Autor Tema: Screenshotovi iz igara  (Posjeta: 137650 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #180 u: Rujan 24, 2012, 18:41:08 »
Zed's dead baby, Zed's dead dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #181 u: Rujan 24, 2012, 18:43:58 »
Zed's dead baby, Zed's dead.

_________________

He he - Sretna svinja -



- školsi autobus -



- pizza -

« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2012, 19:22:45 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #182 u: Rujan 28, 2012, 15:30:16 »
Borderlands 2












Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #183 u: Listopad 03, 2012, 16:01:50 »
Par slika što nađoh na računalu iz vremena garenja SHIFTA 2...



























....ima ih još puno, ali da ne spamam...
« Zadnja izmjena: Listopad 03, 2012, 16:03:58 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #184 u: Listopad 04, 2012, 16:40:47 »
Malo sam čistio hard i našao SS-ove na koje sam zaboravio pa evo ih ovdje, one koje smatram najboljima, s time da su prva 4 slikana sa NFS-ovim Pohotomodom koji iz nekog razloga spušta rezoluciju cry1
Šteta jer se daju jako lijepi SS-ovi sa njim napraviti, a one ostale su onda improvizacija odn lovljenje sa Steamom






















Imam sada i jedno pitanje - koji vam je najbolji, ili barem ne znam, 3 najbolja - pitam to sa razlogom (Cole i još par ljudi će možda znati i kojim cer1njo)

Ja mislim da su gornja 4 bolja od bilo kojeg ovog dolje, ali zanima me drugo mišljenje shy1


BTW dok - super su ti ove iz Shifta, sjećam se da si već prije stavljao neke thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #185 u: Listopad 04, 2012, 17:12:31 »
Ti se moras saliti da su ti prve 4 bolje od ikoje dolje? shy1

Fotke su ti savrsene, svaka je na svoj nacin posebna. A kad bih morao neku izdvojiti, to bi bile M3, Pagani i Stirling, sve sa SV, GT3 RS i Alfica. Ok, sad sam sve izdvojio cer1njo  thumbs1

Sto bi ti radio u GT5 photomodeu...

Samo malo smetaju brzinomjeri i prikaz ceste, odnosno Hud
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2012, 17:14:05 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #186 u: Listopad 04, 2012, 17:21:08 »
Odlične ali ova mi je najbolja  thumbs1



Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #187 u: Listopad 04, 2012, 20:18:27 »
@DogZy - hvala na lijepim riječima, no da, to i jest prvenstveno razlog zašto su mi prve 4 bolje - jer su slikane tim Photomodeom u kojem se makne HUD, a ovako u igri ga ne možeš maknuti - ne postoji opcija u settingsima cry1

OK, prvenstveno zbog toga ali i zbog efekata i kuteva u kojima je gotovo nemoguće uloviti auto u "redovnoj vožnji", barem ne dok ga voziš a da se ne razbiješ  cer1njo

Moji favoriti su inače taj Pagani i SLR i zeleni SV u mraku. Zakon su mi i GT3 RS te SV pogled u nazad te bi mi bile možda i jače, ali taj HUD me bode u oči hmm

A imam inače još nekih koje su super, ali tamo ima još više HUD-a (na ovima sam maknuo ostale (ili na Carreri GT sve)podatke pomoću trikova, no negdje jednostavno nisam mogao)

s2000 - hvala na odgovoru ali taj HUD me muči.

Inače ajd mogu reći - trebam savjet zbog SS-a mjeseca na HCL-u i Playomaniji. Moj problem je da znam uzeti jako dobro skrinšotove ali očito nisam svjestan koji su to jer uvijek odaberem krive (za natjecanje) cer1njo Očito tako i ovdje jer mislim da ova prva 4 rasturaju, i stavio bih odmah neki do njih na "natjecanje", ali evo, čini se da bih opet pogriješio fpalm1


A prva sa Porscheom? Ova baš prva slika?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #188 u: Listopad 04, 2012, 20:49:58 »
Ta mi je najbolja zbog auta na slici  shy1 oduvijek sam volio porsche

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #189 u: Listopad 04, 2012, 20:55:33 »
Meni screenshot mjeseca NIKAKo nebi smio imati HUD!! Nula bodova.. Evo kada bi ja stavaljo neke svoje to bi bili....













itd........

A pošto bi uvijek pobjedio, zato se ni ne natječem  kava1  cer1njo  :P  ;D

Offline DogZy

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #190 u: Listopad 04, 2012, 20:58:42 »
Trebat će ti još par mišljenja.

Ako pošalješ žutog porša, neki neće shvatiti sliku, bit će im bezvezna. Meni je, recimo, odlićna.
Nekako mi je tu za natjecanje prve tri slike, a sad koja...težak posao, kao i uvijek.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #191 u: Listopad 04, 2012, 21:01:25 »
A kada bi stavljo ovu tvoju ovako bi bacio malo osvetljenja da izgleda kao brzi i žestoki  cer1njo


Offline DogZy

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #192 u: Listopad 04, 2012, 21:06:33 »
Imenjače, predobre slike iz Shifa 2 thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #193 u: Listopad 04, 2012, 21:23:18 »
@dok - slažem se, ne znam jesi li regan na kojem od tih foruma, no pogledaj bilo koji moj uradak... tj, ajd evo stavit ću baš do sad moje entrye. Mislim ionako je ovo tema SS-ovi a ja ih ovdje jako malo stavljam iako ih imam hrpetinu  cry1

HCL:

Siječanj - F1 2011


Veljača - Portal


Ožujak - Mass Effect 3


Travanj - Burnout Paradise


Svibanj - LocoRoco


Lipanj - Assassin's Creed Brotherhood


Srpanj - Batman Arkham Asylum


Kolovoz - Batman Arkham City


Rujan - Deus Ex Human Revolution



OK, ME3 ima HUD, ali scena je bila moćna i za glas mi je sa tim pobjegla pobjeda shy1
No na Playomaniji sam pobjedio taj mjesec sa ME3, koji isto ima HUD  ;D


Playomania:

Veljača - The Witcher 2


Ožujak - Mass Effect 3


Travanj - Burnout


Svibanj - LocoRoco


Lipanj - Risen


Srpanj - Batman Arkham Asylum


Kolovoz - Batman Arkham City


Rujan - Deus Ex Human Revolution



Vidiš da ne mećem HUD  ;D I da, primjeti se da mi ej običaj stavljati iz iste igre ali druge SS-ove, prvo da ne budu isti onako iz fore, a drugo jer kako rekoh, ne mogu se odlučiti i/ili ne znam birati pa neka budu različiti

@DogZy - da, imaš pravo za Porschea, mnogi ne kuže "umjetnost" ;D
@doktor - zakon obrada fotke ali neću stavljati jer se kao prvo ne smije editirati, a drugo, ne bi bilo fer, nije moja fotka shy1


EDIT:
Inače sam najviše ponosan možda baš za ovaj Burnout crash screenshot, ne znam savršen mi je, samo da nema onog Wrecked, iako s druge strane, na neki način je i fora. To sam ulovio ne znam ni sam kako, jer tko je igrao BP zna kako se brzo ti sudari odvijaju i kako je teško uloviti točno željeni trenutak
« Zadnja izmjena: Listopad 04, 2012, 21:48:50 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Screenshotovi iz igara
« Odgovori #194 u: Listopad 04, 2012, 21:28:19 »
Pa ako se ne varam na HCLu piše da se može malo sredit osvjetljenje... Na toj slici je samo Saturation podignut....

Inače, ovaj i Transformersa mi je najdraži u zadnje vrijeme... I to su još oni prvi Transformersi; WFC; ništa editirano.. Ingame