Autor Tema: F1 2011  (Posjeta: 99609 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #15 u: Prosinac 22, 2011, 22:34:19 »
Evo, ovo je jedna od onih nekoliko sitnica koje su (p)ostale retardirane u ovoj inače gotovo savršenoj F1 trkalici

Pogledajte što kažu one "vijesti" nakon Catalunye:



Evo i poredak nakon iste:

Vozača:



Konstruktora:




I onda poruka koju dobim u Monte Carlu  fpalm1




WTF - loš performans? Nakon pet utrka drugi u poretku, druga nam je i momčad, ispred svog momčadskog kolege sam koji je k tome prvi vozač momčadi, i onda ovakve nebuloze?

Codiesi - vožnju ste odradili savršeno, sada se još pozabaviti ovim stvarima van piste ili ih maknut  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: F1 2011
« Odgovori #16 u: Prosinac 23, 2011, 23:04:48 »
Neznam šta reć na ovo. To se treba popravit u patchu idućem kao i sjevovi pokvareni.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #17 u: Prosinac 24, 2011, 08:33:08 »
Kao što se vidi, u poretku sam sjajan, uostalom, imao sam 3 podija u 5 utrka, ali ovo što sam dobio da je Brawn "zabrinut" ima valjda veze sa nebuloznim zahtjevima momčadi. U prvoj sezoni u Force Indiji sam završio na kraju 7, a ovi sada od Melbourne traže da budem u kvalifikacijama 2. a u utrci prvi. OK u Catalunyi su tražili kvalifikacije 3., utrka 2.  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: F1 2011
« Odgovori #18 u: Prosinac 30, 2011, 20:56:02 »
 ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #19 u: Siječanj 06, 2012, 12:10:40 »
Nakon 2 tjedna bez vožnje, jučer krenuo opet sa F1 - Monaco je bio na redu. Odvozio trening i kvalifikacije u kojima sam bio 4., da bih danas započeo trku koju sam završio prije 5 minuta.
Ovo je bila jedna od mojih najboljih vožnji uopće  aweCH
Prva pobjeda u novoj momčadi (Mercedes GP), i gotovo besprijekorno odvožena utrka. OK, 2 puta sam okrznuo zidić i oba puta malo oštetio prednje krilo (koje su mi u odlascima u boks oba puta mijenjali), ali ako se to zanemari, vozio sam fantastično. Ostvario najbrži krug u 20 i nekom krugu utrke (vozim 40%, trka je dakle trajala 31 krug), i onda još 4 puta rušio svoje vrijeme  šofe1

Čini se da mi taj Monaco leži puno bolje nego sam mislio jer i u prvoj sezoni sam na njemu ostvario prvi podij, a sada evo i prvu pobjedu sezone u drugoj. Bojim se staze jer više volim osjećaj sigurnosti širine staze i preletavati preko rubnika, ali očito ima nešto u Monte Carlu što mi leži.

Nego, nisam uzeo SS trenutnog ukupnog poretka koji je jako čudan, ali na temelju rezultata utrke možete dobiti otprilike predodžbu i o poretku







Nijedan Red Bull ni Ferrari ni McLaren nisu završili utrku  aweCH

Krivo mi je samo što nisam pogledao na koji način nisu završili, tj par krugova pred kraj sam htio pogledati onu "race incidents" stavku pod race director kategorijom, ali sam do kraja trke zaboravio pauzirati pa nisam vidio, a primjetio sam da fali dosta bolida  cryCH fpalm1

Znam jedino da je Massa odustao nakon sudara sa zidom zavoj prije tunela, jer sam ga prošao i vidio tako skucanog (negdje 10-i krug, bio je ispred mene u tom trenu jer nije otišao nijednom u boks još, ja jesam. Možda je trebao pa mu se ne bi ovo dogodilo  :P)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: F1 2011
« Odgovori #20 u: Siječanj 06, 2012, 22:17:14 »
Hm čudno, otišao malo bezveze na grand prix, uzeo Schumija, 3 kruga i dok se load-a igra zblokira pri kraju load-anja. Deinstal, pa ćemo vidjet. Prvi puta mi se ovo desilo.
Kakav je patch 1.2? Jel uvodi dosta poboljšanja? Pitam za PC verziju. Najviše me zanima single player

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #21 u: Siječanj 08, 2012, 16:09:08 »
Upravo sam napravio nešto (za sebe) nevjerojatno.

Pobjedio u Valenciji, i to sa 12. startne pozicije  ave1

Naime prvu sezonu sam u toj trci završio 22. ili 23., nisam točno siguran, i nekako mi staza uopće nije sjela. Ne znam, možda sam tada imao samo loš dan, ali na treningu redovito izlijetao, na kvalifikacijama završio zadnji, utrka kako rekoh... koma. Ali evo, sad drugu sezonu ne da sam pobjedio (kvale 5.), nego sam odvozio najsavršeniju utrku karijere bez jedne jedine greške. Nijednom čak prešao van rubnika te uspio ostvariti najbrže vrijeme utrke bez upotrebe DRS shy1

Odgađao sam igranje te utrke jer sam je se bojao i nekako ju mrzio, ali sada sam sretan  šofe1
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2012, 16:11:17 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: F1 2011
« Odgovori #22 u: Siječanj 08, 2012, 18:14:33 »
To se meni desilo sa Catalunyom. U Valenciji se lako napreduje na startu utrke, nekako svi nejdu kako bi trebali taj startni krug, te tamo 4 zavoja prije kraja, znaju čak sekundu i pol lošije vozit snop zavoja.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #23 u: Siječanj 09, 2012, 13:14:08 »
Možda, ali i dalje ostaje činjenica da sam svejedno odvozio savršenu utrku (pa se tješim da bih bio prvi ili barem na postolju kako god okreneš  :D)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: F1 2011
« Odgovori #24 u: Siječanj 13, 2012, 19:31:36 »
Ja ne pamtim kad sam odvozio savršenu utrku, mislim da nikad. Bar jednom sam izletio.

Al nije normalno kak mi nejde na Silverstonu, ne mogu bit bolji od 15 pozicije jednostavno nejde pa nejde.

Offline Briatore®

Odg: F1 2011
« Odgovori #25 u: Siječanj 18, 2012, 12:30:57 »
Kao što se vidi, u poretku sam sjajan, uostalom, imao sam 3 podija u 5 utrka, ali ovo što sam dobio da je Brawn "zabrinut" ima valjda veze sa nebuloznim zahtjevima momčadi. U prvoj sezoni u Force Indiji sam završio na kraju 7, a ovi sada od Melbourne traže da budem u kvalifikacijama 2. a u utrci prvi. OK u Catalunyi su tražili kvalifikacije 3., utrka 2.  fpalm1
Ross ti pakuje jer oće vratit Šumija.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #26 u: Siječanj 18, 2012, 16:57:52 »
 cer1njo


ali, ali...


ja sam bolji od Šumija  kuul cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: F1 2011
« Odgovori #27 u: Siječanj 25, 2012, 12:45:35 »
Jučer sam ponovno krenuo ovo igrati, za sada samo MP. Moram ući u formu, nisam baš u najboljoj.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #28 u: Siječanj 25, 2012, 20:28:20 »
Evo i ja danas nastavio nakon 2 tjedna pauze (koja je ipak manje od one prije), vozio Silverstone. Kvale 18., završio 7. Nije ni loše s obzirom da sam na toj stazi uvijek među najlošijima u sezoni.
No nakon trke me igra opet iznenadila. Nezz, cijela ova sezona je prečudna, počevši od onih zahtjeva tima o kojima sma pričao, preko onako, svega ostalog, prvenstveno poretka vozača. Što se sad dogodilo - tim i dalje kao cijelu sezonu ima očekivanje da budem 3. u kvalifikacijama, i drugi u utrci. E sad, nisam 100% ali mislim da mi je ovo najlošija pozicija za kvalifikacije u sezoni, i jedna od najlošijih ako ne isto najlošija pozicija u utrci do sad. Da stvar bude zanimljivija - Rosberg je bio 2., i to je prvi put nakon ne znam, 3, 4 utrke da je iznad mene i što mi tim kaže - da su me izjednačili sa Rosbergom zbog mog sjajnog performansa.

Ono, WTF? Sad kad sam bio najlošiji u sezoni valjda mi to kažu, a kad sma pobjedio mi vele da ako nastavim tako loše da će morati razmisliti hoće li mi produžiti ugovor  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Briatore®

Odg: F1 2011
« Odgovori #29 u: Siječanj 26, 2012, 17:18:05 »
To ti je Rossova kompenzacija od onda kada te je htio šutnit zbog Šumija. Osjeća grižnju savjesti. Di ćeš realnije igre?  ;D