Autor Tema: Komentirajte sig ili avatar  (Posjeta: 87157 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #45 u: Travanj 08, 2012, 15:43:57 »
Ja ne znam kaj znači ovaj TTMUP.

Pa piše ti kod Thera - Tako mi mlijeka u prahu
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #46 u: Travanj 10, 2012, 21:04:23 »
Pao novi avatar kod mene.

Offline Cole™

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #47 u: Travanj 10, 2012, 21:33:16 »
Stari je rulao  :P
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #48 u: Travanj 10, 2012, 22:20:41 »
Vratiće se on jednog dana.

Offline Praetorian

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #49 u: Travanj 11, 2012, 23:07:36 »
Updjeto sam si sig, s Buttonom, Liverpoolom i Bullsima.

Offline ZoNTrA

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #50 u: Travanj 12, 2012, 12:39:22 »
Ja ne znam kaj znači ovaj TTMUP.

Pa piše ti kod Thera - Tako mi mlijeka u prahu

Kad ne čitam...

Offline LukaM 110

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #51 u: Travanj 12, 2012, 13:50:07 »
Kaj to nebi trebalo biti TMMUP a ne TTMUP

Offline Thergothon

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #52 u: Travanj 12, 2012, 13:53:10 »
Moj novi XMB avatar i prigodni tekst uz njega, stari maheri bi morali znati skraćenicu





 :P


A nego kaj je ovo?  :P

Offline DogZy

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #53 u: Travanj 14, 2012, 10:50:30 »
Grgljanje V8 motora moje Alfice je dosadilo. Krenuo sam na tek rođenog talijana iz Maranella F12 berlinetta kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #54 u: Travanj 14, 2012, 12:44:48 »
Ja svakim novim modelom sve manje volim Ferrari. Od trenutne linije, jedino mi Italia valja, a sve ostalo, California, FF, F12 sad... ne znam, jadni su mi  cry1
Prvo - što je to, Ferrari sa prednjim motorom? Sad ga imaju praktički svi modeli. Pa kakvi su to ružni zadnji krajevi... Sve tako neskladno nabacano i oblik nekog kompakta, bez skoro ikakve guzice, sa jako "strmim" zadnjim krajem.

Užasni su mi. Ako ovako nastavi, Ferrari je za mene "mrtav"


Ovo je Ferrari:



Ovo je sranje:

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #55 u: Travanj 14, 2012, 12:52:19 »
Slažem se oko toga. Samo se ne slažem da ne bi kupio baš nitijedan Ferrari shy1
F12 sam odabrao samo radi ove slike. Moćno mi izgleda ovako svisoka. I dobro izgleda sprijeda.
Mogao sam birati između njega i Italie 20th anniversary China pa reko...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #56 u: Travanj 14, 2012, 13:08:16 »
Slažem se, Ferrari mora imat motor iza, a ne izgledat ko neki najobičniji cestovni autić.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #57 u: Travanj 14, 2012, 13:08:58 »
A ja se slažem sa tvojim srednjim redom DogZy ;D Zaista na ovoj slici izgleda kao pravi mid-engine Ferrari. A gle, iskreno od trenutnih modela kupio bih samo Italiu koja je po meni još jedini pravi Ferrari (naravno ovo sve što govorim ne uključuje peformanse koje su i dalje na istoj odn i višoj razini).

Ali inače, Lambo mi je uvijek bio tu negdje sa Ferrarijem, no sada kada pogledam:

ovo




ili ovo



izbor je očit  shy1


EDIT:

S time da me zapravo pored smještaja motora više muči zadnji kraj nego prednji, a tu je razlika još veća i izbor očitiji  shy1





Ferrari izgleda kao AR MiTo
« Zadnja izmjena: Travanj 14, 2012, 13:15:08 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #58 u: Travanj 14, 2012, 13:14:41 »
A ja se slažem sa tvojim srednjim redom DogZy ;D Zaista na ovoj slici izgleda kao pravi mid-engine Ferrari.
Ferrari izgleda kao AR MiTo  cry1

1. Misliš na drugi red opet? cer1njo
2. Totalno jaad
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Komentirajte sig ili avatar
« Odgovori #59 u: Travanj 14, 2012, 13:15:28 »
Zadnji kraj Ferrarija je užasan, ko neka tanga izgleda cry1 baš ko alfa neka mi izgleda, a Ferrari ne smije izgledat ko Alfa

Ali Lambo s druge strane izgleda onak kako Lambo treba izgledati, kao da je iz filma izašao :D