Anketa

Fale li vam Motocross igre

Apsolutno, nudile su odličnu zabavu, mogle bi to i danas
7 (58.3%)
Baš i ne, vrijeme takvih igara za  mene je prošlost
5 (41.7%)

Ukupno Glasova: 12

Autor Tema: Kuda su nestale Motocross igre?  (Posjeta: 11040 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Kuda su nestale Motocross igre?
« u: Veljača 26, 2012, 09:46:54 »
Sjećate se prve Plejke i Motocross Maina & Championship Motocross naslova te zabave koju su nudil, iako se nije radilo o Bog zna kak kvalitetnim igrama
No vjerujem da je većina guštala u skokovima po arenama, blatu, brcanju itd...



Dal vam fale, biste li htjeli opet zaigrati neku Motocross igru?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #1 u: Veljača 26, 2012, 10:28:22 »
To je jedna od prvih igara koje sam zaigrao na PSX-u.  shy1

Za razbibrigu svakako, ali za ozbiljnije igranje, ne baš...

Ali opet, ako bi se igra napravila kvalitetno onda tko zna...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Jack-Darkman

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #2 u: Veljača 26, 2012, 10:43:59 »
To je jedna od prvih igara koje sam zaigrao na PSX-u.  shy1

Za razbibrigu svakako, ali za ozbiljnije igranje, ne baš...

Ali opet, ako bi se igra napravila kvalitetno onda tko zna...

Identično ovo sam ja mislio napisat  cer1njo
Sjećam se kad sam s frendom igrao tu igru, mislim tamo 97-me-osme.
Stvaranje igre na dva kotača je zahtjevnije od igre na četiri kotača, ako misli bit kvalitetna.
Umjesto volana jedan motorin na kojim sjediš, naginješ se, gas, kočnica, brzine, ..  ;D
Tako da što kaže cole, te igre su mi više za razbibrigu jer igre na četiri kotača su mi realnije.

Offline Cole™

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #3 u: Veljača 26, 2012, 10:57:14 »
Volio bi vidjet zapravo od Codemastera šta bi napravio sa svojim znanjem i nekakvom finom karijerom, naravno bez dječjih bolesti što se tiče bugova.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline iced16

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #4 u: Ožujak 04, 2012, 23:01:52 »
Jel itko od vas igra ATV offroad fury 4? Igra mi je ostala u tako dobrom pamćenju, i volio bi da bude neki pošteni nastavak a ne ova nova sranja što rade...

Što se tiće igre, bila je prezabavna! Sadržajno isto velik! Moga si voziti džipove, buggye, atv-e i krosere... Ma super, zakon igra...

Offline DogZy

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #5 u: Ožujak 05, 2012, 17:35:13 »
Nisam igrao nikad to ali se sjećam da sam kao mali igrao Motocross Madness na PC-u. To mi je bilo fora penjati se po umjetnim brijegovima i onda raditi gluparije u zraku. Što vi kažete kakav vam je taj naslov bio?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #6 u: Ožujak 05, 2012, 18:42:17 »
Nikad nisam bio fan pa mi bas ne fale, al bilo bi dobro da ima u ponudi vise takvih igara i po mogucnosti kvalitetnih.
Jel igrao tko ovo cudo?  ;D
Excitebike - NES Gameplay

Nekad davno se ovo vrtilo, sve me nostalgija prima  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #7 u: Ožujak 14, 2012, 15:02:28 »
@DogZy - ja sam igrao motocross Madness 2 i to mi je bila sjajna igra. Razbibriga sa velikim lijepim krajolicima. Ne znam, nešto kao Test Drive Unlimited sa motorima i jasno po manje urbanom terenu  ;D
Pored nje sam zaigrao par igara manje vrijednih spomena, no slažem se da bi trebalo napraviti dobru MX simulaciju. Zapravo, možda bolje i arkadu. Ali definitivno treba.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #8 u: Ožujak 14, 2012, 15:06:08 »
Ja sam excitebike igrao nedavno, kod bake  cer1njo

"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #9 u: Ožujak 14, 2012, 21:33:54 »
Granny gamer GG  cer1njo

Ljudi anketa je aktivna.  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #10 u: Ožujak 14, 2012, 23:04:37 »
opa, i rezultat je izjednačen  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Kuda su nestale Motocross igre?
« Odgovori #11 u: Ožujak 15, 2012, 12:53:37 »
Više nije :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"