Autor Tema: Need For Speed: Porsche  (Posjeta: 5951 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Need For Speed: Porsche
« u: Ožujak 28, 2012, 10:49:24 »


Developer: EA Canada, Eden Studios (PS verzija)
Izdavač: Electronic Arts
Datum izlaska: 22.1.2000.
Platforme: PC, PS, Game Boy Advance
Žanr: Arkada s elementima simulacije
Multiplayer: Da

Legendaran, peti nastavak NFS-a (jedan od klasičnih NFS-ova prije nego je serijal zastranio), ovog puta fokusiran samo na Porsche. Igra sadrži više modova od kojih su najzanimljiviji Evolution - svojevrsna karijera koja Vas vodi kroz Porsche-ovu povijest, te Factory Driver u kojem preuzimate mjesto Porsche-ovog testnog vozača u nizu raznih izazova. Lokacije po kojima se natjerava su tipične za starije nastavke ovog serijala, znači - utrke se održavaju većinom point to point po otvorenim cestama i lijepim krajolicima (Alpe, Azurna Obala, Korzika i slično). Ovog puta su izostale policijske potjere, ali zato sada igra sadrži model štete koji bi posramio brojne današnje igre (i ta šteta se mora platiti nakon odvožene utrke), isto kao i pogled iz kabine. Vozni model je arkadno zabavan s primjesama simulacije. Car lista sadrži, naravno, samo Porsche vozila, kojih ima circa 70-80 i, sad mi je palo na pamet, svima automobilima se mogu otvarati vrata i razgledavati unutrašnjost ala Autovista. Svi automobili se mogu tunirati. Igra stoji uz bok klasicima virtualnog utrkivanja poput Gran Turisma, TOCA-e, Colin McRae Rally-a itd. Zadnji pravi Need For Speed prije dolaska Hot Pursuita 2010. godine i njegovog vraćanja serijala na pravi put.

Need For Speed V: Porsche Unleashed 911 Carrera RS2.7 Cup - Alps


Need For Speed Porsche - Autobahn: Fraps, Avisynth, VirtualDub h.264






Vaši dojmovi?
« Zadnja izmjena: Ožujak 28, 2012, 10:52:09 od ManTheRamparts »

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Porsche
« Odgovori #1 u: Ožujak 28, 2012, 15:10:23 »
Taj NFS sam uvijerljivo namanje igral, iako sam od svih čul da je možda i najbolji.
Nezz užasno slabo sam ga odigrao, možda par sati. Kasnije sam ga instaliral prije par godina, ali osjećaj je bil, kaj da sam nintendo primil u ruke.  cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Need For Speed: Porsche
« Odgovori #2 u: Ožujak 28, 2012, 17:36:59 »
Legenda, meni je jedan od dva najbolja NFS naslova.
Kad se sjetim te igre, era i promjena zaslona te glazbene podloge, uspona s laganim pojačavanjem snijega...nezaboravno!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"