam navel čisto u prvom postu, no iza toga i stojim.
Čovek se vratil iz WRC-a, a da se to uopće ne primjećuje.
Dvije odlične utrke, koje su mogle završiti još i boljim finalnim pozicijama, no puno toga je "moglo biti" pa nebumo o tome.
Uglavnom, nije nikakvo veličanje i ne znam čemu tolko visok "ton" u tvojim postovima!

Da su Alonso (isto sam napisal i za njega) i Perez bili glavne zvijezde, jesu, no Kimi je sigurno treća.
Oni su na svoje pozicije došli igrom slučaja i dugo vremena bili daleko jedan od drugog, od bilo kakvog pritiska, iako su vozili super i držali tempo.
No čim je trebalo izvesti nekaj "special", Perez je skoro uništil sav svoj trud i fantastičnu vožnju - mislim tu naravno na poprilično isforsiran pokušaj preticanja i srećom (da, drago mi je, jako), izlijetanja koje ga ipak nije koštalo - ničeg, a moglo ga je utrke.
Hamilton je vjerojatno bil u nekom svojem, razočaranom izdanju danas i nije im prijetil, sad slijedi Kimi.

S druge strane, Kimi je bil u žestkom "društvu" RB-a, Mercedesa i još njih i vrlo elegantno se nosil s tom konkurencijom, kolko se dalo.
Bez ikakvih konflikata završil utrku u kojoj ih je moglo biti - u tom njegovom "društvu".
Baš me zanima kak bi se dvojac Alonso-Perez nosil s Hamiltonom...koji je očito vozil ispod svojih i mogućnosti bolida.

Eto, nije nikakvo veličanje, samo jedan naklon vožnji jednog velikana...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Formula 1
« Odgovori #479 u: Ožujak 25, 2012, 19:11:54 »
Ja mislim da Hamilton danas nije dao 100% i zato je vozio sam cijelu utrku.Svi znamo da je McLaren ove sezone jako brz a Hamilton jedan od najboljih vozaca koji u takvom bolidu moze napravit cuda,jednostavno nema srece u utrci i jebajga.Takodjer sam veliki fan Kimia(kao i Hamiltona) i mislim da je odradio solidnu utrku i dosao do 5.mjesta sa dobrom voznjom.Cestitke Alonsu ali opet mislim da Ferrari ove sezone nece bas imati sanse za naslov,iako sve karte su otvorene ali to je moje osobno misljenje.Perez je odlicno vozio iz kruga u krug sve brze i brze,taj plasman mu je trenutacno najbolji u karijeri i mislim da nece biti posljednji.Za Massu nemam rijeci,neznam koju posluju porati a ni kome,mislim da ima puno boljih vozaca koji zasluzuju njegovo mjesto u Ferrariu.Ove dvije utrke su nam pokazatelj da ce ovo biti uzbudljiva sezona sa puno događaja a nama gledateljima ispred malih ekrana  to iznimno paše ;)