Autor Tema: Google Chrome  (Posjeta: 17830 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Google Chrome
« Odgovori #30 u: Ožujak 04, 2016, 20:06:25 »
PDF ja imam na mobitelu za čitanje knjiga me služio, tj kad sam imao mobitel, (jednu pročitao ito preveo sa engleskog na hr preko translate, ne pitajte kako sam to uspio pročitat)
ali nikad na kompu nisam koristio ne vidim koristi. Moreš li reći zašto tebi to služi?  p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Google Chrome
« Odgovori #31 u: Ožujak 04, 2016, 20:08:34 »
PDF ja imam na mobitelu za čitanje knjiga me služio, tj kad sam imao mobitel, (jednu pročitao ito preveo sa engleskog na hr preko translate, ne pitajte kako sam to uspio pročitat)
ali nikad na kompu nisam koristio ne vidim koristi. Moreš li reći zašto tebi to služi?  p1va

Jesi ti sad ozbiljno napisao da ne vidiš koristi od .pdf viewera?
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Google Chrome
« Odgovori #32 u: Ožujak 04, 2016, 20:11:24 »
haha jesam mjkmi jer ne vidim koristi  cer1njo . Osim što mi je ugodnije čitat knjigu na mobu s njim , ozb pitam, ne znam, nitko se nije naučen rodio hehe.  p1va

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Google Chrome
« Odgovori #33 u: Ožujak 04, 2016, 20:15:38 »
haha jesam mjkmi jer ne vidim koristi  cer1njo . Osim što mi je ugodnije čitat knjigu na mobu s njim , ozb pitam, ne znam, nitko se nije naučen rodio hehe.  p1va

Pa kakva knjiga? Ako već moraš čitati knjige sa bilo kojeg zaslona, koristiš e-book reader, ostalo je bogohuljenje.

Stvarno nisi primjetio da je svaki drugi online dokument u .pdf formatu? Služi za to da se dokument jednako prikazuje svugdje, što ne možeš garantirati za Word i slične programe.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Google Chrome
« Odgovori #34 u: Ožujak 04, 2016, 20:33:19 »
Pa kakva knjiga? Ako već moraš čitati knjige sa bilo kojeg zaslona, koristiš e-book reader, ostalo je bogohuljenje.

Stvarno nisi primjetio da je svaki drugi online dokument u .pdf formatu? Služi za to da se dokument jednako prikazuje svugdje, što ne možeš garantirati za Word i slične programe.

Ma to mi je bilo privremeno samo.  ;D a gledao sam i to mi je bilo zahtjevo za jednokratku opotrebu. Mslm da sam toju aplikaciju gledao ali nemoj mi vjerovati.

Nisam buraz  cer1njo E hvala na pojašnjenu p1va sm1jeh

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline speedy56

Odg: Google Chrome
« Odgovori #35 u: Ožujak 05, 2016, 11:07:51 »
Da, najviše ga koristim za dokumente, odn. da eliminiram potrebu downloadanja dokumenata i otvaranja u posebnom programu.
Knjige, odn. časopise/magazine u mom slučaju i dalje downloadam i čitam s hdd-a ili cloud servisa (Drive/Dropbox) na mobitelu

Offline Praetorian

Odg: Google Chrome
« Odgovori #36 u: Travanj 25, 2019, 20:58:54 »
Zasto mi od danas u trazilici na GC za svaku stranicu pise da nije sigurna ?


Offline DeS3InY

Odg: Google Chrome
« Odgovori #37 u: Travanj 26, 2019, 10:56:23 »
Zato što podaci koji se razmjenjuju nisu kriptirani. Većina stranica nije i to je sasvim u redu jer se ne šalju podaci koji se ne smiju vidjeti. Ako ti to piše kod login stranice onda već postoji šansa da ti netko pokupi šifru ako si spojen na neki kompromitirani wireless.

Offline MarioSrnic

Odg: Google Chrome
« Odgovori #38 u: Prosinac 19, 2019, 12:04:27 »
Nedavno imam buggy google chrome