Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Generalni filmski topik

<< < (3/287) > >>

Cole™:
Razmišljam dal da odem s curom u kino to gledat ili ne.
Kritike su savršene.

 cry1

DogZy:
Jednostavno kadt1kažem odi ako ti je dobra situacija!

Ne znam kako je zamišljena ova tema ali na HRT1 (čini mi se 1) se sutra i prekosutra iza 22h prikazuju genijalni filmovi Let iznad kukavičjeg gnijezda i Američki grafiti. To svakako gledam.

Ne znam ima li kakvih novosti oko Hobita. Zadnje što sam čuo jest da je Peter Jackson sakupio toliko materijala da može biti ponovno trilogija...

Montoya:
Uz novog Batmana, Plaćenike 2 i Prometheusa, ovo je 4. film koji sam i još uvijek iščekujem:

Taken 2 :90

Iskreno, drugo nikaj uopće me ne zanima od ove godine.
Hobbit mislim izlazi druge godine - on bi inače bil pri (ili na) vrhu očekivanja.

Ali žalosno je kaj ni ova gore tri nisam uspel pogledati - ni jednog zapravo, a isto bude vjerojatno i sa Taken 2, no to je realnost, iako malo tražim.

DogZy:
Prvi nastavak je pregenijalan film. Toliko akcije, drame, odlicnih scena i briljantan Liam Neeson. Gledao sam ga prije tjedan dana 2.put i ne sjecam se da mi je ikad tako brzo i dobro proslo 2h. Jedan od boljih filmova koje sam gledao, stvarno.

Jedva cekam i drugi pogledati, stvarno bi trebao ga u kinu pogledati. Placenike isto, sad su izasli a za Hobbita uopce ne moram pricati kuul

Shimmy:
Preskočio nekako Taken. No podsjetili ste me, dodajem na listu

EDIT:
Evo, pogledao ga odmah danas i krivo mi je što nisam već prije - uostalom, dojmove ostavio u temi zadnje pogledanog a uskoro ću apdejtat i listu lista pogledanih 2012.

Nego ontopic - nisma imao pojma da je ovo:

Dredd 3D (2012) - IMDb

skroz novi Judge Dredd. Znam već neko vrijeme da dolazi Judge Dredd 3D i rekoh to se mora gledati, no nisam pratio ništa oko filma, mislio sam da je onaj Slyev samo napravljen u 3D-u, nešto ga kao updejtali ili nešto, a kad ono, idem pogledati kad dolazi i vidim skroz novi film, novi glumci. Fak dis šit, ovo se ne ide gledati. Nema Stallonea = nula bodova

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju