Autor Tema: F1 2011  (Posjeta: 99687 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: F1 2011
« Odgovori #105 u: Veljača 15, 2012, 20:42:19 »
@Ramparts
Probal si pokrenuti nakon ovog najnovijeg update-a?
Ljudi vele da se vidi velika razlika - nisam probal tak da necu nist govoriti.
Ono prije je bila katastrofa od frame rate-a i jedan od razloga zbog cega sam uzeo pauzu, al covjek se na sve navikne....

Offline ManTheRamparts

Odg: F1 2011
« Odgovori #106 u: Veljača 15, 2012, 20:44:15 »
Jesam, ima razlike, ali sitno. Pokrenul sam odma dok je došel update u nadi da se popravilo stanje, a ono šipak. Još to nije to, a znaš kolko znači fluidnost.

Offline Cole™

Odg: F1 2011
« Odgovori #107 u: Veljača 16, 2012, 19:54:51 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: F1 2011
« Odgovori #108 u: Veljača 21, 2012, 17:52:24 »
Samo bih nešto komentirao ili bolje rečeno upitao.... Na koji način čuvate gume ? Znam odmah ćete mi reći nemoj raditi blokadu kotača, laganije koči, nemoj naglo po gasu nakon izlaska iz zavoja ali nije ni to baš jednostavno. Ako pokušavaš raditi nekakvu prednost nad vozačem koji je iza tebe nema tu mjesta takvim foliranjima.

I drugo, četverostruki zavoj u turskoj, razumijem da nemogu sa slabijom momčadi preći zavoj pod punim gasom (skoro mi je uspjelo sa RB-om) ali i momčadi poput Marussije Virgin bolje prolaze zavoj dok u karijeri vozim sa Force Indijom. Redovito gubim sekunde na tom zavoju. Svu prednost koju napravim na cijeloj stazi gubim na tom zavoju. Dali manualno namještavanje setup-a poboljšava situaciju ? Vozio sam sa quick setup

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #109 u: Veljača 21, 2012, 18:02:48 »
Odgovor na prvo ti osobno ne mogu dati jer otkad "vozim" u svakoj igri trošim gume brže od prosjeka jer imam i taj agresivniji način vožnje (maksimalno korisitm rubnike, kočim što je kasnije moguće prije zavoja, i zavoje vozim često sa više gasa nego bi trebalo, odn "oversteeram" dosta, no jer mi tako paše, tj, tako vozim).

A drugo - ako misliš na onaj prije one "downhill" ravnice, stvar je samo u ulasku. Dakle moraš ući pod pravim kutem i pravom brzinom u taj zavoj te onda održavati "smjer" vožnje. Ja osobno pred taj zavoj malo i usporim, ali samo mrvicu, i onda kada uđem u prvi dio zavoja, full po gasu i tako vozim. No opet, tu je taj moj način vožnje gdje će se netko možda na taj način izvrtiti jer dajem gas u samom zavoju, a ne po izlasku iz njega. No da, setup dosta pomaže. Ja sam recimo oduvijek bio laik u tim set-upovima tj u svim igrama namještam auto tako da stalno čitam one opise što koja postavka mijenja, ali namještam ih jer se sa malo igranja (u F1 za to služi trening) može dosta poboljšati ponašanje auta na stazi. I to uspijeva meni koji nisam nimalo stručan za to. Tako da si ne mogu ni zamisliti što radi ekipa koja piše set-upe po internetu odn zaista kuži problematiku
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: F1 2011
« Odgovori #110 u: Veljača 21, 2012, 18:10:01 »
Nije "Turn 8" bezveze jedan od najzahtjevnijih i najslavnijih zavoja u F1...
Ne znam dal je općenito, no u F1 svakako je.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: F1 2011
« Odgovori #111 u: Veljača 21, 2012, 19:15:45 »
Prijatelj došao do mene sa svojim volanom, spojili dva volana i udarili split screen.. Zabavno, samo je nezgodno šta se mješaju zvukovi od bolida...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #112 u: Veljača 21, 2012, 19:58:16 »
To je i meni bilo nezgodno prva 2 kruga, no kada skužiš da iz jednog zvučnika dopire zvuk jednog bolida, a iz drugog od drugog, kad se skoncentriraš malo, navikneš se i nije problem  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline buby0706

Odg: F1 2011
« Odgovori #113 u: Veljača 21, 2012, 23:15:55 »
ne znam da li je samo meni,al jako mi je teško f1 2011 sa g27...
imam puno praznog hoda u volanu i čudno mi skreče..
u postavkama sam sve sredio i namjestio,ali nije to to....

Offline ManTheRamparts

Odg: F1 2011
« Odgovori #114 u: Veljača 22, 2012, 11:38:40 »
Pokrenul sam malo igru, ma kakvi, mogel bi se priviknuti na taj frame rate, al nije to to jednostavno. Krivo sam se izrazil prije - igra ne trza, jednostavno nejde fluidno, ko da se vrti u 20, max 25 fps-a prosječno imam dojam. Sad nakon Forze 4 mi je još gore (kad Forza s tehničke strane mete pod i s Gran Turismom). Igra nije loša, daleko od toga, ali ima problema na njoj. Taj frame rate i podrška volana mi jako narušavaju kompletan dojam.

Offline Briatore®

Odg: F1 2011
« Odgovori #115 u: Veljača 22, 2012, 18:38:53 »
ne znam da li je samo meni,al jako mi je teško f1 2011 sa g27...
imam puno praznog hoda u volanu i čudno mi skreče..
u postavkama sam sve sredio i namjestio,ali nije to to....
Zato se ti i ne javljaš za trku... ;D ajde pošaljem ti ja svoje postavke na pm naveče pa udri po vježbi, prvih tjedan dana mi je bilo teže vozit na volan nega na gamepad. Čak i dan danas tvrdim da volan možda nije brži neg je jednostavno - realniji. Osim naravno ako imaš sve asiste na off, to je onda teško izvesti na gamepad.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: F1 2011
« Odgovori #116 u: Veljača 22, 2012, 19:00:52 »
I nije - ja imam sve assist off, uvijek i u svakoj igri, a igram an gamepad, pa nemam nikakvih problema. Sve je stvar navike  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: F1 2011
« Odgovori #117 u: Veljača 23, 2012, 14:49:50 »
Uffff kako "obožavam" kišu. Stvarno nije lako voziti Kanadu po kiši, ali ajde nakon 5 krugova uhodavanja čovjek se izvježba. Dargo mi je da sam bio konstantan i nisam gubio sekunde. E sad makar je dobro završilo može mi tko reći dali u karijeri svaki put kad vozite Kanadu pada kiša? Znači dali i u drugoj sezoni opet pada kiša u Kanadi? Iskreno ipak bih volio sljedeći put malo jače stisnuti papučicu gasa a ne non stop dozirati gas

Offline Thergothon

Odg: F1 2011
« Odgovori #118 u: Veljača 23, 2012, 14:52:46 »
Mislim da je random prema onome kaj sam ja dozivio, a ako i nije sigurno ti nece biti potpuno isti uvjeti u drugoj sezoni.

Offline Iceman

Odg: F1 2011
« Odgovori #119 u: Veljača 23, 2012, 14:58:00 »
ajde dobro bilo bi glupo da su uvijek isti vremenski uvjeti iz sezone u sezonu