Autor Tema: Screenshotovi iz igara  (Posjeta: 144003 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #150 u: Kolovoz 23, 2012, 20:46:44 »
Zakon igra, odigrat ću ju defintiivno opet prije nastavka joj
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #151 u: Kolovoz 23, 2012, 20:54:39 »
Zakon igra, odigrat ću ju defintiivno opet prije nastavka joj

Nakon ovoga moram odigrat Prototype pa zatim Prototype 2 te onda Darksider i Darksiders 2.....   ;D


Offline Praetorian

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #152 u: Kolovoz 23, 2012, 22:07:36 »
Super izgledaju ovi Transformersi, ja sam igrao samo prvi dio i bio mi je dobar, a vjerujem da su ovi novi još bolji.

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #153 u: Kolovoz 23, 2012, 22:42:00 »
Super izgledaju ovi Transformersi, ja sam igrao samo prvi dio i bio mi je dobar, a vjerujem da su ovi novi još bolji.


Igra mi je odlična, a ova nova mi izgleda još bolja.. Mnogo bolje boje i kažu teksture... Jedva čekam preći WFC i onda na novi naslov...

Jer po ovoj recenziji u videu vidim da su kretanje likova mnogo ljepše, (iako i ovdje to izgleda odlično, sve animirano i brzo)




Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #154 u: Kolovoz 24, 2012, 10:34:42 »
Inače nisam ljubitelj boss fighteva u igrama no u Transformersima su mi odlični. Još sva ta masivnost, (plus sve je animirano i to tako glatko da sam oduševljen)... Fantastično...







A instaliran je i nastavak koji mi po recenzijama djeluje i zabavniji, (zanimljivija kampanja) od ovoga... Kao i sa grafičke strane iako i ovome ništa ne fali



P.S. - sinoć pogledao posljednji nastavak filma tako da je atmosfera i doživljaj na mjestu  ;D
« Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2012, 10:36:24 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #155 u: Kolovoz 26, 2012, 09:45:13 »
kampanja je pri kraju, uskoro nastavak...


















Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #156 u: Rujan 08, 2012, 20:23:27 »
Kada sam stao ovdje, morao sam uzet ss i prenejeti atmosferu... Pala je noć u Skyrimu, oblaci su se počeli širiti nebom, padaju prve kapi kiše, u daljini zavijaju vukovi a naš junak sam korača prema zapadu i čeka ga dug i opasan put. A kada stigne na odredište mora se sukobiti sa vampirima i za razliku od toga ova siutacija se čini kao prava idila...  ;D



Poslan da istražim pojavu vampira i obračunam se sa istima, srećem mladu vampiricu koju spašavam iz stoljetnog zatočeništva te je odlučim povest sa sobom i vratit je sigurno kući, a usput planiram i kako ću sve poklat kada me otpelja u vampirski dvorac, dolazim u iskušenje i prihvaćam ponudu njenog oca da postanem vampir koji mi na taj nčain želi platiti spašavanje kćeri - premoćno mi je to djelovalo, mjenjanje forme, ispijanje krvi, šuljanje noću u kuće da bi se hranio ljudima i tako ujedno i obnavljao energiju potrebnu za izlaganje suncu; tokom dana imam penale zbog vampirizma, ali vidjet ćemo....

« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2012, 22:42:43 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #157 u: Rujan 08, 2012, 22:45:51 »
Druga slika - zakon  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #158 u: Rujan 08, 2012, 23:18:58 »
Ma super su to odradili; općenito i sami Dawnguard... Mnogo moći, možeš se pretvarati u šišmiše, dozivati mrtve war hounde, imaš Vampire Night Vision...svašta









A u normalnoj formi mi svjetle oči radi vampirizma.....


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #159 u: Rujan 08, 2012, 23:37:22 »
Druga slika je fenomenalna. Hoću Skyrim igrat  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #160 u: Rujan 08, 2012, 23:41:25 »
S čime editaš pikčrs. Genijalno ispadnu  ave1

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #161 u: Rujan 08, 2012, 23:48:53 »
Ništa to nije editirano... Tako mi igra izgleda nakon modinga - a ovdje sam stavio i moj guide za download

Igra je teška 14GB nakon toga

A već sam danas i stavio neke fantastične modove za imerzivnost: snjeg koji se hvata kod padanja, dinamičke sjene, već prije tragovi koji ostaju u snjegu itd


Offline Kole

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #162 u: Rujan 08, 2012, 23:50:06 »
Predobro, mogao bi ponovo Skyrim zaigrat. I na Bugu imaš predobre slike, kako, s čime ?  ;D

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #163 u: Rujan 08, 2012, 23:54:44 »
Predobro, mogao bi ponovo Skyrim zaigrat. I na Bugu imaš predobre slike, kako, s čime ?  ;D

Što kako, s čime? Kao što rekoh, to nije niti pipnuto. U igri su sve HD teksture, novo osvjetljenje, zvukovi, efekti, promjene gameplaya itf. Skini ovaj moj manual i prati redosljed i tebi će igra tako izgledat. A radi na cc 40/50 FPSa na GTX 460 768 MB

Offline Kole

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #164 u: Rujan 08, 2012, 23:56:10 »
Ma nisam sada na to mislio, opčenito editaš slike druhig igara koje igraš i izgledaju bolesno ?  ;D
Sumnjam da bi meni na HD5670 tekst guralo preko 30 fps-a.  cry1