Autor Tema: TOCA World Touring Cars [PS1]  (Posjeta: 10416 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
TOCA World Touring Cars [PS1]
« u: Ožujak 26, 2012, 12:37:19 »
Tema o introima me potaknula na otvaranje ove teme. Dakle riječ je o klasiku sa prve PlayStation konzole (postojala je i verzija za GBA, no s obzirom da nije ista, nazvat ćemo ovo ekskluzivom)

Riječ je o trećem dijelu TOCA serijala i zadnjem prije promjene u "Race Driver" filozofiju.




Osobno mi je riječ o najboljoj racing igri sa PSone - GT2 je možda stepenicu više bio zbog svoje opširnosti, ali kada je doživljaj racinga u pitanju - ovo mi je bio broj jedan. akođer ju smatram i najboljom TOCA-om/Race Driverom, barem u svoje vrijeme kada je izašla.

Igra koja je imala sve - super aute (i puno njih za to vrijeme), sjajne staze (ako se mene pita, to je igra sa najboljom paletom staza koju sam ikad igrao - sve su bile sjajne, i bilo ih je sasvim dosta), promjenjive uvjete, puno auta na stazi, super model oštećenja... ma sve!


Tko je još igrao ovo čudo iz Codemastersa, tko se još slaže samnom?  sm1jeh
Tko još smatra da Codemasters na žalost ne radi više igre kakve je nekada radio  cry1
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2012, 09:03:29 od Montoya »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #1 u: Ožujak 26, 2012, 12:43:23 »
Najbolja TOCA ikad, meni isto najdraža vožnja s jedinice (ispred Gran Turisma 1).

Nažalost, istina - Codemastersi više ne rade ovakve igretine.

Dok se samo sjetim splitscreen multiplayera, još dok se multitap uključil i deri u 4 - totalna ludnica.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #2 u: Ožujak 26, 2012, 13:06:57 »
Ja na žalost nisam imao multitap, ni itko oko mene, ali split screen sam igrao sa sestrom ko lud. No ne kako bi većina pomislila - uništavali smo aute, vozitli bi najuže staze, npr Bathurst i imali destruction derby. Ukratko ono što danas rade klinci online u takvim igrama  cer1njo fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #3 u: Ožujak 26, 2012, 13:08:26 »
Slazem se sa totalno, barem sad ne moram pisati citave romane  ;D
Bilo bi lijepo da se novi GRID vrati na stare staze slave.

Offline ManTheRamparts

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #4 u: Ožujak 26, 2012, 13:12:04 »
Ja na žalost nisam imao multitap, ni itko oko mene, ali split screen sam igrao sa sestrom ko lud. No ne kako bi većina pomislila - uništavali smo aute, vozitli bi najuže staze, npr Bathurst i imali destruction derby. Ukratko ono što danas rade klinci online u takvim igrama  cer1njo fpalm1
Sad si se otkril - označen si zauvek Shimmycer1njo (šalim se)

Mi smo čak normalno igrali - većinu vremena.  cer1njo

Al znal se zalomiti Destruction Derby, ipak su se fino razbijali auti.  sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #5 u: Ožujak 26, 2012, 14:13:07 »
A gle, priznat ću, odigrao sam par partija GRiD-a na taj način. Ono, vozim 20 utrka, i uvjek se nađu budale koje blokiraju stazu na najužem dijelu. pa rekoh, idem baš vidjeti u čemu je fora. I onda se prisjetio starih dana uz WTC i skužio kolika je zabava praviti HAOS  cer1njo

No brzo sam prestao nakon par kickova kada sam shvatio koje sam đubre i da sam i sam je**o majku onima koji su to meni radili  ;D shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #6 u: Ožujak 26, 2012, 14:37:35 »
Raskrinkan si sad, znal sam odma dok si prvi put došel na forum. Pomislil sam si 'ovaj sigurno tere ljude online'. Po avataru sam te skužil.  cer1njo (al ga kenjavim sad)  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #7 u: Ožujak 26, 2012, 14:43:43 »
Ja sam mućko đubre, a ti si jedan provokator  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #8 u: Ožujak 26, 2012, 14:45:33 »
Sad si nam napravil na brzinu psihološke profile i pogodil si točno u milimetar.  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #9 u: Ožujak 26, 2012, 16:22:56 »
Jeba vas pas ludi  cer1njo cer1njo
Ontopik - nikad igrao igru, mislim da je prva TOCA koju sam igrago RD2 neznam iz kojeg mrtvog razloga.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #10 u: Ožujak 26, 2012, 20:50:06 »
Možda nisi imao PS?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #11 u: Ožujak 28, 2012, 16:00:11 »
Jesam, ali ne ovu igru.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: TOCA World Touring Cars [PS1]
« Odgovori #12 u: Ožujak 28, 2012, 18:31:46 »
A jebiga onda, valjda si bio skeptičan ili nešto. Ja sam Final Fantasy izbjegavao par godina (iako sam oduvijek ogromni fan RPG-a), da bih kada sam zaigrao konačno sedmicu doživio orgazam  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.